Tirgu Mures- nimeni?

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sense spune:

Ninge, si ninge tare in Tg.Mures. Decat vremea apasatoare de ieri, mai bine ninsoarea de astazi. Am plecat devreme de acasa si nu am vazut reactia copilului, asa ma bucuram si eu de bucuria lui.
Olim, parca tot la 25 de grade e mai bine. Fara cizme, paltoane, dresuri...
Oricum , pentru toate targumuresencele , si nu numai , o cana de vin fiert, o felie de cozonac,.... Cat despre soacre, Olim , or mai ingheta si ele in iarna asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Va invidiez pentru ca ninge ...aici e un frig umed...asa ca abia astept sa vin acasa!
Sense multumim de vinul fiert, cu scortisoara nu?

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Si eu va invidiez.Azi la noi ploua si o umezeala
Cat depre soacre, nu prea cred sa inghete, daca anul trecut nu a inghetat, acum nu prea cred,
Dreacu nu piere asa usor
O zi frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corail spune:

salut si eu fetele din Tg Mures!

si eu as vrea sa fiu acasa,mai ales ca se apropie sarbatorile, dar deocamdata sunt la servici in Germania!
Dar oricum, m-am bucurat sa vad ca exista subiecul despre Tg. Mures, ca am aflu ce mai e noi prin Tg. Mures!



ooana, uite stai in Germania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

corail la noi poate treci mai des pe aici si ne mai auzim cu tine si cu celalate fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sense spune:


Ma bucur sa vad ca invie TG.Muresul. Va pup pe toate ,sfarsit de saptamana placut ... mentin ultima postare , si bineinteles cu " scortisoara "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Si tie
Fetelor, stiti o agntie imobiliara serioasa la Mures.Am un loc de casa de vanzare si as vrea sa se ocupe cineva de elMultumesc anticipat
o zi frumoasa tuturo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danivero spune:

mesaj pentru tzuni.......si nu numai.
sunt tot din tg.Mures........si locuiest in Bucuresti de vre-o 2 ani........si la fel precum spui, inima mi-a ramas la Mures. M-as bucura daca am avea posibilitatea sa ne cunoastem. Stii cumva daca mai sunt fete din mures stabilite in Bucuresti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
va doresc o saptamana frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!
danivero...bine ai venit...vezi tu fiecare isi doreste ce nu poate avea...eu si sotul am fost studenti in Bucuresti...cand am terminat eu m-am intors casa la Mures, insa nu m-am intors singura, l-am luat si pe el cu mine...insa cateodata ne amintim cu drag si ne-ar place sa fi ramas in Bucuresti!
va doresc o saptamana frumoasa!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput