Tirgu Mures- nimeni?

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Pashosha, nici eu nem tudom maghiara, dar am supravietuit
Dar tu de unde ai atatea resurse de le faci pe toate ca eu obosesc doar urmarindu-ti actiunile pe la diverse subiecte?



"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Salutare

Mai fetelor, n-am uitat de voi, dar am avut la treabaaaaa....

Kitty, drum bun si distractie placuta. Poate aveti noroc de vreme frumoasa.
Alexandrina, ultimul mohican, se pare ca esti singura care ai ramas prin oras. Nu pleci si tu in concediu? Ca la cat suntem de imprastiate, cred ca mai degraba ne intalnim cu toatele la mare sau la munte decat acasa

Pashosa, bine ai venit in club. Se pare ca in urmatoarea perioada vei sta destul de mult pe la Tg Mures. Vorbim.


Va pupic pe toate


Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Eu vroiam sa zic ca ultimul mohican era Kitty si azi a plecat la mare. Mai erau fete pe forum din Targu Mures, dar nu s-au mai prezentat pe-aici.
Eu mi-s reghineanca si plec zilnic acasa cu prima ocazie iar in august ma mut acolo non-stop sa ma relaxez (cat oi putea). O sa intru pe forum in continuare doar ca fiziceste nu ma veti gasi in municipiul resedinta de judet, de aceea nici nu m-am implicat in organizarea intalnirii.
Desi v-as putea ajuta la modul urmator: ia scrieti fiecare perioada in care va intoarceti pe plaiurile natale, ca am impresia ca toate ati zis ceva de august, si eu va calculez perioada optima sa va intalniti.


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Alexandrina, stiu ca esti reghineanca ( si eu mi-s dupa tata), da' oricum, la momentul asta esti cea mai prezenta in oras. Cat despre intalnire... cred ca propunerea ta e cea mai realista la momentul asta.

Apropo, cum te descurci cu drumurile? Cred ca ti-e destul de greu sa faci naveta in fiecare zi.

Servus

Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Drum bun si vreme frumosa fetelor care merg la mare!
Eu voi fi in Tg Mures aproximativ in perioada 5-19 august.Spun aproximativ deoarece o sa mai fugim si la Sibiu, la soacra-mea sau la munte, la Salard.Dar "tabara" ne-o instalam la Tg Mures.Asa ca sper sa pot participa si eu la intalnire.

Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Fetelor, ati putea sa ma ajutati ca sa imi rezolv o probleme.Am nevoie de o garsoniera sau un apartament cu doua camere de inchiriat im Tg Mures pe perioada de 3 sapatamani,ofer100-120 de euro, as vrea intr-o zona buna.
Daca stie cineva ceva, astept stiri.Vreau oferte serioase si ofer seriozitate.
Nu vreau sa stau cu soacra si am nevoie de un apartament2-3 saptamani.
Multumesc mult pentru orice informatie.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

buna
dupa cum merge treaba, am impresia ca si o bucuresteanca va fi la intalnire..ca eu sau fina mea..una vine sigur..
alex, am resurse din inima si din dorinta de a ajuta . Nici un copil nu merita sa moara..si totul se face atata timp cat ai ajutorul celor din jur.
Vineri vine fina mea sa stea doua zile cu Bela , si apoi una din noi se va interna probabil cu bebe

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Buna dimineata fetelor.
Chiar toate sunteti in vacanta? Cum ramane cu intalnirea de la Mures?
Asteptam vesti de la voi.
Pupcici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Olim draga, as vrea eu sa fiu in vacanta... Da' ma omoara astia la munca, de nu mai apuc nici sa respir, daramite sa mai arunc un ochi pe DC. Asta e, o sa treaca si perioada asta aglomerata, si ma revansez atunci. Eu inca nu stiu exact perioada din august cand o sa fiu acasa, asa ca nu vreau sa incurc pe nimeni.

Va pup

Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Draga mea, spunele sefilor tai sa o lase mai moale cu lucrul ca doar nu se termina lumea azi.Ce nesimtiti sunt unii sefi, ei in vacanta cu burta la soare, iar angajatii sa lucreze.Asta-i viata, spor la treaba sa ai.
Pupici

Mergi la inceput