CLONA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Ai dreptate Claudia, cum de nu mi-a dat prin cap. Asta ar fi singura posibilitate. Ce minte bolnava are mama lui Carla!
Mai sunt 29 episoade, ne ameninta mereu la sfarsitul fiecarui episod. Eu o sa pierd cateva, pe 28 ma internez sa nasc.

Vizionare placuta! Dana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karol spune:

Ce-mi place cel mai mult in Clona e cum danseaza ei.Se misca bestial dansatoarele alea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

Ma ziceti, mai ziceti! Si eu am vazut cateva episoade cand am fost in Ro in vizita si m-a prins!

LAURA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flower spune:

Atzi vazut ca Tabinho a tatal bebeului Karlei ? Si eu ma gandeam la o complicare a planurilor lu' madam Odette - adica bebeul sa fi fost a lui Leo - da uite ca i-a iesit pasentza lu' femeia vulcan. Cred totusi ca fiica-sa o sa aiba remuscari si o sa recunoasca "procedura de insamantare"... poate Creuza va ceda ... Om videa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sly spune:

Frumoasa telenovela, dar din pacate s-a terminat.Pe cat de mult mi-a placut, atat de mult m-a enervat sfarsitul! S-a tratat totul superficial!Mai ales subiectul Jade si Lucas.Mie cel mai mult mi-a facut placere sa urmaresc povestea de iubire dintre Mel si Xande.Ati vazut ce frumos aveau! Ca barbat aveti dreptate ZEIN era superb!Avea o privire si niste buze....
Va
P.S. Urmariti si JUANA ca este foarte frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jade spune:

daaa, si pe mine m-a enervat sfarsitul! avand in vedere cat de frumos a fost restul serialului ma asteptam la un final cu totul special! cel putin faza cu Nazira si Miro pe calutul zburator ...
Mada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Mie nu mi-a placut cum au rezolvat cu Leo si Albieri... Cred ca au vrut sa faca un final stil Frankenstein cu doctorul care nu mai scapa de creatia lui dar Leo merita mai mult de atat, sa fie numai o anexa pentru cineva. Mai ales ca Albieri ma enerva ingrozitor, nu personajul cat tipul care dubla in spaniola si care dupa parerea mea avea aceeasi intonatie indiferent de ce sentimente vroia sa transmita.

Mi-e tare ciuda ca nu l-au dat in portugheza, desi spaniola inteleg dar portugheza nu mi se pare ca au mult mai mult farmec vorbite in limba originala. Adevarul este ca telenovelele braziliene sunt total deosebite, mult mai gandite si mai ample decat oricare altele. Mi-a placut foarte mult si Rei do Gado, ultima pe care au dat-o in portugheza -- de atunci cred ca le cumpara de la televiziunea spaniola si de-aia sunt dublate...

Revenind la Clona, personajul meu preferat a fost unchiul Ali si m-am bucurat foarte mult de casatoria lui din final cu Zoraide. Era un adevarat intelept si privea lucrurile atat de echilibrat si cu atat bun simt...

Si nu mi s-a parut deloc moral ca in final Odette-i i-a iesit pasenta. Asa o vulgara si enervanta, trebuia s-o pateasca. Si eu am crezut tot timpul ca bebe este al lui Leo si ca asta va fi "ancora" lui in lumea reala prin care se va autoconvinge ca e un om ca toti ceilalti...

Mergi la inceput