La noi, la Galati sa veniti! (4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinam spune:


ce mai fak galatencele????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Noi bine dar tu ?
Ca ai disparuuuuuuttttttttttt!


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:



Am venit fetele gata petrecerea a fost super.Am facut tort la Chip&Dale fara poza pina la urma era cu un bebelus.
Am pus si poze.Va pup



Prima aniversare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Salutare, Galati...
Hmmm, suntem pe pagina 3. Asa ceva este inadmisibil!!!
Ce ziceti de-o intalnire cu bebelinii maine pe la 6???
Sa ne punem de acord din timp!
poate daca tot s-a mai incalzit sa reusim sa profitam si sa ne adunam un pic. Sunt constienta ca daca suntem cumbebelinii iar nu vom reusi sa scoatem 2-3 vorbe, dar totusi incercam. Ce ziceti????


Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verutza spune:

Ce mai faceti, fete de Galati?

N-am mai dat nici un semn de viata pentru ca am fost foarte ocupata. Saptamana aceasta am rezolvat cu pasapoartele. L-am trecut pe Dalian pe pasaportul meu ca sa putem pleca in Italia. Am fost din nou la alergolog si doctorita Sandica vrea sa-i dea lui Dalian un spray de asmatici pentru o perioada de trei luni. Am zis ca vin altadata si am fugit cat am putut de repede. Nu mai vreau spray-uri si antibiotice. Am fost si la oftalmolog la doctorita Mazilescu cu ambii copii si spre surprinderea mea Alinutza a stat foarte cuminte la consultatie chiar daca i-a pus picaturi in ochi. Se pare Dalian sta mai bine decat Alina cu vederea dar o mai lasa pana in toamna sa vada cum evolueaza. Asa ca am fost ocupati cu treburile si n-am ajuns la homeopat. M-am hotarat sa merg la doctorita Goarza pe care mi-a recomandat-o mai multe persoane. Dar ramane pe saptamana viitoare caci noi ne pregatim sa plecam in week-end la Lepsa. Dalian va merge si el mai ales ca acum se simte bine. Tusea vine si pleaca la el fara sa fie determinata de anumiti factori. Oare o vom scoate la capat?
De cand ii dau sirop de catina a inceput sa manance bine si sa se ingrase. I-am cumparat si sirop de patlagina presat la rece si Imunogrip de care am auzit lucruri bune.
vilma
Cum se simte Tudor? Ai incercat vreodata Imunogrip? Daca stii mai multe de el spune-mi si mie.
alinam
Mai spune-ne cate ceva despre tine. Cum te mai simti?
dinedana
Bine ai venit printre noi si asteptam sa ne spui mai multe.
LauraFlo
Ce face Daria, cum se mai simte?
Fetelor, dar unde e liliana29s?

Cred ca o sa avem vreme buna in week-end si abia astept sa plecam la Lepsa. Va povestesc cand ne intoarcem.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Noi sambata dis de dimineata plecam la tara, dar cred ca am sa ajung la intalnire. Daca termin de facut bagajele printesei, pleaca pentru trei saptamani dar dupa volumul lor zici ca o marit.

bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Vera sa va distrati ! Daria e bine cu ceva fite dar bine ! Nu vii vineri la intalnire ?
Chiar, Dana ce stii de Liliana29's ?


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

LAURA am disparut ca am fost o luna in concediu de odihna si de acasa pe romtelecom intram numai sa mai citesc cate ceva .......

Verutza fak bine, imi plimb cu greu burta si deja mor de cald, nu mai suport caldura vreau in prenatal ....cam de pe 11 iulie cred ca o sa-mi iau da simt ca nu mai pot la munca, nu mai pot sa stau 8 ore pe scaun, aplekata spre tastatura, asta e ...... stiti voi cum e

in rest am inceput sa nu mai aud chiar asa de bine despre dr. mataca care mi-o alesesem, adika nu vine la nasteri, cica te cam poarta si cu vorba ..... am decis sa merg si la alt medic mai ales ca din ce in ce sunt mai hotarata sa fak cezariana .... ma gandeam la irimia sau popa. a nascut careva cu vreunul dintre ei???? natural? cezariana??? ce stiti despre ei ??? sa spunem ca de irimia stiu ca e bun la cezariene ....
numai bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verutza spune:

alinam

Eu am nascut prin cezariana cu doctorita Caraman dar ea opereaza la Maternitatea de pe Chicus. E amabila si nu am avut nici o problema de pe urma operatiei. Are cabinet pe Siderurgistilor.

Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Alinuta burticuta, eu am facut cezariana cu Popa. Foarte bine, foarte scump.

bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput