Toate forumurile Actiuni urgente  Ajutor umanitar

Lupta pentru viata copilului meu

Evaluarea propriului subiect, sau a subiectelor de la forumul umanitar nu este posibila
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10
gabriela hogas
gabriela hogas

416 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui gabriela hogas  Trimite mesaj yahoo luigabriela hogas Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabriela hogas un Mesaj Privat
Camelia, nu am primit inca scanarile de la dna respectiva. Poti sa te interesezi tu mai mult?

Cum se simte Claudiu? Noi incercam tot posibilul sa ajunga cat mai repede la Kiev.

Doamne ajuta !!
Gabriela

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici
Mergi la inceput
camelia72
camelia72

1899 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui camelia72 Adauga semn de carte la raspuns Trimite camelia72 un Mesaj Privat
Nu stiu de ce n-au ajuns scanarile la tine,Gabriela,am auzit ca sunt gata facute,doar sa le trimita...poate maine cand vine la birou.Imi pare tare rau ca dureaza asa mult.
Claudiu este in spital,la reanimare,are perfuzii si este destul de rau.Speram si ne rugam sa depaseasca momentul si sa se faca bine cat mai repede.

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!
Mergi la inceput
gabriela hogas
gabriela hogas

416 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui gabriela hogas  Trimite mesaj yahoo luigabriela hogas Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabriela hogas un Mesaj Privat
Azi am primit pe email scanarile. Avand in vedere ca e deja 2 noaptea maine i le trimit luciei. Avem 99 % tot ce ne trebuie pentru site.

Lucia, ne mai primesti ? Te rog ajuta-ne ! Maine sper sa iau legatura cu tine.

Marieta, Camelia, dati-ne vesti despre Claudiu ... stau cu inima stransa la orice mesaj la acest subiect. Doamne, ajuta-l pe Claudiu !

Gabriela

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici
Mergi la inceput
camelia72
camelia72

1899 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui camelia72 Adauga semn de carte la raspuns Trimite camelia72 un Mesaj Privat
Gabriela,bine ca au ajuns,in sfarsit,scanarile!
Claudiu este tot in spital dar este ceva mai bine in sensul ca i-a scazut febra.Are plamanii incarcati,neputand expectora tusea,aceasta a coborat in plamani,are de luat o multime de medicamente...dar este spre bine!Ne rugam sa se faca bine cat mai repede!

POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!
Mergi la inceput
andradanatalia
andradanatalia

159 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui andradanatalia  Trimite mesaj yahoo luiandradanatalia Adauga semn de carte la raspuns Trimite andradanatalia un Mesaj Privat
Am citit si eu povestea micutului si mi s-a frant inima-n doua. Nu credeti ca ar fi bine sa apara o poza aici pe forum? Poate doar vazandu-l oamenii se pot induiosa la durerea lui. Daca inca nu s-a rezolvat cu site-ul, cred ca as avea pe cineva care se pricepe.

algo se muere en el alma
Mergi la inceput
camelia72
camelia72

1899 Mesaje
Nu stiu daca s-a rezolvat ceva cu site-ul,Gabriela a primit scanarile dar nu cred ca a avut timp sa le trimita Luciei.
Claudiu este mai bine,saptamana asta va iesi din spital iar Marieta va putea sa va spuna mai multe amanunte.
Numai bine si multumim pt. gandurile bune!

POZE

Mergi la inceput
camelia72
camelia72

1899 Mesaje
Dragele mele!
In Jurnalul National de maine va fi un articol despre Claudiu si strigatul disperat al mamei lui catre toti oamenii cu suflet care vor sa-i intinda acestui copil o mana salvatoare...O SANSA LA VIATA!

POZE

Mergi la inceput
Natasa
Natasa

4889 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Natasa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Natasa un Mesaj Privat
Aici e articolul: http://www.jurnalul.ro/articol_40823/primii_pasi....html

Daca fiecare dam macar 5 euro, vom reusi sa salvam o viata!
Mergi la inceput
gabriela hogas
gabriela hogas

416 Mesaje
Jurnalul National

Marius .... multa putere sa lupti si Dumnezeu sa te ocroteasca

Gabriela

Mergi la inceput
lucia_cs
lucia_cs

1560 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui lucia_cs Adauga semn de carte la raspuns Trimite lucia_cs un Mesaj Privat
Am primit actele pentru site.

Deocamdata as mai avea nevoie de:
- adresa de e-mail si adresa fizica pe care sa inregistrez site-ul
- text pt prima pagina
- cazul pe larg (eventual apelul parintilor)
- suma actuala a donatiilor (in cazul in care doriti sa o publicati)

Poate cineva sa extraga un text se poate fi folosit ca si apelul parintilor cu povestirea cazului? (nu prea ma pricep la scris si este foarte bine daca vine din partea parintilor), temporar am sa folosesc articolul din Juranlul National.

Adresa mea de e-mail este lucia_csoma(at)yahoo.com

Multa sanatate!

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!

Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!

Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny
Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com