O poveste despre un ingeras

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Narcisa, ai avut un curaj extraordinar si ai dat dovada de foarte multa responsabilitate si maturitate. Felicitari! Asteptam pozele .

Am sa adaug si ca mi-as dori sa existe pe lume mai multi oameni ca si mama ta si ca si profesorii tai. Din pacate sunt multi care in astfel de situatii arunca numai cu pietre...


The Answer to the Great Question of Life, the Universe and Everything Is Forty-two.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Narcisa, curajul tau ar trebui dat exemplu pentru toate femeile care isi abndoneaza copii. Eu am adoptat doi si stiu despre ce vorbesc.Ai toata admiratia mea si sa stii tu ca este un Dumnezeu, iar el, cel care te a lasat insarcinata, intr-o zi va regreta...si sa nu il ierti ca nu merita. Eu personal i-as castra pe toti cei care fac asha , fie ei femei sau barbati. Cinste tie si ai toata admiratia mea. Dumnezeu o sa fie mereu alaturi de tine si de puiul tau. Cat despre parintii tai, iarta-ti tatal, ca vorbea durerea atunci, iar acum roaga te sa fie sanatoshi si multe felicitari din partea mea. Au facut un gest dumnezeiesc..bravo lor||| Bravo tie!!!
NU RENUNTA||

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mnarcisa spune:

Nici eu care am indurat multe pentru copil nu pot sa le inteleg pe mamele care i-si abandoneza copii sau chiar i-i omoare dupa ce i-au nascut. Este groaznic de greu, dar si mai greu e cu cei care nici nu te ajuta dar nici nu te lasa in pace "nu te pot ajuta, da`n cap i-ti pot da". De castrat i-as castra si eu, iar de iertat nici nu incape dicutia. Mie i-mi place sa zic ca a murit si lucul unde e ingropat nici nu este insemnat (crucea e aruncata).

quote:
Originally posted by pashosha


Narcisa, curajul tau ar trebui dat exemplu pentru toate femeile care isi abndoneaza copii. Eu am adoptat doi si stiu despre ce vorbesc.Ai toata admiratia mea si sa stii tu ca este un Dumnezeu, iar el, cel care te a lasat insarcinata, intr-o zi va regreta...si sa nu il ierti ca nu merita. Eu personal i-as castra pe toti cei care fac asha , fie ei femei sau barbati. Cinste tie si ai toata admiratia mea. Dumnezeu o sa fie mereu alaturi de tine si de puiul tau. Cat despre parintii tai, iarta-ti tatal, ca vorbea durerea atunci, iar acum roaga te sa fie sanatoshi si multe felicitari din partea mea. Au facut un gest dumnezeiesc..bravo lor||| Bravo tie!!!
NU RENUNTA||

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!



george si narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Narcisa, povestea ta m-a facut sa plang. N-am crezut ca mai exista oameni ca tine in lumea asta. Dar si daca exista, atunci mai avem cu totzii o sansa. Mult noroc pe lumea asta cu comoara ta si sper sa fii la fel de puternica si in continuare

Bee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Felicitari Narcisa si un bebe` sanatos si numai bucurii!
Aveti grija de voi si multa sanatate!

Denisa
10+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mnarcisa spune:

Nu vreau sa fac pe eroina ci pur si simplu am vrut sa-mi decarc sufletul. Cun nu stau foarte bine la capitolul prieteni m-am bucurat mult de tot cand am descoperit acest site.

George "O dorinta ti se indeplineste pe masura intensitatii ei"
si Narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mnarcisa spune:

quote:
Originally posted by mnarcisa

Nu vreau sa fac pe eroina ci pur si simplu am vrut sa-mi decarc sufletul. Cun nu stau foarte bine la capitolul prieteni m-am bucurat mult de tot cand am descoperit acest site.
si cateva poze
George "O dorinta ti se indeplineste pe masura intensitatii ei"
si Narcisa



George "O dorinta ti se indeplineste pe masura intensitatii ei"
si Narcisa
http://up.photos.yahoo.com/ed/smnarci2000/album_handler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxette spune:

Mie imi dau lacrimile cand citesc povesti atat de triste. Pentru mine este o poveste trista pentru ca baietelul tau nu poate sta cu tine, dar sta in schimb cu cei care au dorit ca el sa nu fi existat.
Narcisa, esti o luptatoare, ai tinut piept celor care nu ti-au impartasit bucuria de a avea un copil.
Din ce am citit, daca am inteles gresit ai sa ma corectezi, trag concluzia ca vanataile respective acoperite cu tone de fard le aveai de la tatal tau. Tinand cont ca s-a purtat in modul acesta jalnic cu tine atunci cand erai intr-o situatie atat de delicata, ma intreb, cum se poarta el acum cu nepotul lui.
Ce educatie ii ofera ai tai baietelului tau?
Iti doresc numai bine,
Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mnarcisa spune:

Draga roxette nu te inseli deloc in privinta vanatailor (unii ar zice ca asa i-mi trebuie). Acum situatia sa schimbat si tatal meu i-l ibeste mai mul decat ne-a iubit pe noi si nimeni nu are voie sa-l supere pe George. De educatia lui se ocupa mama mea care i-si da toata silinta.Sper ca pana ce va veni timpul sa mearga la scoala sa-l pot aduce langa mine si sa ma pot ocupa de el asa cum vreau si cred eu ca trebuie. Deocamdata iau lucrurile asa cum sunt si merg incet dar sigur catre tinta.

Narcis George si Narcisa

"Cu cat e mai intuneric cu atat stelele stralucesc mai tare."

http://pg.photos.yahoo.com/ph/smnarci2000/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxette spune:

Ei, mi-a mai venit inima la loc :). Felicitari mamei tale care se ocupa de educatia lui caci nu e putin lucru. Tatal tau poate se caieste acum pentru ce ti-a facut atunci si il iubeste pe nepotul lui foarte mult.
Iti urez mult noroc in toate.

Roxana

Mergi la inceput