Vrancea(6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Dana, e superba rochita!!! Va urez numai bine si sa fiti fericiti toata viata impreuna!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by prixi

Dana, e superba rochita!!! Va urez numai bine si sa fiti fericiti toata viata impreuna!

Roxana



Mersi!

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dana, wow, superba rochia...Abia astept sa o vad pe tine desi imi si imaginez ca o sa fii o adevarata printesa.

Hai zi despre nunta, pe mine nu ma plictisesti!

Roxi, tin pumnii!
Cat despre prajitura, poate in weekend, ca azi incerc checul. Iti dau reteta?

--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iselin spune:

eeeeeeeeeeeei, ce rochie frumoasa!
Hai povesteste despre nunta, nici pe mine nu ma plictisesti. Imi plac asa mult toate povestioarele fericite! Pupici

Bebele meu este bine, macar incercam! Ne pacalim si noi cu putina primavara. Ma dor toate incheieturile de atata iarna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Ce sa va mai spun?La noi totul a decurs foarte repede.Ne-am cunoscut de revelion(2003/2004)la Brasov,in februarie eram aici la el,pe 7 iunie m-a cerut,iar pe 4 sept am avut cununia civila.
Pe 23 iulie anul acesta avem nunta in Focsani,la restaurantul Fashion Center(Sorste)(apropo,ce parere aveti despre restaurant?),biserica va fi cea din centru.
Invitatiile tot la Focsani le-am facut si arata asa:http://www.invitatia.ro/images/DELUXE/3460_b.jpg
Ne iubim foarte mult si ne intelegem foarte bine.Noi credem ca destinul a fost la mijloc in momentul in care eu fiind din Bucuresti iar el din Focsani ne-am intalnit la Brasov,facand revelionul in acelasi loc si fiind si neinsotiti.
Sper ca nu v-am plictisit...

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena.n spune:

OAU ,DANA CE FRUMOASA ESTI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

fetele.Va multumesc mult pt faptul ca v-ati gandit la mine .Am avut o stare mai nasoala,dar incep sa-mi revin

Dana super rochita ta de mireasa .Nu mai spun ca m-am uitat pe pozicile tale si sunt convinsa ca vei fi o mireasa superba

Andrutza pe 23 iunie e plecarea si iti spun sincer ca nu mai avem rabdare deloc.Imi vine sa fac bagajele de pe acum si sa le pun in masina

Roxi,nu stiu daca din tara o sa pot intra la fel de des,pt ca parintii si socrii mei au internet,dar am vazut eu anul trecut ca au o viteza....de-ti vine sa plangi pana se deschide o pagina .Asa ca...banuiesc ca o sa preia una dintre voi listuta.

Lorena,nu am primit nici un raspuns de la Kata.Sper ca sunt ok cu totii.Eu mai trag cu ochiul si la subiectul de mamici unde posteaza ea si vad ca nici acolo fetele nu stiu nimic de ea Tu nu ai cumva nr ei de telefon?

Iselin

Pupici la toate fetele si mai vb


"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mda, deci nu m-a inselat ochiul Dana cand am zis ca esti tare frumoasa!

Iaca aici www.culinar.ro/forum/viewtopic.php?t=7588" target="_blank">reteta de chec despre care va ziceam...eu acum ma duc sa o incerc si am incredere.

Pupici si seara faina.

Dana, mai multe, mai multe, ca nu ne plictisim noi asa usor!!

--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Andrutz,iar vii cu tentatiile? Sa ne zici si noua cum a iesit,ca tare bine arata

Pupici


"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Fetelor,prea multe complimente intr-o singura zi...ma faceti sa rosesc

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze

Mergi la inceput