Mamici din Arad...??? (29)

Mamici din Arad...??? (29) | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj



-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick


Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web




Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Poftiti la un subiect nou fetelor!
Va astepttttttt!!!!!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Sa vedeti voi ce surpriza placuta am avut eu azi[:d] Am iesit cu Raul la plimbare (dupa masa) si hop, cu cine ne intalnim...cu Alina33 si Dragos Doamne ce ochisorii frumosi are Dragos, e uns cump, ca sa nu mai zic nimic de Alina, care a slabit si arata super bine
Azi am fost si la Billa, m-am scuturat de 3 mil Eu fac ce fac si cand merg la cumparturi la Billa cheltui de mie rau

Alina, eu nu fac nici o comparatie intre buburuza si alte magazine on line pentru ca niciodata nu m-au interesat, n-am luat nimic on line Oricum n-am vazut nimic care sa ma faca sa comand, nimic ce nu gasesc si aici
Si noi dupa Paste vom avea santier...ne renovam sufrageria , ne punem permopan la balcon, da-mi tot balconu jos si pe langa asta mai punem si gresie si faianta Mi-e rau

PS: Imi faceam probleme pentru ca ne iese un dinte...era deja iesit Avem 6 dinti



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,felicitari lui Raul pentru cei 6 dintisori . Am observat ca la Raul ia iesit dintii unul dupa altul,saracutul...,nu prea a avut pauza intre ei.
Nici eu nu am mai cumparat on-line pana acum,dar chiar mi s-au parut ieftine costumasele 0-3 luni din 3 piese la 139.000 lei.Vom vedea ce calitate sunt,speram ca buna!!!
Am mai cumparat carti on-line doar.
Deci si voi incepeti dupa Pasti cu zugravitul! Succes!

Alina33,nici nu ne-a spus ca a slabit!!!!
Ioana,asteptam poze cu noua freza.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, eu tocmai de aia nu prea imi iau nimic de pe net, ca nu am incredere La Raul i-au iesit dintii cam la 2 saptamani distanta...n-are timp nici sa respire, saracu...dar ultimul habar n-am cum a iesit


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

'Neata fetelor!

Clau felicitari la iepurasul de Raul pentru cei 6 dintisori!

Alinush intreab-o pe Magda cum imi sta cu noua freza ca m-a vazut cu web cam-ul!

Mai fetelor eu nebunesc cu copilu asta ca nu sta locului o secunda.....se intoarce in toate directiile, se rasuceste, se apleaca...ma dispera.....ce m-oi face cu el cand umbla???

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Buna fetelor! Asa n-am chef de nimic...am sapat si am pus niste seminte dar ma misc ca la reluare.Biutza nu e acasa ,de aseara e la ai mei si tare e goala casa fara ea.
Flavia pe unde umbli?Cum stai cu achizitionatul de flori?Vezi ca este targ din 14 la expo!Noi mergem maine seara ca ne-ar trebui o masina de tuns gazonul sa nu tot o cerem de la nasi ca ne-o trebuie tot la 2 saptamani si nu se cade.
Fetelor mergeti cu puiutii la circ?Bia abia asteapta .Inca nu stim in ce zi mergem ca sambata sunt de garda 12 ore asa ca s-ar putea sa o lasam pe duminica sau vineri, inca nu stim.Anul trecut am fost si la Bia tare i-a placut.
Alinush Ioanei ii sta tare bine tunsa!
Clau felicitari lui Raul pt dintisori!
pupici la toate

Magda si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

Magda vad ca deja ti-e dor de Bia.....stii cum se zice: rau cu rau dar mai rau fara rau!

Tocmai l-am culcat pe bazuc(eveniment ca a adormit la ora asta "matinala"), dar azi n-a dormit mai mult de 1 ora toata ziua!

Mai ce vreme urata e afara......si ce tuna....sper sa nu-l sperie pe bazuc la noapte tunetele....

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Am sta o ora cu Dragos in bucatarie sa manance,nu mai vrea sa-i dau eu ci vrea singur,zice ca e baiat mare.
Aseara i-am dat o banana si zice ca nu vrea,ii zic:"mananca ca faci muschi",dar el zice:"nu,fac muschi de la spanac" ,eu:bine,atunci poti fugi mai tare daca mananci banana",el:"nu,ca transpir daca fug".M-a distrat replicile lui.

Magda,sambata dimineata la 9 este un simpozion din ala cu puncte la Astra.Se da 3 puncte.


Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Mama mia fetelor ce furtuna...mi-e nu-mi place deloc vremea asta...zice mama ca in '77 cand a fost cutremurul cu o saptaman inainte exacct asa a fost...bbbbrrrrr sper sa nu se intample nimic, ca eu sunt kk la cur de frica Mie nu-mi place vremea asta

Alina, mortal mai e Dragos al tau...mama dar ce raspunsuri iti trage

Ioana, tu ce mai faci?? Tot singura?? Nu ne-ai mai spus a rezolvat Ovi ceva cu interviul ala de la Bucuresti??

Magda, noi nu mergem la circ ca oricum destul circ imi face Raul in fiecare zi, nu mai am nevoie

Azi mi-am tuns odrasla, de fapt o vecina de-a mea care coafeza la tuns...mama cat a mai plans...groaznic de mult...parca vroia sa-i faca harachirii Dar acum e asa de scump ca mor de dragul lui...e ingrijit

Am vorbit ieri cu Anto la telefon, mi-a spus ca va pupa...n-a mai intrat pentru ca are musafiri...e la ea o prietena, dar daca pleaca sambata intra...o asteptam



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

Alina ce shmecheras e Dragos...!

Clau vrem poze cu noul look al lu Raul! Sau mai bine pe viu!

Bazucu meu mai are un pic si cred ca incepe sa umble in 4 labe......acum a inceput numai sa se tarasca pe burtica.....dar e taaaaaaare greu!

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput