Bebelusi de iulie-august 2004 (77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Simona, sejur placut cu mult soare si apa calda!

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de iunie la serbare

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

soare...a fost 5 min azi, iar apa calda..la robinet. apa marii are 15 grade.
Papa wow felicitari!!!!! sunteti tari.
Andreea, trimite-l pe Mateiu in vacanta la mine, sa ii desavirsesc educatia culinara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Fetele,sejur placut si vreme cat mai buna!

Papa,felicitari Mielutului.

Alexandru, Matei si Livius

Felicia,o intrebare:Cum sunt bubitele Andreei?
Alexia are 4 bubite in zona gatului,sunt un pic umflate si parca ar fi pline cu lichid.Sper sa nu se inmulteasca,ca fiind we tre sa mergem la spital

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
http://community.webshots.com/user/andreeabanica

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

fetelor!!!!
am inceput trainingul de aseara, pt ca dupa ce-l pusesem in pat la 20.30, la 21 el inca avea chef de joaca si ma mai si lua de fraiera. se prefacea ca doarme si daca voiam sa plec, imediat se ridica in picioare.a mai stat si tati 30 de minute cu el, nimic. asa ca am hotarat. daca tot e sa nu dormim, macar sa stim de ce.so:
la 21.35 l-am invelit, l-am pupat si am iesit din camera. m-am uitat la ceas sa vad cand se implinesc 5 minute. ei bine, dupa 4 a tacut. dupa celebrele lui 40 de minute a inceput iar ca venise tati sus si a scartait podeaua. a plans 2 minute. eu mai mult n-am dormit...se face dimineata. ma trezesc, ma spal, nimic. la 7 fara 20 incepe plansul, asa timid. zic, il las 5 minute si-l iau. dupa 2 minute tace iar. inca nu se aude nik si e 7 si un sfert.
of, sa vedem si azi cum va fi. oricum, a picat excursia. o lasam pe alt dat.
pupci

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Simo , sapt trecuta cand am fost am stat 3 ore pe plaja ...dar sub umbrela , in piscinuzta ...nu au fost probleme ...
pai , bat drumul sa stau juma de ora ..he, he
acum cred ac vom merge la acvariu ..sau orice altceva ..dar plaja nu cred ...p[oate ne dam si noi cu telegondola ca Pufulescu a fost fascinat de ele ...
noroc ca noi mergem acasa ...
si aici e un frig , brrrrrrrrr
pupici
plec pa

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Rox, sper sa ajungem la voi in curand... chiar daca nu pentru cursuri culinare ci doar sa va vedem :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

papa, felicitari!
Simona, am vazut prognoza meteo si au anuntat miine 25 grade pe litoral si duminica 27 asa ca poate aveti noroc de vreme buna.

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de iunie la serbare

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Haha,ce faza,imi hranesc copilu,papa bine,ii dau sa bea si linistita ca are stomacul plin ma duc sa-mi iau si eu un iaurt.
Buuun,il iau,il desfac,inghit prima lingurita si se infiinteaza langa mine "Milogu SRL",cu neste ochi rugatori,nu pot sa mananc si cedez in fata ochisorilor de vizure,ii dau o lingurita se cam stramba,hm nu-i place,zic,apuc sa mananc si eu,dar totusi nu pleaca, ii dau si cea de a-doua lingurita-3,4,10,15,20...gata iaurtul meu.
Hahaha cine tine la silueta lu' mami

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
http://community.webshots.com/user/andreeabanica

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Bravo,Andreea,daca-i doar atat,plans 4-5minute ati scapat super ieftin.

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
http://community.webshots.com/user/andreeabanica

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

pako,petele lui Codrut de la dermatita erau plate si rosii.Cand i-am dat pastrav, pana a doua zi era plin pe manute de bubite ca niste ciupituri, sa zic...Arata deci diferit!

Am vazut ca ati dezbatut subiectul plansului...Ce sa va spun...La Codrut, cand plange, apoi plange! Dintr-o data pur si simplu, se face grena la fata si zici ca nu mai trage aer in piept.Nu pot sa il las sa planga!Pur si simplu, nu pot! Si...ati vazut , cateva nopti nu m-am mai plans de el; a dormit bine.Azi-noapte, plans, 3 treziri pana la 5.30 cand a fost scularea definitiva.Si azi a dormit chinuit si s-a trezit plangand.Si musca de nu se poate.Asa ca ma gandesc ca atunci cand plange si se trezeste des il dor gingiutele.Si daca e asa si eu sa il las sa se chinuie fara sa il alin...?!

Ieri a zis si Codrut al meu "mama". E codas cred in grupa, dar ...asta e! E bine si acum si mie mi s-a umplut sufletul!

Simona, drum bun si vreme buna la mare!Plimbaretilor!
Alina, pupici pt. Bradut

Adema&Codrut

Mergi la inceput