Ati auzit de Reksio?

Ati auzit de Reksio? | Autor: axxa

Link direct la acest mesaj

Puiul meu joaca mult pe calculator Reksio...e un joc bun pentru varsta lor (4-5 ani)...e bine realizat...il aveti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns axxa spune:

E foarte interesant si cred eu, educativ...i le-am luat din Metro, ..."Reksio la gradinita", "Reksio si matematica". "Reksio si comoara piratilor", "Reksio si OZN-urile, "Reksio si magicianul"
Le aveti? ma interesa daca le-au placut puiutilor vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Nu am auzit.... si eu care credeam ca le-am vazut pe toate... as vrea si eu sa i le iau Oanei mai ales daca merg pe un calaculator Pentium. Scrie ceva despre configuratia minima?

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

si noi le avem. ne-am impotmolit la magicieni, nu reusim sa zburam-inotam cu balaurocartia in Tara vrajilor, sa luam loboda pt a-l miscora pe Kretes :)

cerintele minime: Pentium 133Mhz; 16 Mb Ram; Windows 98.

_
Sapte dintr-o lovitura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

super ... multumesc

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonasirbu spune:

Si noi avem toate jocurile cu Reksio; la cel cu magicienii si noi ne-am impotmolit in acelasi loc; nu a reusit nici Andrei, nici tati sa zboare cu balaurocartita, asa ca am zis ca e vreo eroare din program; dar Andrei inca insista; in afara de Reksio, mai avem si alte CD-uri de la aceeasi editura: Dragonii salveaza tara muzicii, Alladin, Pinochio, Tapul Ticu merge la scoala si Sindbad, care abia a aparut; deja Andrei cind vede la taraba un joc nou, trebuie sa il luam, desi nu se mai joaca cu ele dupa ce le-a rezolvat o data; zice ca le stie si ce sa mai rezolve?
Simona, mamica de Andrei Mihai (5 ani si 3 luni)
www.andreimihai.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxa spune:

Puiul meu a trecut cu tati de zborul cu balaurocartita, dar s-a impotmolit la vrajile care se fac pentru a opri invazia gastelor, care tot vin, si nu se mai opresc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

si noi avem toate jocurile de la erc press si sunt tare bune si educative. acum pustiul meu cel mare a crescut si nu se mai joaca cu ele, dar le pastrez pentru cel mic. cele de la Isa nu sunt asa minunate dar merg. si pentru ceimaimaricei au aparut unele acum tot de la erc press cu mesterii cunoasterii sau asa ceva. sunt interesante si educative. oricum sunt jocuri dragalase si pasnice nu cu impuscaturi si lupte

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput