Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Magazine, Produse, Servicii - EVALUARI

S-a deschis magazinul Buburuza!

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10

Rozi

2683 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Rozi un Mesaj Privat
Dragi admini, se poate seta de undeva sa se vada mai mult de 6 articole pe pagina? Ca la mine dureaza foarte mult pana se incarca o pagina si pana apuc sa vad ce ma intereseaza.... Multumesc anticipat!

Victoras (24.08.2004)
Mergi la inceput
danielac
danielac

6984 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidanielac Adauga semn de carte la raspuns Trimite danielac un Mesaj Privat
Da, am primit si eu in vinerea mare coletul de la Buburuza.com!!!
super produsele sunt foarte multumita de ele si mai ales sunt tare mandra de insigna!

Semnalare: la unele produse nu apare pe pagina "spune-ti parerea" am vrut sa imi spun parerea despre produsele cumparate si nu am reusit decat la unul sau doua dintre ele!!!

Fetita mea este Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001 http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac
Mergi la inceput

motanik

6149 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimotanik Adauga semn de carte la raspuns Trimite motanik un Mesaj Privat
Am comandat si eu tricoul, dar pe adresa mamei din .ro. E primit, la fel si insigna...acum astept sa mi le trimita aici...Abia astept!

--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput
Elly1977
Elly1977

286 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiElly1977 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elly1977 un Mesaj Privat
Am primit si eu comanda! Multumesc celor de la magazin ca mi-au recomandat rochita. E BESTIALA! Iar pijamaluta...ce sa spun? Daria era ca o papadie si nu voia sa o mai dezbrace azi de dimineata.
Multumesc!

"Asta-i viata, astea-s conditiile, deci descurca-te!" (Sorin Preda)
Mergi la inceput
danielac
danielac

6984 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidanielac Adauga semn de carte la raspuns Trimite danielac un Mesaj Privat
ce rochita ai luat?

Fetita mea este Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001 http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac
Mergi la inceput
aissa
aissa

7840 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aissa un Mesaj Privat
Am vazut ca aici, pe forum, a fost schimbat si scrie ca la comenzile pe luna mai primim revista si insigna. Dar in magazin, scrie in continuare "gratis, pentru toate comenzile de pe luna Aprilie, primiti insigna...."
Ma gandeam ca ar fi bine sa se schimbe si acolo reclama.

Cristina si Alexandra (30.09.2004)
Mergi la inceput

Rozi

2683 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Rozi un Mesaj Privat
Mi-e rusine sa va spun, dar nu stiu sa folosesc ce-am cumparat Un set-cadou, care contine si o canuta cu 4 accesorii pe care, insa, nu stiu sa le "instalez"! Poate ar fi bine sa fie detalii mai explicite in magazin... sau poate sunt io fraierica

Ma gandesc ca nici la covorasul acela de baie cu ventuze nu sunt detalii si, atata vreme cat nu am vazut niciodata, nici nu stiu cum arata, ce "stie sa faca"...

Victoras (24.08.2004)
Mergi la inceput
adjadyn
adjadyn

931 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui adjadyn  Trimite mesaj yahoo luiadjadyn Adauga semn de carte la raspuns Trimite adjadyn un Mesaj Privat
cand se va deschide magazinul punctelor???are cineva idee??

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=15633&cid=15022

ANUNT:DORESC SCHIMB DE SOACRE!
Mergi la inceput

alinamoro

9817 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialinamoro Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinamoro un Mesaj Privat
Ati avut la magazin o rochita foarte frumoasa mov si nu mai este.O sa mai primiti?

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput
aissa
aissa

7840 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aissa un Mesaj Privat
Imi pare rau sa o spun dar sunt dezamagita de organizare. Luna trecuta am dat comanda, vroiam de la Farlin ceva, am inteles figura cu depozitul, am schimbat produsele si am dat 500 de mii pe lucruri care nu le doream neaparat, doar sa fac suma. Ok, a fos inceputul si am fost intelegatoare.
Dau comanda joi 12 mai. Primesc telefon vineri, cum ca vin produsele azi. A, bandana rosie nu exista ci portocaliu (in poza eu vad rosu toata ziua....). Si stabilim ca sunt acasa pana in pranz si dupa 2. Astept, pitica plange ca nu iesim afara si ma hotarasc sa sun sa intreb cam cand vine distribuitorul. Si aflu ca Farlin are liber lunea si prin urmare ei nu pot lua produsele de la ei.....azi, asa c aprobabil maine vine comanda. Nu meritam eu un telefon? Ca luna trecuta tot eu am sunat, acum iar eu, si stateam ca proasta in casa sa astept. Plus ca nu stiu de ce nu a stiut asta (ca nu are produsele si ca Farlin nu lucreaza lunea) domnisoara respectiva de vineri, de cand comanda mea figureaza ca verificata.
Acum doar am vrut sa ma descarc, pentru ca eu cred ca din greseli se invata dar si prea multa indulgenta strica.

Cristina si Alexandra (30.09.2004)
Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com