Tirgu Mures- nimeni?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Marox, superbi pui ai!, Sa-ti traiasca!

Ma bucur ca suntem cat mai multe...si mai frumos ar fi totusi sa ne si cunoastem "pe viu"...poate punem de-o intalneala!

"Mama ana"...las ca vine puiutu...da sa tii ca a mea detine monopol pe alea doua mici din mijloc...ma refer la topogane...Si fereasca sfantu' sa incerce cineva s-o opreasca!

Ramona si Maysa (27 ian. 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jubica spune:

alexandrina ca bine zici,la ce este buna atita graba,asta este chiar corupere de minori.
As vrea eu sa mai am 13 ani fara griji,fara obligatii.......dar uff... sa cobor cu picioarele pe pamint.....am 30 de ani.


Va pupa Jubica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Io sigur sunt in august prin Tg Mures. Sper sa reusim sa ne vedem.
Servustoc! (mama, ce dor mi-era sa zic asta!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Tzuni, eu plec peste doua saptamani la Tg. Vrei sa iti aduc o gura de aer de casa?

Aramona: cred ca o sa ne batem pe toboganele alea. Sa stii ca nici a mea nu se lasa cu una cu doua. Ba chiar le face program tancilor, ii aliniaza si pastreaza ordinea !

Pupici

Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Ana, vreau si eu macar o gura de aer de Platoul Cornesti...Iar cu Mirunica si cu Maysuca mea, vedem cum facem, unde-s doi, puterea creste...poate ii tinem pe restul la gard...ca mai departe astea mici le dau interzis!

In august sper sa ajung si eu acasa...cred insa ca voi sta la sora mea, care a ramas la Tg. Mures, are is ea un baietzel pe nume Bela de 1 an si 8 luni...am fost si vara trecuta la ei, insa copii erau mai mici, insa acum...
Poate ne vedem cu piticii, poate punem de un gratar cu toti...



Moooama ce fain visez...Sa nu ma scuturati, ca ma trezesc!

Ramona si Maysa (27 ian. 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


urrraaaaaaaa

de cind astept topicul asta mai fetelor...sa ne povestim de acasa, eu am fost ultima data in septembrie 2003...ma cam topesc de dor;
si sper ca voi ajunge pe la anul...mai in primavara...ACASA1 (ca aici e ACASA2
tot imi spun si mie cei de acasa ca s-a schimbat orasul in bine...ca Florea face tot ce poate, da, fain primar;
eu am locuit pe Ramurele...apoi pe Transilvaniei, aproape de Biserica Sf.Ana...;


ce-as bea acum o bere, linga un mititel la vichend...gata ca am intrat cu totul in butoiul cu melancolie si dor;

va pup tirgumuresencelor,

"Noi suntem trecatori ca iarba cāmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramān sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamānt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Bine ai venit Ana Stroe si te asteptam cu drag acasa!




Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Vreau la mamaaaaaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jubica spune:

Ana Stroe, bine ai venit!

Mai fetelor ce zi faina ,care ma face sa am o pofta nebuna de viata.
Voi cum sunteti?


fetele si vostrii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Jubica, nu ma pot abtine sa te intreb, de-a cui din Reghin zici ca esti? (adicatelea cu ce-ti umpli existenta)

Mergi la inceput