Am un Licurici...cu mult sclipici!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

impresionanta poveste... nu-i asa ca parca-l iubesti un pic mai mult (de parca ar avea loc un pic mai mult...) pt. ca te-ai chinuit atata cu sarcina??? si eu am stat in pat 4 luni...

Sa-ti traiasca licuriciul, sa fiti fericiti toata viata ca acum!!!



Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne33 spune:

Pupam si noi licuriciul si i uram sa creasca mare si sanatos si .....pe cand o licurice,Angela?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Ce poveste emotionanta.... Sa va traiasca si la cit mai putine prosticele!!!!!!!!!!!!!


Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Sa va creasca licuriciul mare, frumos si sanatos!Sa va aduca numai bucurii!

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubit

Alma, sufletel mic si iubit -noi
Alma, sufletel mic si iubit-si mai noi
cele mai noi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

pupam si noi licuriciul! Multa sanatate si sa creasca mareee si tot asa de frumusel!!!

Maria Sa Stefan Speculant mic ( 19.08.2004)
flori din gradina mea
"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lui Licurici spune:

Va multumesc tuturor de urari. Iar cu Licuricea ... sper eu ca la un an jumate (eu, sincer, as vrea mai repede ...si s-ar putea....) de la cezariana sa ne punem pe treaba si sa ne iasa cat mai repede!
Pupam toti bebeii si sa fie ei sanatosi ca de iubit are cine sa-i iubeasca...intre atatea mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Angela, sa fiti sanatosi cu totii si sa transformati Licuriciul intr-un soare mare-mare care sa va incalzeasca mereu vietile!!! Ce ziceai cu "s-ar putea"-ul acela in mesajul anterior? Licuricea va fi mereu mandra de un asa fratior frumos si aratos

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Angela sa va dea Dumnezeu multa sanatate la toti 3 si voua parintilor putere sa-l faceti OM pe Licurici!Si sa vina si surioara cat mai repede !
Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:

pt. licurici si mama lui.Sa fiti sanatosi si fericiti si... 4 cat de curand!!

Anda si buburuza din burtica 30+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/tudoranda/album?.dir=2275&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Angela nu stiam ca ai nascut prematur ...
licuriciului cel grabit si mamicii lui!





Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput