Tg.Ocna,Onesti,Comanesti e cineva?

Tg.Ocna,Onesti,Comanesti e cineva? | Autor: bea75

Link direct la acest mesaj

buna. mergem la bunici in acea zona.in vizita, pt.ai schimba aerul lui claudiu dar si pt. a merge in salina.voiam sa stiu daca e cineva din zona

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

DA!... Vrei informatii?... Te duci chiar in Tg.Ocna, sau doar o vizitezi si stai in apropiere?...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=4" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bea75 spune:

buna felis.
merg in dofteana,acolo locuiesc bunicii mei,acolo am crescut pana la 12 ani.acum stau in constanta.voiam sa ma intalnesc cu mamici din zona daca sunt pe forum. de unde esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Eu acum sunt stabilita in Bucuresti, dar sunt din Slanic M, am sta si in Tg Ocna si am facut liceul in Onesti.
Fina mea pe care am cununat-o anul trecut (stabilita in Bucuresti) e din Comanesti...

Sunt si eu curioasa daca e cineva de pe forum care sa fie de acolo si sa locuiasca inca acolo...

Ai mei inca mai locuiesc acolo si ma asteapta sa merg pe la ei, dar cu bb de 5 luni sa mergi 300 km e tare dificil...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=4" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shian spune:

Noi(eu si bb de un an) vom merge la inceputul lunii iunie in Asau,dar vom locui si in Onesti.Vom sta trei luni in tara si ne-ar place sa cunoastem mamici din zona!


Anca & Shion

http://community.webshots.com/user/shian124

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmin spune:

si noi, eu si fetita mea de 22 luni vom fi in onesti prin iulie, cam toata luna. dar inca nimic nu e sigur. si eu vreau sa cunosc mamici cu bebei de varsta lui Asli.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Si noi(Marie-Evelyn 3,2 ani,eu si sotul)cred ca vom fi in iulie la Onesti,pt 2 saptamini asa ca poate ne intiilnim.

Felis,am impresia ca te cunosc de undeva .Cred ca suntem aceeasi generatie.Ce liceu ai terminat?

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by Alina

Felis,am impresia ca te cunosc de undeva .Cred ca suntem aceeasi generatie.Ce liceu ai terminat?

Alina




Liceul de Chimie, Onesti, profil electrotehnic. Da clasa a 12 am facut-o in Tg.Ocna...
M-am uitat in profilul tau si am vazut ca ai 32 ani: eu am 31 implinitzi...

Ce afluentza de mamici in iulie la Onesti!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=4" target="_blank">Ce mai face Mihai!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bea75 spune:

buna fetelor
ne-am inmultit.noi plecam pe 4 iunie si stam cam 1 luna-1 luna si jumatate.nu o sa avem net acolo decat daca merg undema la internet cafe.pt.cine vine in ac.perioada acolo si vrea sa ne vedem va dau nr.meu de telefon :0722313021.abia astept sa intalnesc pe cineva
salutari la mamici si pupici la bebici
poze cu noi:

http://community.webshots.com/user/beatricemb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmin spune:

noi sosism in tara duminica seara si majoritatea timpului o sa il petrecem in onesti. care sunteti dati de stire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmin spune:

shian, nu vad ce varsta ai. am avut o colega in liceu in onesti care avea bunica in asau. am si fost la ea de un pasti. are 25, loredana bucur. inainte, ca acum nu stiu daca s-o fi casatorit...

Mergi la inceput