S-a deschis magazinul Buburuza!

S-a deschis magazinul Buburuza! | Autor: craluca

Link direct la acest mesaj

Dragelor si dragilor,

Dupa o lunga asteptare, iata ca s-a deschis magazinul Buburuza. Eu una, am intrat, am vizitat, m-am delectat si in cele din urma am comandat. Putintel, dar am simtit nevoia s-o fac.
Care sunt impresiile voastre? Sunt convinsa ca si celor care se ocupa de magazin le-ar fi utile parerile noastre, sugestiile si de ce nu, criticile.

Mama Raluca, baiat Alex si copilita Ioana
http://community.webshots.com/user/craluca100

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Dimineata am vazut ca s-a deschis - nici n-am mai intrat pe forum, direct pe buburuza .
Cu exceptia faptului ca "merge" greu, ca si dc, de altfel, si ca nu toate optiunile prezente au si functie de buton activ (mai asteptam,nu-i nimic), mi s-au parut preturi bune (fata de concurenti, sa nu dam nume ). Plus dimensiunea "afectiva" a magazinului "desprecopii"!

Sa crestem sanatosi!

mamica de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dar putem cumpara si cu punctele din dotare? ca asa se zvonea parca...

Eu n-am copil, nici macar nu e pe drum...dar deja am pus ochii pe un carut, pe niste jucarii pt in gradina...dar mai astept...Oricum, buna idee. Preturi? Habar nu am, nu am cautat la altii sa vad cat costa. Bravo DC!

--------------------

Andra
Noi
Weekend 2-3 aprilie

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Care este suma minima pentru care poti lansa o comanda?

Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimirea (D.N. 02.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Se pot folosi si punctele acumulate la DC pt cumparare?

Luminita
22 saptamani - mama de baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Mcm - 500.000
Am intrat si eu, mi-am salvat o comanda, dar astept ok de la detinatorul de carduri (tati din dotare) ca altfel nu poci...
Imi pare rau ca inca nu sunt toate rubricile complete, adica haine de la 6-12 luni nu am gasit deloc. Iar incaltamintea...abia m-am invatat cu masuri gen 17, 18 asa ca nu stiu ce inseamna M, S.
Despre folosirea punctelor nu scrie nimic in modul de cumparare/achitare.
Altceva....domne mi-a casunat sa iau o jucarie din aceea lant de pus la carut si am sperat sa gasesc aici, sa nu bat piata...dar n-am vazut.
Oricum, vreau sa comand luna asta ca primim insigna cu DC.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Suma minima este de 500.000.
Bravo !! Abia am asteptat deschiderea...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craluca spune:

500.000 din cate stiu eu

Mama Raluca, baiat Alex si copilita Ioana
http://community.webshots.com/user/craluca100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Multumesc.

aissa jucarie din aia vroiam si eu. Cred ca-i iau una cu 30.000 de la chioscul din cartier, n-am incotro.

Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimirea (D.N. 02.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

SI EU am aruncat o privire ..si m am delectat..nici la mine nu exista BB si nici perspective prea curand..dar eu....VREAU CANA...cu sigla DC... ratzusca.DC...PAD dc...BRELOC dc....SCRUMIERA..APROPO..V UN OBIECT DIN CELE enuntate de mine mai sus se afla pe site? ..ca de felul meu sunt cam imprestiata si exista riscul sa nu fi vazut..;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Eu de ce nu reusesc sa intru sa vad? Imi spune ca "se lucreaza". La voi merge in acest moment?

Laura si bebitele: Bianca (6 ani) si Ramona (2 ani si 11 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput