Lupta pentru viata copilului meu

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marieta_alexandru spune:

Claudiu este bine,daca se poate spune asa,noi am fost toti cam bolnavi,cu tuse,febra,dar el a scapat,am incercat sa-l tinem cat mai departe de noi pt. ca o raceala puternica ii poate fi fatala.Ii dam tot felul de vitamine si produse naturiste pt.imunizare,sistemul lui imunitar este f. slabit si ii trebuie suplimente.
Despre fotogrefie,Natasa,incercam sa-i facem o pagina web,ca lumea sa cunoasca absolut tot,cum a evoluat boala,unde am apelat,cine ne-a ajutat,vor fi si fotografii si acte medicale.Merge ceva mai greu pt. ca ne blocam de un scanner,persoana la care am apelat pt. scanat este extrem de ocupata zilele astea,speram cat de curand sa avem si pagina web.
Va pe toate si multa sanatate!

Marieta Daniela Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Marieta, iti scriu si aici pentru ca nu stiu daca mai ai loc la mesaje personale. Am vorbit cu cineva de la Caritas Bucuresti si sper sa va contacteze. I-am dat tel pe care le-am gasit pe prima pagina a subiectului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Natasa,,am primit mesajul,am sa-i spun Marietei,multumim mult pt.tot ceea ce faci pt. Claudiu!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Multumesc, Camelia. Sper sa-si faca timp cineva de la Caritas si sa sune la Marieta. Eu am sa insist :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Am vorbit iar cu cei de la Caritas si o sa sune cineva cit de curind. Sa-mi confirmati ca telefoanele de pe prima pagina sint bune, ca eu le-am zis ca am vorbit deja cu Marieta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Marieta, drai prieteni, am din nou acces la net.

Am primit emailul tau, cum primesc scanarile de la prietena ta va dau de veste si le si trimit luciei. Lucia, multumim mult pentru ajutor. Vrem sa iti trimitem toate materialele o data ca sa iti fie mai usor cu siteul.

Ma bucur ca Marius nu a racit si el, asta mai lipsea. Exista o adresa de email speciala pentru campania lui Marius Claudiu, se cheama
viata_pentru_claudiu@yahoo.com. De asemenea, este valabila si adresa de email a marietei.

Asteptam vesti bune din parea celor implicati si sa dea dumnezeu ca Marius sa poata pleca cat mai curand la Kiev. Doamne ajuta-ne !!

Gabriela



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Natasa,sigur ca sunt valabile telefoanele de pe prima pagina.Marieta a primit si ea mesajul tau,iti multumeste mult si asteapta sa o contacteze cineva de la Caritas.
Gabriela,bine ai revenit printre noi,aveam nevoie de optimismul tau!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marieta_alexandru spune:

Gabriela,multumim mult,esti pt. noi ca o gura de oxigen,ne-ai lipsit enorm!
Natasa,esti minunata,multumim din suflet,sper sa sune cei de la asociatie!
Claudiu este destul de optimist,crede cu adevarat in sansa lui si crede enorm in oameni,stie ca nu sunteti indiferenti si ca intr-o zi se va bucura de viata ca orice copil normal!
Va pupam si va iubim!

Marieta Daniela Alexandru

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5255&whichpage=6" target="_blank">Lupta pentru viata copilului meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marieta_alexandru spune:

Fetelor,eu pana luni nu mai am acces la net,ii puteti lasa mesaje Cameliei si imi va transmite ea daca-i ceva important!Eu acasa nu am internet,apelez si eu pe la cunostinte dar incerc sa fiu la curent cu tot ce se scrie.
Adresa mea de e-mail este:
marieta_alexandru@yahoo.com

Marieta Daniela Alexandru

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52155" target="_blank">Lupta pentru viata copilului meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Marieta nu a mai putut intra azi pt.ca nu poate pleca de acasa,Claudiu este bolnavior.Am vorbit cu ea si mi-a zis ca de 3 zile nu ii scade febra nici cu antibiotic,este f. ingrijorata,de aseara l-a trecut pe injectii,au mers la spital iar medicul de garda le-a zis ca are un inceput de pneumonie.Sper din suflet sa scape cat mai repede de aceasta problema si sa nu i se agraveze situatia.


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput