Mamici din Japonia (3)

Mamici din Japonia (3) | Autor: yashy

Link direct la acest mesaj

Am ajuns la capitolul trei!!

Mamici din Japonia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45850&whichpage=1" target="_blank">(1) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47573&whichpage=1" target="_blank">(2)


Copilasi din Japonia

26 ianuarie 2001....Rony....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16552" target="_blank">Pantera28jp....web

30 martie 2005.....Karen....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12332" target="_blank">hiroral....www.wainet.ne.jp/~h-fuji/index.html" target="_blank">web

29 aprilie 2004.....Lidia Nicol....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16135" target="_blank">hosen

15 mai 2002.....Luka ....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7844" target="_blank">yashy....web

21 mai 2004.....Shion....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16458" target="_blank">shian....web

22 mai 2004.....George ....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10389" target="_blank">sandra20....web

03 iunie 2004.....Ayumi .....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=4675" target="_blank">Eryka

16 iunie 2005....Ben Stefan....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5744" target="_blank">pengunica

22 iulie 2004....Naomi Ioana.....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11394" target="_blank">naomi_ioana.....web

16 august 2004.....Stefan Takeshi.....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2236" target="_blank">eli

02 septembrie2001.....Melany Aiko.....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2393" target="_blank">bubu......web

03 octombrie 2003.....Alin Cristian.....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12461" target="_blank">lory_k

03 octombrie 2004......Kaori Ilinca......www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7631" target="_blank">saory.....web

31 octombrie 2003.....Brian Akio.....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2393" target="_blank">bubu

01 noiembrie 2004.....Kenzo Andreas.....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8154" target="_blank">bits.....web

23 decembrie2002.....Kenta.....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=40" target="_blank">samurai_lady.....web

24 decembrie 2000......Larisa.....matusica www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16568" target="_blank">devylla....web

24 decembrie 2004.....Leon......matusica www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16568" target="_blank">devylla....web

24 decembrie 2004......David.....www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=14900" target="_blank">mamaluidavid
Adina & Luka (3 ani pe 15 mai)
obraznicatura lu' mami

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Acum am terminat listuta! Sper sa va placa...
Sunt copilasi a caror nume mamica lor nu ni l-a spus, asadar nu pot fi trecuti pe lista.... sau link-urile cu poze sau pagini web nu le-am cautat prea tare..., daca vreti sa adaugati ceva, va rog mult sa-mi spuneti!

Adina & Luka (3 ani pe 15 mai)
obraznicatura lu' mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Fetelor mi-ar place mult daca s-ar putea sa imi treceti si mie nepoteii pe lista.Stiu ca nu sunt eu mamica lor,dar mi-ar place sa ii vad si pe e scrisi acolo,ca v-am mai povestit una alta despre ei.
Daca sunteti de acord va dau de acum datele de nastere:Larisa-24 decembrie 2000,leon-24 decembrie 2004.
Va multumesc si va pup!



poze noi
iubirea mea
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Sabina, nu cred ca se supara nimeni, de aceea te-am lipit si pe tine si nepoteii tai!

Adina & Luka (3 ani pe 15 mai)
obraznicatura lu' mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Merci Yashy sa vezi ce bucuroasa am fost cand am vazut!
Voi ce mai faceti,liniste mare pe aici.Eu mai am 3 zile si plec,ieri mi-am luat sayonara de la prieteni,mai am cate ceva de facut de terminat odata bagajul in care tot se mai strang cate una alta si cam asta e.
Tu yashy ai terminat cu bagajul?Mai ai putin si pleci si tu,nu?
Anca(shian) banuiesc ca si tu esti ocupata tot cu plecarea.
Multa bafta fetelor si sper sa mai vb pana plec!
Va pupic,o zi buna!




poze noi
iubirea mea
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shian spune:

Sabina,uitandu-ma mai bine adineauri,am realizat ca nepotii tai sunt nascuti in aceeasi zi...ce fain...!

Ancuto,cand mai vi pe la noi?Tot mai ai probleme cu netul?

Unde sunteti fetelor?


Noi am terminat cumparaturile,am facut si trimis pachetele,mai avem de trimis inca un pachet si gata.Bagajele le-am facut,acuma asteptam sa vina ziua de plecare...
Ehe...si cand voi fi acolo la inaka,trei zile stau in cires,doua pe straturile cu capsuni si daca o tin tot asa ,probabil restul dintr-o saptamana mi-l voi petrece la ...toaleta.

Aproape a venit vara,stiu sigur acest lucru,deoarece vecina mea koreanca si-a scos clopoteii pe balcon si am asa impresia ca paste o vaca in apropiere...Ma cam streseaza clopoteii ce-i drept, ca-i aud si-n somn si mi se pare ca suna ceasul,dar asta este,mai am putin si plec in tara,iar pana ma intorc eu trece si vara,se duc si clopoteii...

Iar aberez,ar fi cazul sa dorm,asa ca va pupici si la buna reauzire!



Anca & Shion

http://community.webshots.com/user/shian124

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hiroral spune:

Buna japonici!!
Adina multumim pt listuta si pt ca ne-ai inclus si pe noi!!
Nu mai resim sa mai intram atat de des cu alintataura de Karen, tre sa stau numai in brate cu ea.Vad ca va pregatiti mai toate de plecare.
Va doresc distractie maxima si drum bun,un zbor placut si cat mai putin obositor!!
Sa ne auzim cu bine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sora2001 spune:

plecati , fetelor , plecati , drum bun si sanatate , peste o luna sau doua ajung si eu pe plaiuri mioritice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Buna!

Cu intarziere, la multi ani pt cele 2 luni implinite de Karen (hiroral). Sa fii cumintica, dragutica si sa o mai lasi pe mamai sa ne povestesca ce faci tu toata ziulica. Sanatate si multi pupicei!

Adina, frumoasa listuta, multumim!

Sabina, daca nu mai reusesc sa intru, drum bun si vacanta placuta in tara!

Noi prea multe noutati nu avem. Ne-a trecut si raceala si viruselul, Stef e din ce in ce mai alintat si obraznic. Azi mi-a varsat pt a 3-a oara apa din umidificator. Nu mai suporta sa aiba babetica atunci cand mananca si mai nou vrea mancare pt oameni mari. Ieri a papat udon si era asa comic cand tragea sa il bage in gurita. Vorbeste toata ziulica, vine la mine cand il chem, comenteaza cand il cert. Imbracatul si dezbractul precum si schimbatul pampersului au devenit un chin.


_
O zi plina de bucurii, Eli & Stef
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Nasterea broscutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Buna fetelor,


hiroral La multi ani! pt cele doua lunisoare ale lui Karen.
Anca(shian) fetita s-a nascut pe 24 decembrie,iar asta mic a fost nascut prin cezariana si a hotarat sa il nasca tot pe 24 decembrie ca sa aibe aceeasi zi de nastere daca tot prin decembrie trebuia facuta cezariana.
Elimerci mult,bafta si tie cu Stef.Sa fie cuminte.
Eu sper sa pot intra si maine,nu va spun de acum la revedere ca sa intru si maine,imi fac eu 5 minute timp sa va pup.




poze noi
iubirea mea
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shian spune:

LA MULTI ANI,tuturor copilasilor,astazi este ziua voastra,sa cresteti mari,frumosi,sanatosi si sa va bucurati parintii,o viata plina de realizari si reusite!

Cu intarziere(scuze)LA MULTI ANI,Karen!

Pengunica,te rog daca ai timp intreab-o pe Anca daca a primit PM-ul meu.Ii trimisesem nr.de tel.din tara,dar nu stiu sigur daca l-a primit.Multumesc anticipat!
Pupici la toata lumea si inca odata LA MULTI ANI copilasilor!

Anca & Shion

http://community.webshots.com/user/shian124

Mergi la inceput