nu pot schimba pozica din pagina personala

nu pot schimba pozica din pagina personala | Autor: MadyCM

Link direct la acest mesaj

Am vazut mai multe mesaje cu subiectul asta, dar parca eroarea asta nu era.... Cand vreau sa sterg, imi spune:
SoftArtisans.FileManager.1 error '80020009'

Access is denied.

/upload.asp, line 138
Gresesc eu ceva?

Multumesc,

Corina si bb Matei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

SoftArtisans.FileManager.1 error '80020009'

Access is denied.

/upload.asp, line 138

Nu gresesti cu nimic, asa scrie si la mine. Eu de cand m-am facut membru a aparut poza unei fetite la mine in paginuta, n-am pus-o eu acolo si nu pot sa o sterg. E adevarat ca fetita e tare dulcica si mi-ar placea sa zic ca e a mea, dar eu nu am copii (inca) si nu vreau sa induc lumea in eroare.
Pupici,
Oana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Garofitza spune:

Subscriu si eu, de ce nu pot sa sterg poza copilului? Multumesc si sper sa ne raspunda administrator.

Garo

Sanatate, ca-i mai buna ca toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaruth spune:

Cu riscul de a deveni pisaloaga, si eu incerc de multa vreme sa sterg jumatatea de poza care mi s-a incarcat (e adevarat, din vina mea...) si nu reusesc, desi am urmat toate instructiunile...



Dana si Iubirea ei, Oana-Ruth

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaruth spune:

Cineva (nu spui cine...) m-a sfatuit sa nu mai sterg poza, ci, pur si simplu, sa incarc alta peste cea veche. A mers! Multumesc!


Dana si Iubirea ei, Oana-Ruth

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadyCM spune:

La mine nu merge.... Ca prima data, sa fiu sincera, asa am facut ca nu observasem ca scrie ca sa stergi intai si.... nimic... si apoi am incercat sa sterg si mi-a dat mesajul asta. Oricum, ca sa fiu sigura, am mai incercat inca o data ambele variante si.... tot nimic. Daca incerc sa fac upload peste ma ignora, iar daca incerc sa sterg, imi da eroare.... Din pacate nu reusesc sa gasesc nici cu albumul cum se face, dar.... mai sap eu...

Corina si bb Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by oanaruth

Cineva (nu spui cine...) m-a sfatuit sa nu mai sterg poza, ci, pur si simplu, sa incarc alta peste cea veche. A mers! Multumesc!


Dana si Iubirea ei, Oana-Ruth



Asa am facut si eu pana la urma
Multi pupici,
Oana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Mai aveti putina rabdare... vineri seara o sa ma uit la aceasta problema.

Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Mady aceeasi eroare imi apare si mie.... Poza NU se poate sterge dar se poate inlocui direct cu alta poza. Eu asa am reusit sa inlocuiesc poza....



Adela &Julia

Mergi la inceput