Bebelusi de iulie-august 2004 (71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

La multi ani pentru Teodor !!!!!pentru implinirea primului anisor din viata lui !!!! este un mare eveniment si pentru noi !!!!!
Teodor , sa fi sanatos si voios si sa ai mult noroc in viata !!!!
pupici

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

si io la fel ..cred ca am scris 4 mesaje pentru Teodor de azi dimi
Roxana , m-ai uitat si pe mine cu Nafazin-ul ala ...plsssss!
pupic
ce vreme ...oribilamente napsa !!!

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

au fost probleme cu forumul!
de dimineata ma tot chinui sa trimit un mesaj pentru Teodor si n-am avut succes!
asa ca l-am sunat si i-am urat in direct, a crescut, merge singurel destul de binisor, stie sa spuna cateva cuvinte ...cam asta e pe scurt, poate intra Florina si ne spune mai multe despre cel mai mare puiut din gasca!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

A trecut un an!...:)))...Parca ieri dadeam mesaje sa anuntam ca s-a nascut primul bebe din gasca...:)))

La multi ani Teodor! Sa cresti mare si voinic!
Sa va traiasca Florina si sa va aduca numai bucurii!

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze si pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

TEODOR !!!


Kim - Giulia doarme asa: de la 11 juma` - 12 (mai nou) pana dimineata la 8 - 8 juma`, iar de la 13 - la 15, de obicei si mai putin



Uitati si ultima de pe frontul de vest, cu precizarea ca ne distram doar cu tati, cu mine nu
http://community.webshots.com/photo/363498886/363498886jXAYXn

Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"

Giulia_mea


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099" target="_blank">Povestea_nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

LA MULTI ANI capului de pluton BEBELUSI IULIE AUGUST 2004 ,sa fii sanatos si sa-ti dea Dumnezeu tot cei mai bun pe lume.


Ema si Ricardo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutaa spune:

Salutare mamici si bebei !!

Am intrat sa scriu cateva cuvinte pt ca in cateva zile o sa plec iar din oras si nu vroiam sa credeti ca am disparut ca magarul in ceata fara sa va multumesc pentru toate raspunsurile si incurajarile voastre atunci cand v-am spus ca a aparut BB2 in scena .
N-am scris atunci pt ca n-am avut timp, apoi am fost plecata( cu sotul, sa petrecem putin timp singuri si sa vedem ce facem ) si tot asa....a fost o perioada cam bulversata..
Acum pot sa va anunt ca ne-am hotarat SA-L ASTEPTAM PE BB2 cu toata dragostea (eventual o bebelina ) si vedem noi cum ne-om descurca.
Partea buna e ca nu imi mai e rau ca la Matei (pana la 3 luni jum am zis ca mor in fiecare seara de la greturile alea oribile ). Trebuie sa o las iar mai moale cu tigarile (mama denaturata ce sunt ) si in rest sa vedem ce o sa fie.Chiar vroiam sa va intreb dc a mai fumat cineva dintre voi in sarcina. Eu la matei le-am redus de la aproape un pachet la 3-4 pe zi.Stiu ca suna ca naiba dar n-am putu sa ma las de tot, iar dr mi-a zis sa nu sar de 5.Acum imi aprind tigari si trag decat cateva fumuri.
o sa ma fac probabil iar o balenuta ( tinand cont ca oricum am vreo 6 kg in plus pe care n-am reusit sa le dau jos ). Dar astea sunt tampenii, totul e sa fie bb sanatos.
Matei e sanatos, e un mic Tarzanel, a inceput sa mearga tinut doar de o manuta si "vorbeste" toata ziua . E o minune. Am pus si cateva poze in albumul de 10 luni.
"La multi ani !" lui Tudor, am vazut ca a primit o multime de urari la implinirea primului anisor. sa creasca mare si sa fie sanatos !

Am sa mai incerc sa mai intru pana plec (la soacra-mea la Focsani pt vreo 2 sapt ca sa stam mai mult cu tati ca acolo are business-urile ) si sa mai citesc ce-ati scris.

Uitati aici pozici ! Pupici !
http://community.webshots.com/user/carmenval

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Felicitari carmenutzaa! Sa fie intr-un ceas bun
_

LA MULTI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANI, TEODOOOOOOOOOOOOR!!!
Sa ne traiasca flacaul grupei, sa fie sanatos, mintos, cuminte si sa se insoare c-o pustoaica de-aci din trupa:-)))))
Butterfly felcitari ca e si aniversarea ta ca doara tu l-ai facut :-)
_
io intrai numa s ava salut ca ma duc sa dorm linga Mielu. fugi pisica de-acasa si doo zile umblaram pin padure dupa ea si ea saraca astepta sub balcon s-o culegem:-)))))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Carmenutaa - felicitari si o sarcina usoara in continuare ! Bb Matei este un frumos si ce nazdravan e !



Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"

Giulia_mea


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099" target="_blank">Povestea_nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

La multi ani, teodor! Sa ne traiesti, sa fii sanantos, norocos si voios si intotdeauna PRIMUL asa cum ai fost si printre noi!

Mergi la inceput