Cartierul Militari, uniti-va (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Liliann ce mi-ar place unul de 3 camere..Dar nu ne permitem. si asta de 2 camere sunt f scumpe in zona...Mai mult de 72.000E nu ne da banca, asa ca...Oricum, esti draguta ca te-ai oferit sa te interesezi

briza_marii
www.flickr.com/photos/10784363@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:

Gata,am mers astazi si m-am tuns la un salon de langa SIR,Golden fingers se numeste,insa nu am ramas cu o impresie placuta.Salonul foarte micut,personalul cu nasul pe sus(parerea mea)si numai mi-am tuns varfurile.Eu am fost ok insa surorii mele i-au taiat varfurile si acum parul este in scari(si nu asa a vrut)este stramb rau de tot:(((

La gorjului am vazut in apartament cu 72000 astazi,era un afis la o agentie imobiliara cred briza marii.La mine la bloc sunt mereu anunturi ca vor sa inchirieze apartamente,insa nu ti-as recomanda Aleea Cetatuia(acolo stau eu)si apartamentele sunt micute rau,blocul este vechi.Daca aflu ceva te anunt!

O seara excelenta va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Seasoul imi pare rau ca nu ati nimerit pe maini bune (tu si sora ta). Ref la nasul pe sus, a mea coafeza nu e asa, in schimb e cam ratutita si mereu trebuie sa ii reamintesc sa nu imi fileze bretonul. Uneori imi zice "da, stiu" si pana la final tot o vad ca are tendinta sa il fileze si o apostrofez . Dar in afara de asta, sunt chiar multumita de cum ma tunde. A, si suntem f aproape una de alta. Eu stau aproape de rasaritului (strada cu hyunday pe colt). Vecinico!!
noapte buna Militari! wherever u are!! (mama ce imi placea vocea Soimului noptii. Va aduceti aminte de "Telefonul de la miezul noptii?)

briza_marii
www.flickr.com/photos/10784363@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:

Militatiiii,am ramas codase,haideti sa le aratam ca si noi suntem prezente aici

Neata(la ora 1)ce faceti? Cum este cu frigul??
Briza marii(vecinico),am ales salonul ala din intamplare,eram ieri iesite si am ajuns la SIR si am crezut ca este ok,insa tipa de acolo a facut practica pe parul nostru.Abia astazi am vazut ca de fapt si al meu este taiat stramb,si mai mult m-a filat(daca se poate numi filat) cum numai ea stie probabil,cert este ca am un nou look al naibii de urat bine ca nu mi-am luat prea mult din par.Si eu tot pentru varfuri am plecat si m-am intors.....


O zi minunata




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Azi m-am frezat si eu....ca deja trebuie sa il usuc cu foehn-ul ca mie frig, asa ca mai bine mai scurt ca sa scap mai repede.
Eu sunt cu ochii dupa castraveti si gogosari, ca sunt mare, da MARE, consumatoare de "moranturi", asa ca ar cam trebui sa incep sa bag la borcane. Ati vazut pe undeva gogonele? Ca toti taranii din piata zic ca anul asta nu au..parca vad ca raman fara

briza_marii
www.flickr.com/photos/10784363@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:

Briza marii,mi-am permis sa ma uit la pozele tale,wow sunt superbe!
Eu nu pun cele necesare pentru iarna,noroc cu mama,insa mi-a spus ca nu prea se gasesc,mai ales gogonele.Incearca totusi in piata Rahova,am o matusa care acolo merge in fiecare toamna cand vrea sa cumpere si gaseste mereu,si sunt un picut mai ieftine.Pe aici pe la noi nu am vazut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:


Am scris mai devreme dar vad ca nu mi-a aparut,hmm...nu stiu de ce.

Briza marii,mi-am permis sa ma uit la pozele tale,wow sunt superbe!!
Eu nu ma ocup de cele necesare pentru iarna,noroc cu mama,insa si ea mi-a spus ca nu prea se gasesc mai ales gogonele.Incerca totusi in piata Rahova,am o matusa care merge des acolo si spune ca se gasesc si sunt si mai ieftine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:

Imi cer scuze,nu mi-a aratat mesajul prima data si de aceea am postat de 2 ori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela_r spune:

Nici eu n-am vazut gogonele.
Am pus castraveti.Trebuie sa apara si gogonele,nu se poate.

Pupici

Ionela siDora
Varsta Dorei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10708;116/st/20050413/e/DORA/dt/7/k/2b8c/event.png
POZE CU PITICA LA MARE
http://s189.photobucket.com/albums/z166/ionela_r/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Seasoul pozele nu reflecta nici macar jum din ce am vazut in concediu. Cand am plecat eram un pic amarata ca nu mai mergem in grecia, dar ma consolam la ideea ca suntem cu nasii de cununie. Din fericire, a fost un concediu de vis, m-am intors asa de de tara noastra...Acum nu mai regret de loc alegerea de anul asta
Ionela si eu am bagat castraveti la saramura pt salate, vreo 5kg i-am facut bulgaresti si i-am pus la borcanele. Am mai resuit sa pun si 6 kg de gogosar cu miere. Acum astept sa iasa gogonele si sa se mai ieftineasca un pic conopida - ca acum e 70.000 una - ca vreau sa mai bag gogosar amestecat cu conopida

briza_marii
www.flickr.com/photos/10784363@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput