Toate forumurile Actiuni urgente  Ajutor umanitar

Lupta pentru viata copilului meu

Evaluarea propriului subiect, sau a subiectelor de la forumul umanitar nu este posibila
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10
marieta_alexandru
marieta_alexandru

53 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite marieta_alexandru un Mesaj Privat
Claudiu este bine,daca se poate spune asa,noi am fost toti cam bolnavi,cu tuse,febra,dar el a scapat,am incercat sa-l tinem cat mai departe de noi pt. ca o raceala puternica ii poate fi fatala.Ii dam tot felul de vitamine si produse naturiste pt.imunizare,sistemul lui imunitar este f. slabit si ii trebuie suplimente.
Despre fotogrefie,Natasa,incercam sa-i facem o pagina web,ca lumea sa cunoasca absolut tot,cum a evoluat boala,unde am apelat,cine ne-a ajutat,vor fi si fotografii si acte medicale.Merge ceva mai greu pt. ca ne blocam de un scanner,persoana la care am apelat pt. scanat este extrem de ocupata zilele astea,speram cat de curand sa avem si pagina web.
Va pe toate si multa sanatate!

Marieta Daniela Alexandru
Mergi la inceput
Natasa
Natasa

4889 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Natasa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Natasa un Mesaj Privat
Marieta, iti scriu si aici pentru ca nu stiu daca mai ai loc la mesaje personale. Am vorbit cu cineva de la Caritas Bucuresti si sper sa va contacteze. I-am dat tel pe care le-am gasit pe prima pagina a subiectului.
Mergi la inceput
camelia72
camelia72

1899 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui camelia72 Adauga semn de carte la raspuns Trimite camelia72 un Mesaj Privat
Natasa,,am primit mesajul,am sa-i spun Marietei,multumim mult pt.tot ceea ce faci pt. Claudiu!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE
Mergi la inceput
Natasa
Natasa

4889 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Natasa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Natasa un Mesaj Privat
Multumesc, Camelia. Sper sa-si faca timp cineva de la Caritas si sa sune la Marieta. Eu am sa insist :)
Mergi la inceput
Natasa
Natasa

4889 Mesaje
Am vorbit iar cu cei de la Caritas si o sa sune cineva cit de curind. Sa-mi confirmati ca telefoanele de pe prima pagina sint bune, ca eu le-am zis ca am vorbit deja cu Marieta.

Editat de - Natasa on 25/10/2005 14:53:35
Mergi la inceput
gabriela hogas
gabriela hogas

416 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui gabriela hogas  Trimite mesaj yahoo luigabriela hogas Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabriela hogas un Mesaj Privat
Marieta, drai prieteni, am din nou acces la net.

Am primit emailul tau, cum primesc scanarile de la prietena ta va dau de veste si le si trimit luciei. Lucia, multumim mult pentru ajutor. Vrem sa iti trimitem toate materialele o data ca sa iti fie mai usor cu siteul.

Ma bucur ca Marius nu a racit si el, asta mai lipsea. Exista o adresa de email speciala pentru campania lui Marius Claudiu, se cheama
viata_pentru_claudiu@yahoo.com. De asemenea, este valabila si adresa de email a marietei.

Asteptam vesti bune din parea celor implicati si sa dea dumnezeu ca Marius sa poata pleca cat mai curand la Kiev. Doamne ajuta-ne !!

Gabriela

"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

Salvati-l pe Mihaita ! poze aici
Mergi la inceput
camelia72
camelia72

1899 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui camelia72 Adauga semn de carte la raspuns Trimite camelia72 un Mesaj Privat
Natasa,sigur ca sunt valabile telefoanele de pe prima pagina.Marieta a primit si ea mesajul tau,iti multumeste mult si asteapta sa o contacteze cineva de la Caritas.
Gabriela,bine ai revenit printre noi,aveam nevoie de optimismul tau!

POZE
Mergi la inceput
marieta_alexandru
marieta_alexandru

53 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite marieta_alexandru un Mesaj Privat
Gabriela,multumim mult,esti pt. noi ca o gura de oxigen,ne-ai lipsit enorm!
Natasa,esti minunata,multumim din suflet,sper sa sune cei de la asociatie!
Claudiu este destul de optimist,crede cu adevarat in sansa lui si crede enorm in oameni,stie ca nu sunteti indiferenti si ca intr-o zi se va bucura de viata ca orice copil normal!
Va pupam si va iubim!

"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!
Lupta pentru viata copilului meu!
Mergi la inceput
marieta_alexandru
marieta_alexandru

53 Mesaje
Fetelor,eu pana luni nu mai am acces la net,ii puteti lasa mesaje Cameliei si imi va transmite ea daca-i ceva important!Eu acasa nu am internet,apelez si eu pe la cunostinte dar incerc sa fiu la curent cu tot ce se scrie.
Adresa mea de e-mail este:
marieta_alexandru@yahoo.com

Lupta pentru viata copilului meu!
Mergi la inceput
camelia72
camelia72

1899 Mesaje
Marieta nu a mai putut intra azi pt.ca nu poate pleca de acasa,Claudiu este bolnavior.Am vorbit cu ea si mi-a zis ca de 3 zile nu ii scade febra nici cu antibiotic,este f. ingrijorata,de aseara l-a trecut pe injectii,au mers la spital iar medicul de garda le-a zis ca are un inceput de pneumonie.Sper din suflet sa scape cat mai repede de aceasta problema si sa nu i se agraveze situatia.

POZE

Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com