Mamici/tatici din Timisoara (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Pot sa vin si eu la intalnire?
Nu prea am timp sa ma uit in urma unde-s detaliile!
Am pierdut ceva timp ca sa va cunosc din pozele de la intalnirea anterioara!
Va rog mult una din voi care are mai mult timp dati-mi niste informatii!
Vreau sa va cunosc!

Mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Mihi ne intalnim vinerea asta la ora 18 la Pizzeria Poli...pe calea Aradului langa Tipografie, langa parcul Botanic.Daca vrei mai multe detalii sau daca nu stii unde e spunene...si-ti vom raspunde.
Te asteptam. A, pentru listuta noastra spunene daca vrei si tu datele tale, ale copiilor...
Mary ai scris exact asa cum i-am spus lui Gabi? Ca noua ne-a mers....Cred ca acolo sunt [] si nu //. Mai incearca....


Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Mihi, nu am mult timp, ca plec la o clienta, dar, esti binevenita,maine, la ora 18 fix, la pizzeria Poli, str, Calea Aradului nr. 1, langa Tipografie.
Mary, chiar te iubesc, vorbesc serios, i-am zis deja la Ines, si saraca, plange ca vrea la dans.
Nu stiu cat va pricepe, de numarat stie sa numere pana la 10, dar nu stie inca care e stanga si care e dreapta.
Dar ce conteaza, ideea e sa se zbenguie, pana mai creste...
I-am gasit si baietel, pereche, unul tare frumos...
Si eu vreau chestia cu POZE...lasa ca imi schimba Radu...
Gabi, spune-le mama, ca ti-e rau si vrei sa iesi putin la aer...
Maine dimineata sun pentru ultima confirmare...15 persoane, sa fie acolo...

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Mary, ai uitat parantezele drepte. Trebuia:

[ url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/marotaticu/album?.dir=mail&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/marotaticu/my_photos" ]POZE[/url], numai ca eu am pus doua spatii in plus dupa [ si inainte te ]. Scoate spatiile alea doua si merge.

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Mihi,la ce liceu ai fost?
Cumva la Colegiul Banatean?

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Voi nu frecventati centrul, la porumbei ? Lori a mea merge zilnic pe acolo cu bunica si seara, cand venim de la lucru, mergem si noi...Vad atatia bebei in jur si ma tot gandesc daca unii din ei nu sunt cei din sectiunea asta ! Pe unde va mai plimbati copii, ca asa murdare sunt majoritatea parcurilor, vin si diverse fiinte care merg pe bicicleta, plus cei cu cainii, ca nu prea mai stiu unde sa merg cu bebe..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Danitin eu am un noroc....hihihi...blocul nostru e inconjurat de 2 parculete amenajate frumos...Langa motul e unul iar celalt e langa cimitirul din Aradului...Asa ca nu cred ca e nevoie sa ajungem pana la porumbei.
Deja ne-am facut prieteni printre copiii de aici ne cunoatem lucrusoarele unii altora, in general frecventam parcul tot aceeasi oameni..mamici, pitici, bunici.Aici nu vine nimeri cu caini, iar bicicletele sunt doar triciclete...ale piticilor.
In botanic nu prea mai merg desi mergeam zilnic inaite ca Deian sa umble, dar acuma se plictiseste acolo...e mai bine in parculetul nostru ca are gropa cu nisip, 3 tobogane, 2 rotite si 1 leagan mare si multe banci.
Pupici

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Piticutza mea de obicei vrea in Dacia. Intr-o vreme mergeam la Motzul, dar cum a crescut mai mare, i se pare acum prea mic parcul. Mai mergem si in Botanic, ne mai plimbam si prin Unirii/Centru dar asta nu o prea mai distreaza ... pe la 4-5 ani deja nu mai prezinta mare interes alergatul dupa porumbei .
Iar cu piticul cand va iesi din cuib ne vom orienta probabil tot dupa preferintele Evei. Adica Dacia si eventual Botanic si Motzul.

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Fetelor acum am ajuns si eu acasa de la cursul festiv si de la alte activitati petru care am tot alergat prin oras... Sunt rupta de oboseala, asa ca o sa ma intind nitel Revin mai pe seara, poate mai facem vreun chat aici, ca serile trecute

Doris sper ca nu te-ai suparat pe mine la

Simina mersi mult pentru info despre mascara. Te refereai la l'oreal double extension, nu? Cel cu 2 periute, una cu ceramide si cealalta cu mascara. Si eu am posibilitatea sa-l iau tot de la o tipa care aduce din strainatate, iar pretul este super ok. Mai vreau sa te intreb cateva chestii: 1. Scrie pe el ca e rezistent la apa? Pe cel pe care l-am studiat la tipa in cauza nu-am vazut nimic de genu' asta... 2. Tu ai avut si rimel cu periuta "minge de rugby" (ovala)? Vreau sa stiu care dintre ele ti s-a parut mai buna (cea ovala sau cea de la Dbl Extention). Mersi mult

Fetelor, in caz ca nu mai intrati in seara asta si maine, eu va doresc de pe acum sa va distrati la intalnire si sa ciocniti si pentru noi, cele care nu putem veni Si sa faceti multe-multe poze




hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Albi da ma refeream la L'oreal. Nu scrie daca e rezistent, dar din exp. iti spun ca rezista f.bine si nu curge, iar de demachiat ar fi bine sa foloseti demachiant din ala uleios pt. rimel rezistent la apa, ca altfel se da jos greu.
Periuta minge de rugby e pt. volum ... iar D.E.este pt lungime si intensificare (extendeur+ magnifier). Eu as merge pe L'oreal.
Auzi da chiar nu sunt bune ovulele? Tu erai cea care mi-a raspuns la topicul pus de mine pe Femina intim?

Pupici

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput