Lupta pentru viata copilului meu

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Camelia, nu am primit inca scanarile de la dna respectiva. Poti sa te interesezi tu mai mult?

Cum se simte Claudiu? Noi incercam tot posibilul sa ajunga cat mai repede la Kiev.

Doamne ajuta !!
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Nu stiu de ce n-au ajuns scanarile la tine,Gabriela,am auzit ca sunt gata facute,doar sa le trimita...poate maine cand vine la birou.Imi pare tare rau ca dureaza asa mult.
Claudiu este in spital,la reanimare,are perfuzii si este destul de rau.Speram si ne rugam sa depaseasca momentul si sa se faca bine cat mai repede.

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Azi am primit pe email scanarile. Avand in vedere ca e deja 2 noaptea maine i le trimit luciei. Avem 99 % tot ce ne trebuie pentru site.

Lucia, ne mai primesti ? Te rog ajuta-ne ! Maine sper sa iau legatura cu tine.

Marieta, Camelia, dati-ne vesti despre Claudiu ... stau cu inima stransa la orice mesaj la acest subiect. Doamne, ajuta-l pe Claudiu !

Gabriela



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Gabriela,bine ca au ajuns,in sfarsit,scanarile!
Claudiu este tot in spital dar este ceva mai bine in sensul ca i-a scazut febra.Are plamanii incarcati,neputand expectora tusea,aceasta a coborat in plamani,are de luat o multime de medicamente...dar este spre bine!Ne rugam sa se faca bine cat mai repede!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Am citit si eu povestea micutului si mi s-a frant inima-n doua. Nu credeti ca ar fi bine sa apara o poza aici pe forum? Poate doar vazandu-l oamenii se pot induiosa la durerea lui. Daca inca nu s-a rezolvat cu site-ul, cred ca as avea pe cineva care se pricepe.

algo se muere en el alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Nu stiu daca s-a rezolvat ceva cu site-ul,Gabriela a primit scanarile dar nu cred ca a avut timp sa le trimita Luciei.
Claudiu este mai bine,saptamana asta va iesi din spital iar Marieta va putea sa va spuna mai multe amanunte.
Numai bine si multumim pt. gandurile bune!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Dragele mele!
In Jurnalul National de maine va fi un articol despre Claudiu si strigatul disperat al mamei lui catre toti oamenii cu suflet care vor sa-i intinda acestui copil o mana salvatoare...O SANSA LA VIATA!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Aici e articolul: http://www.jurnalul.ro/articol_40823/primii_pasi....html

Daca fiecare dam macar 5 euro, vom reusi sa salvam o viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Jurnalul National

Marius .... multa putere sa lupti si Dumnezeu sa te ocroteasca

Gabriela

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Am primit actele pentru site.

Deocamdata as mai avea nevoie de:
- adresa de e-mail si adresa fizica pe care sa inregistrez site-ul
- text pt prima pagina
- cazul pe larg (eventual apelul parintilor)
- suma actuala a donatiilor (in cazul in care doriti sa o publicati)


Poate cineva sa extraga un text se poate fi folosit ca si apelul parintilor cu povestirea cazului? (nu prea ma pricep la scris si este foarte bine daca vine din partea parintilor), temporar am sa folosesc articolul din Juranlul National.

Adresa mea de e-mail este lucia_csoma(at)yahoo.com

Multa sanatate!

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput