Mamici din Arad...??? (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Buna dimineata

Ce vreme nasoala,poate din cauza asta si doarme Ana-Maria nu sa trezit defel azi noapte pina la 6 atunci a mancat si acuma tot doarme avand in vedere ca e 8.30,oare se simte bine ma intreb sper sa fie ok ca atita nu a mai dormit.
Alina ce mai era sa facem cu nebuna am luat-O la ceartadar alteceva nu am avut ce face,Paul a mai amenintat-O ca o timite iar la nebuni si se tot ruga de el sa nu-I faca nimic,carucior inca nu am cumparat urmeaza de acum insa nu sunt hotarita de care sa cumpar si ma gindesc ca poate nici nu_I mai place in carut din moment ce iesim la plimbare si pina adorme ia tot urla nu sta cuminte ca si alti copii in carucior.
Cam atit ma duc sa vad totusi ce e cu ea ca nu a mai dormit niciodata atit.

Claudia_Maria si bubilina Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ioana, te-am intrebat si pt ca eu stiu o tanti, pensionara, painea lui D-zeu in Vlaicu, in fostul meu bloc, Y3 (poate stii unde e) care avea grija de copii. Nu stiu exact dar cred ca acum nu are pe nimeni in grija si daca te intereseaza sa-mi spui pt ca atunci trebuie sa merg pana acolo sa vorbesc cu ea si eventual sa-i iau nr de tel sau sa-mi trimiti tu pe PM un nr unde sa te sune daca o intereseaza. Sa-mi spui si daca vrei sa vina la domiciliul tau sau se poate si la ea.
E o femeie curata, nu fumeaza, etc., iubeste copii la nebunie, poate si pt ca ei nu au copii. Mi-e cel putin mi-ar placea sa aiba grija de copii mei .........

Alina ai fost si la magazinul Fanny Lux, de langa Noul Stil? Eu mi-am cumparat zilele trecute de acolo o rochie de ocazie, pana la genunchi, neagra, destul de simpla (mi-e asa imi place) cu 890.000 lei. Eu am vazut-o in vitrina si mi-a placut si mi-am cumparat-o chiar daca nu trebuie sa merg undeva. Mi s-a parut si pretul ok si am zis ca merita.

Restul fetelor ce mai faceti?
Clau cum stai cu zugravitul? Magda cum esti cu examenele? Gabi sper ca esti bine.

la toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Flavia cum stai cu muscatele? Examenele inca nu le-am inceput, in 30 e primul restul inca nu le-am programat dar mi-e tare groaza, e materie f multa si astia parca nu mai au de gand sa se opreasca din predat.
Alina 33 pe unde umbli?
Merg sa fac un pic de papica, sa calc si la 3.30 trebuie sa fiu la educatie fizica.

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

Flavia!

Magda spor la educatia fizica!Glumeai, nu?

Alinush ti-ai gasit rochie?

Claudia s-a trezit bubulina?

Clau cum stati cu "razboiul" de prin camere?

Noi iarasi am dormit rau....adica eu ca bazucu papa si in somn....acum doarme ca un ingeras......offff ce-l iubesc!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Magda, muscatele mele stau mai mult inauntru, dar sunt frumoase, fac flori rosii tot timpul. Chiar toata vara infloresc? Ar fi super.

Bafta la examene, dar oricum, dupa cum stim toate o sa iei numai note bune, ca si semestrul trecut.

Ioana, sper sa te pot ajuta. Mi-ar face placere.

Eu in ultimele zile am pofte peste pofte, dar fara motiv, ca BB nu are cum sa fie. Eu in general nu sunt foarte pofticioasa, dar zilele astea tot timpul as fi mancat cate ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Mai Ioana cum sa glumesc eu cu educatia fizica?Chiar am ora de educatie fizica, dar doar anul asta(in primii 2 ani de faculta).Pai ca sa fi o asistenta eficienta trebuie sa ai conditie fizica sa rezisti cand domnul doctor te mana si te aduna ca sa nu-si miste dansul partea dorsala.
Flavia de ce ti muscatele inauntru?Sa rupi tot timpul florile ofilite si o sa-ti infloreasca pana toamna tarziu.

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Salutare!
Nu prea am timp sa mai scriu pe aici. Am foarte mult de lucru, si bunicii nu mai vin sa il ia dupa mesele pe Tudor la ei(au si ei mult de lucru in perioada asta), Asa ca ma descurc cum pot.
Si eu mi-am luat ceva de ocazie anul trecut de la funny lux, dupa ce am bantuit tot orasul. E un costumas, cu pantalon, camasuta si corset peste , mie imi place tare mult. Am fost la vreo 4 evenimente cu el anul trecut. L-am luat 2 mil. la mister's am vazut ceva rochite dragute anul trecut.
ca tot vorbim de haine... clau tu ziceai de denver. Si mie imi place foarte tare lucrurile de acolo. anu trecut mi-am luat o rochita si o perece de pantaloni si la Tudor 2 camasi si pantaloni. Acum nu mai au pentru copii.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Ioana ,ia sa vedem daca merge

Claudia_Maria si bubulina Ana-MariaNoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Magda asa la dr care nu-si misca posterioru'!

Claudia iti place?

Flavia ar fi super daca tanti e de treaba sa stea cu bazucu...

Gabi ma bucur ca esti ok!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

no sa vedem

Claudia_Maria si bubulina Ana-MariaNoi

Mergi la inceput