Asistente medicale din toata lumea adunarea!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

HRISTOS A INVIAT!!!!

Cum ati petrecut de Paste fetelor?Magda cum a fost la lucru de Inviere?

Noi am fost la tara si a fost bine....adica foarte bine!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

AVEM POZE NOI!!!!!!

Pupici!!!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Buna getelor, bine v-am gasit. Eu am facut colegiul sanitar , am terminat in '99. Numai ca eu nu am lucrat deloc in domneiu, la inceput am vrut sa lucrez, insa nu am gasit post, peste tot se dadea spaga, eu nu aveam bani de asa ceva si nici nu vroiams a dau. In fine, intre timp am agsit altceva. Acum lucrez contabilitate, fac si facultatea ASE.
Intrebarea mea este urmatoarea. E adevarat ca daca nu practici meseria nu stiu cat timp ti se anuleaza diploma, adica nu vei mai putea practica decat dupa ce faci din nou scoala? Eu chestia asta am tot auzit-o, insa mi se pare o tampenie si nici nu as vrea sa fie asa. Nu se stie nicodata cand voi avea nevoi. Sunt de acord sa dau niste examene, dar nu sa mi se anuleze scoala. Stiti ceva despre asta? Chiar ma intereseaza problema. Va pup!!!

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Anda si mie mi se pare stupizenie sa-ti anuleze diploma daca nu profesezi....din pacate nu stiu daca e asa poate stiu restul fetelor!

Si voi , restul fetelor, doamne asistente???????Pe unde bantuiti?????Mai dati si voi un semn de viata!!!!!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

fie, Ioana...mi-am facut timp sa va mai scriu un pic!
am fost plecata de paste in Tenerife, a fost super!
acuma ma gandesc cu groaza ca mai am 2 luni si trebuie sa ma intorc la serviciu..si nu am chef...
am pus poze!
azi am inceput lupta impotriva pampersului....distractiv!
nu am alte noutati!
pupici si sanatate

cgaby
http://community.webshots.com/user/cgaby100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Anda calificarea nu ti-o poate lua nimeni niciodata.Oricum pt ocuparea unui post in spital se da concurs asa ca acolo se fac evaluarile, dar meseria o vei avea intotdeauna.Eu asa stiu.
Gaby felicitari pt concediu, cred ca a fost super.Am vrut sa vad pozele dar nu mi-a deschis, ma voi uita maine.
Donia,Emily pe unde sunteti?

Magda si Bianca

{url="http://community.webshots.com/user/danut1965"]NOI[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Pufymic, ce mortal e bazucu' imbracat ca un doctor! Si poza in care musca din patut imi place, asa facea si fetita mea. De la ce vine bazucu'?
Cgaby, sunt superbe pozele din Tenerife, am visat cu ochii deschisi! Cred ca ati avut parte de relaxare. Ati si calatorit prin zona? Mai povesteste-ne cate ceva, mai ales mie, ca eu sunt prinsa in campia muncii si nu stiu cand o sa am parte de concediu...
Anda, chiar nu stiu cum e in Romania, dar in Canada, daca nu ai practicat in ultimii 5 ani, trebuie sa faci niste cursuri de reimprospatare. Ceva de genul asta e si in Anglia. Ar fi absurd sa anuleze diploma!

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Anda,eu stiu ca daca nu practici in ultimii 2 ani trebuie sa dai doar ceva examen.Poti oricand sa practici meseria din moment ce ai diploma,asa cum a zis si Magda.

Gabi,frumos concediu! Succes de pe-acum pe cand incepi lucrul.
Abia astept si eu concediul de odihna,dar mai este pana in august...



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Gabi ne-ai "bagat in boala" cu pozele superbe din Tenerife....cel putin pe mine.......bine ca sun inconjurata de doctori sa ma scoata din starea asta(de "boala")!Acum pe bune: sunt superbe pozele si sunt sigura ca si concediul a fost de vis!

Donia bazuc vine de la faptul ca toata ziua buna ziua Alesio bazaie(nu neaparat urla sau tipa, dar mormaie...)!Ma bucur ca ti-au placut pozele!

Deja ma gandesc si eu sa revin in campul muncii.....cam 4 ore pe zi....am o oferta la un cab de stoma.......ma mai gandesc!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Eu nu stiu daca chiar intru in randul asistentelor medicale, deoarece am terminat scoala, dar nu am lucrat niciodata ca si asistenta. Stie cineva ce se poate intampla daca nu lucrez deloc o anumita perioada dupa ce am terminat, nu se mai ia in considerare diploma? Ar fi tare nasol pt. ca am fost ceva stresata cu examenele. Numai bine!

Miha&Sorin&Bogdan&Vlad

Mergi la inceput