Cartierul Militari, uniti-va (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lywh spune:

Unde in Politehnica? Sa nu bananai dupa voi....


Pupici

Lilianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Buna fetelor.Politehnica ora 13 eu,Maria si Robert.Sa stabilim si un punct de intalnire in Poli ca parcul e mare.

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floriandumitru2003 spune:

[font=Arial Black]Sper sa ... nimerit bine...
Sunt din Grozavesti si am copilarit in Militari... si sotia la fel.
Am vrea sa venim si noi ... daca am inteles bine in Politehnica / 5 Iunie, ora 13.oo / / /
[/font=Arial Black]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

deci in Poli la 13:00 ... asta asa in mare ... ca sincer nu pot sa bag mana-n foc de prezenta mea ... ca am un sot ciudat ... si ma trezesc pe la munte ...

... s-ar putea sa-mi vina si masinuta pana atunci ...

o sa-i dau tel meu Lilianei(lywh) (daca il mai vrea cineva sa-mi spuna) ... caci eu in we n-am acces la computador ... ca sa comunicam

eu zic in Poli ... la intrare ... pe unde se intra cu masina

o zi superba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaaaaa spune:

Buna seara fetelor ...
Eu acum sant in aeroport si m-am oprit putin pt a va citi mj si a posta si eu unul.Eu nu mai am calculator acasa pt ca l-am stricat si am fost terminata 1 sapatmana,deaceea nici nu am mai scris asa de des la subiect...sper sa nu va suparati pe mine.
Deci pana la urma v-ati decis unde si la ce ora dar din cate se pare acum nu stim un punct de intalnire.
Eu va las pe voi sa stabiliti si locul intalniri si voi reveni pe data de 2 cu alte mj ,pt ca nu mai am posibilitatea de a scrie sau de a citi mj voastre.
Va pup si va multumesc ca santeti de acord cu intalnirea ....va astept chiar daca o fi cazul sa va caut in tot parcul acela o voi face si tot dau eu de voi

Va pup si ma voi uita mai atenta poimaine cate persoane santem ca acum nu prea pot face multe de la acest calc...ca ma costa 1$.. 10 minute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaaaaa spune:

Buna ziua fetelor,acum sant in romania si vad ca nu ati mai scris nici un mesaj...ce se intampla cu voi?
Fetelor spuneti-mi sigur daca veniti poimaine in poli la ora 13:00 ca sa nu vin degeaba pana acolo si nici nu stiu macar un loc de intalnire.
Ma cam gandesc ca voi ati renuntat la intalnire si ca va-ti gasit alte preocupari mult mai interesante.
Oricum eu mai voi intra azi ca sa vad daca ati mai dat vrun semn .
Va pup si va astept cu raspunsuri sigure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

fetelor ... de ce mi-era teama ... n-am scapat ...
sotul meu lucreaza maine si duminica plecam in lume ... imi pare tare rau

dar ne vedem noi altadata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaaaaa spune:

Fetelor vad ca nu ati dat nici un semn ce sa inteleg ca nu ne mai intalnim maine....sau veniti cateva dintre voi?
Eu mai voi intra mai tarziu daca mai scrie cineva ,sau vrea cineva sa vina maine sa scrie azi ceva ca sa nu vin dejeaba in poli.
Va pup si intru mai tarziu ca sa vad daca ati mai scris.
Va pup pe toate si astept mj voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martta spune:

Daniela, bine-ai venit acasa!

Vad ca Maruta nu poate veni, deci...dintre cele de pe lista ar trebui sa mai asteptam un semn de la Liliana si Andra!
Personal, ora 13 mi se pare cam nepotrivita. E prea cald pt a iesi cu Vladut afara...
Asteptam sa zica si fetele ceva, daca nu...tocmai iti revii si tu dupa petrecere...si ne vedem zilele astea. Sapt. asta eu vin acasa pe la 19, deci pot iesi la o plimbare de 1-2 ore cu Vladutz, prin Militari.
Poate ne unim si noi, candva
Mai vorbim si stabilim!
Daca fetele pot maine, incerc sa vin!

Petrecere frumoasa, Daniela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lywh spune:

Buna fetelor,

Imi doresc sa ajung dar nu cred ca am sa pot. Oricum o sa fac tot posibilul.

Pupici

Lilianna

Mergi la inceput