Povesti pe DVD sau CD???????

Povesti pe DVD sau CD??????? | Autor: ic

Link direct la acest mesaj

Buna seara, unde as putea sa gasesc, sa cumpar cd-uri sau dvd-uri cu povesti ptr.copii.
Fetita mea de 3 anisori este superincantata de idee.am un cd cu Alba ca zapada, e ca un film de desene animate,foarte frumos ,si cred ca l-a vazut in fiecare zi de cand l-am primit.
As vrea sa-i mai cumpar si nu reusesc sa gasesc pe undeva ,poate ma puteti ajuta .multumesc
astept raspuns pe emailul personal.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Draga Irina,

De astazi poti comanda CD-uri interactive cu povesti si de la Buburuza.

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodList.asp?idCategory=25" target="_blank">http://www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodList.asp?idCategory=25.

Si acesta e doar inceputul . Vom incerca sa aducem cat mai multe povesti pentru pitici pe CD si DVD.

Buburuza - magazin inteligent pentru copii si mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancade spune:

ma intereseaza si pe mine povesti si jocuri pt copii intre 4-6 ani(al meu fiu are maine 4 ani)insa nu mi-e clar :cele de la Buburuza sunt cd-uri sau CD-romuri;merg pe orice computer si orice Windows?Unde se mai gasesc pe piata? Eu voi veni abia in noiembrie si voi sta doar o sapt in Buc si vreau sa-i cumpar baietelului meu...poate asa incepe si el sa vorbeasca romaneste...intelege aproape tot dar refuza sa vorbeasca.
Anca

Mergi la inceput