Constanta la apel !!! (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Tania si DAvid a fost incantat de reteta...a halit un ficatel jumate, o salata de rosii si piure!!!! Deci succes total!!!! hihihi

Si mie imi pare rau ca nu am fost la Cornelia...of...sunt ff dezamagita...mor dupa bebei asa mici...

Io am devenit tare dependenta de Coca Cola...la greu...si eu am baut light la un moment dat, dar evit acum ca mi-a spus pretena mea ca indulcitorii sunt cancerigeni...hehe...

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
David pe malul marii primavara - noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gata cu modificarile, e mai bine cu purpuriu???
Daca nu va place le fac din nou negre pe toate hihi...

Crix, in principiu mereu batem parcul dupa-amiaza, ca dimineata de sapt viitoare vom fi la gradinita...dar poate uneori mergem pe malul marii, sau io stiu pe unde...Vb la tel...poate mergem la benzinaria asta OMV de la Boema, ca e un spatiu ff dragut pt copii si sigur...si noi putem sta la o "coca cola" hihi...


Cristina, si eu am devenit dependenta de Coca cola...dar pt ca nu prea am nici o alta dependenta...o tolerez...hihi...


". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
David pe malul marii primavara - noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hello frumoaselor
si eu tarziu la apel...ca am fost pe afara, grasunu a dormit...samd.
noi suntem bine, mincam, alergam, pe afara...si tot asa.
Taniaaaa....te induri de noi, ne faci si noua lipeala cu pup]cosmeticiana???? platim bine!
Crix voi ce mai faceti pui? ce face Alexia, ca ne e dor de ea!
sunt un pik pe fuga, ma duc la targul de nunti...sa fac ceva cercetare (n-am alt gand, linistiti-va...doar ptr o pretena!!!)
asa ca ne auzim later!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BB23 spune:

Buna ziua mamici si burtici!
Imi pare rau ca nu am mai intrat, dar nu am avut posibilitatea..ordine de mai sus sa schimbam: RDS cu Canal S..Am numarul irinei de la burticile de iunie iulie...si in caz de ceva...voi anunta.....sper sa intru in concediu dupa data de 12..
Daca bebe Alex avea pe 13.o4.05 920gr..oare cat va avea pe 12, luna aceasta cand voi merge la d-na Lutescu???
Suntem bine....bebe face gimnastica sau joaca fobal...are program de cateva ori pe zi , cat si noaptea...dar ii place cat sta si tati al lui cu mana pe capsorul lui....De cand am renuntat la sare..cam...90%...ma mai umflu, dar nu asa de tare...oricum pe degete nu mai port de ceva timp nimic...si asa vreau de mult sa imi pun verigheta.....

Pipici de la Alina si bebe Alex din burtica de...30 saptamani!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Cristina(Criq 72), n-am mai ajuns seara in parc pt. ca eu dupa ce am fost la Cornelush si la bb mic si scump a trebuit sa merg la un curs dupa care am fost super-obosita si n-am mai putut sa merg in parc. Dar vine vara si mai mult ca sigur c-o sa ne vedem pe la Pitici.

Simona (liris) i-am scos la imprimanta Corneliei felicitarile voastre, sosite pana cand am plecat la ea la spital, asa ca le-a citit ea singurica, eu oricum n-am putut sta mult, doar vreo 10-15 min.
Si mie imi place full Exarhu, e baiat destept...

Crix, nici nu stii cat te admir : servici, barbat, copil, scoala, construiesti o casa, fara o mama sa te ajute ... pe bune... esti super... Scuze ca-ti fac declaratii in public dar nu ma pot abtine



Laura - mama lui Vlad

http://community.webshots.com/user/vladut111

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutari,
Mamicutelor,spuneti ca l-ati vazut pe printisorul Corneliei? Cred ca e un dulce!
Ce bine de voi ca va puteti intalni si cunoaste...Si aici,in Timisoara,in clubul pentru timisoreni ,se face incercarea de a ne intalni.Sper sa iasa!
Sinzi,din cate stiu eu...da! Cola ingrasa!Dar cat de mult sau de putin asta chiar nu stiu...Si sa stii ca si pentru mune Cola e un drog.Nu am reusit sa renunt la ea nici macar cat am fost insarcinata cu Luana.Asa ca poti spune ca si Luana e fan Coca-Cola...
Sa aveti parte de zile senine si de fericire!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana
Poze-de-familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Laura , multumesc mult!!! weekend placut!!!!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

helllo hello.
Ana, sper sa va intilniti si sa va simtit cel putin la fel de bine cum ne simtim noi cand ne vedem!
Lauraaaaa.....asa, deci, declaratii in public, 'ai? cum e Vladu'? ok cu otita?
Alina, s-ar putea ca alex sa aiba cam 1200 g acum, daca nu mai mult, ca intrati deja in etapa de crestere alerta. imi pare rau ca ai retentie de lichide, unul din putinele remedii este sa bei cit mai mult apa! asa ca....stai cu paharul plin tot timpul!
v-am pus si niste poze noi ca de, tocmai am implinit 9 luni asa ca....enjoy!
http://community.webshots.com/user/rocksy25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Buna seara!
Am incercat sa postez si aseara si... n-a mers...
Eu sunt intr-o pasa proasta, s-au adunat mai multe (am fost singura cu puiul, iar Sebi a fost putin bolnavior, acum e mai bine si altele...). Ideea este ca n-am chef de vorba (se intampla f rar asta), dar va citesc. Ma bucur ca Stefan si Cornelia sunt ok, la fel va doresc la toate si toti!
Alina (BB23), Sebi are 1 an si 3 luni si eu inca nu pot purta verigheta, desi imi este si mie tare draga (ma strange )......
Oana (Mygirl), inca n-am nr tau de telefon si nu stiu cum sa iau legatura cu tine! Si apropos de faptul ca ai asteptat mult la dr: s-a dat o lege care zice ca femeile insarcinate au prioritate peste tot, mai ales la dr, asa ca alta data, sa nu mai astepti langa toti bolnavii, indiferent ca sunt batrani sau nu!!!!!!!! Curaj!

Va pup si va urez un weekend placut!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:


Hello!
Wow ce solicitata estem si eu...lipsa la ...apel.Scuze, dar chiar mi-a iesit din cap chestia cu cosmeticiana.Daca totusi va grabiti si nu reusesc s-o gasesc zilele astea: se numeste Huzuneanu si lucreaza la salonul de la complexul mare de pe colt la ICIL.Sper sa nu uit si maine sa va pot spune exact ce si cum...toate detaliile.

Bibica mea nu a luat mai deloc in greutate de o luna. Are in jur de 9,5kg si doar 74 de cm, masurati miercuri cand am fost la vaccin. Pare in regula, este vioaie, incapatanata, ca de altfel toti de varsta ei. Ce nu-mi este prea clar este...scaunul...ea nu face...carnaciori...ci asa ca o balega...mai tare. Tot timpul a avut scaunul de genul asta si face doar o data pe zi...Voi ce ziceti...cum este la copilasii vostri? Pediatra mi-a spus sa-i fac un coproparazitologic, dar pana ajung sa-i fac....astept raspunsurile voastre pt. comparatie.
pupici si o noapte linistita!


Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Poze Aprilie!

Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput