am avut par cret

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Intru si eu in clubul "cretelor descretite"!!!

Mie mi s-au intins carliontii cam de doi - trei ani, fara un motiv anume. Imi amintesc ca l-am intins o data cu placa si de atunci a inceput sa se aseze mai greu. Inainte nu era zi sa nu-mi admire cineva parul, acum daca vreau sa-l aranjez imi dau cu spuma speciala pentru par cret si il usuc cu un feon special.

Sper si eu ca dupa ce nasc sa-si revina cu toate ca tare mi-e frica sa nu se strice si mai rau!

Tina si DPN 22 mai
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Multumesc, criz , de compliment De atunci m-am mai tuns de doua ori. Prima data pana la umeri, si nu mi-a placut cum statea. Apoi si mai scurt, cam pana sub ureche, si in sfarsit parca si-a mai revenit putin. Se onduleaza singur cat de cat, si daca-l mai ajut cu un pic de spuma, sta chiar bine.
Hai, la par cat mai cret si mai frumos



Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianas spune:

Dar de ce santeti asa de dezamagite de faptul ca acum aveti parul drept? Altele asa l-au avut toata viata si s-au descurcat pana la urma. Eu am avut mult de furca din cauza parului lins si lipit de cap, dar in final mi-am facut o freza ffff moderna si care mi-a dat si volum. Acum am parul umflat, f lucios (pt ca e intins se vede mai bine) si f modern. Si mi-am pastrat chiar si lungimea.

dianas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

quote:
Originally posted by dianas

Dar de ce santeti asa de dezamagite de faptul ca acum aveti parul drept? Altele asa l-au avut toata viata si s-au descurcat pana la urma. Eu am avut mult de furca din cauza parului lins si lipit de cap, dar in final mi-am facut o freza ffff moderna si care mi-a dat si volum. Acum am parul umflat, f lucios (pt ca e intins se vede mai bine) si f modern. Si mi-am pastrat chiar si lungimea.

dianas



eu nu ma oftic ca mi s-a intins parul....eu ma oftic ca acum nu e nici cret nici drept...daca intelegi ce vreau sa spun...e un fel de matura care necesita f.multa atentie si timp...ca dc.era tot cret il uscam si gata...dc era drept imi trageam o tunsoare misto si iar gata...asa tb.sa ma ocup prea mult de el...

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

http://www.magnetoterapie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Anca, foarte bine spus.
aceasta este si problema mea.

Mergi la inceput