Berbecutzi din toata lumea...adunarea!!!! (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

LA MULTI ANI OCEBINE!!!!!

Mihaela
Diana si Silvia

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!

bebelusi august-septembrie 2003

"Pe cerul de purpura inlantuit de gandurile omenirii, un cocor facea autostopul..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Carmen, bine ai venit!!!

Niko, zi-ne, pui, ce ai primit cadou???

Sfarsitoarea, la multi ani. Multa sanatate si fericire!!!



anca...poate intr-o zi
http://community.webshots.com/user/ancawish

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La multi ani!!!!
sfarsitoarea - 23 martie

La multi ani!

5 ani -14 februarie 2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenicuta spune:

la multi ani "sfarsitoare"....sa ai o zii minunata alaturi de cei care te iubesc......pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

La multi ani sfrasitoare!!!!

Niko, imi dai niste ponturi cu Viena? Vezi www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44654&whichpage=4" target="_blank">aici ce ma intereseaza.

Mihaela
Diana si Silvia

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!

bebelusi august-septembrie 2003

"Pe cerul de purpura inlantuit de gandurile omenirii, un cocor facea autostopul..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

carmenicuta, bine ai ...sporit randurile berbecilor.
de unde esti?

la multi ani sarbatoritei de azi.

anca, ai dreptate, am ramas putine care mai postam la berbecutze. de fapt, parca n-am mai intalnit nici o postare de-a lui ocebine, sau sfarsitoarea. sau poate activeaza la subecte unde nu intru eu.


gen, mamica doar de marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Da' de Sorinushu nostru ce mai stitzi? ca nu ne-a mai dat nici un semn.

anca...poate intr-o zi
http://community.webshots.com/user/ancawish

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikomiko spune:

, fetele!

Cum merge treaba la voi?

Carmenicuta, bine ai venit! Sper sa si ramai (bineinteles, daca o sa te simti bine pe-aici).

Mihaela, acum am citit. Pai cum de o sa fiti tocmai de Pasti in Viena? De hotel mai ieftin, nu prea stiu ce sa-ti spun. In general ar trebui sa gasesti o gramada sub 200 de euro (pe camera de 2 locuri ma refer). Mai ieftin de atat sunt hostelurile. Nu prea stiu sa-ti dau exemple, ca nu m-am avut nevoie sa ma cazez la hotel in Viena pana acum :). Cauta pe Google: Vienna si Hostel si sigur o sa gasesti locuri mai ieftine. Mai toate au siteuri in engleza, asa ca n-ar trebui sa fie probleme. Sa fii atenta numai ca la hostel in general trebuie sa-ti iei de acasa lenjeria pt. pat, dar probabil stii deja.

De cadouri noi am facut intelegere anul asta, ca ne luam un cadou mare impreuna si de ziua mea si de a lui Gabi si de Pasti, mai ales ca e ceva care ne place la amandoi si il folosim amandoi (mai mult eu ;) dar asta din cauza ca eu sunt mai mult cu timp liber ). E vorba de aparatul foto cel nou pe care inca n-am invatat inca sa-l folosesc cum trebuie. Dar mai avem timp.

Gabi, .
Ai gasit pana la urma cadou? Eu habar n-am ce sa-ti zic. Nu stiu daca chiar exista cadouri speciale in functie de zodii. Cel mai bine e sa te gandesti cum e prietenul tau si ce i-ar placea lui. Nu stiu daca nimeresti multi "berbeci" carora sa le placa aceleasi lucruri. Dar poate or fi totusi... ce stiu eu?!


Fetele, eu am o propunere: sa reorganizam listuta aia. Adica cu ocazia zilei de nastere a fiecaruia, sa facem si prezenta. Si cine nu raspunde, sa-l taiem de pe listuta, ocupa numai asa loc degeaba... si daca ramanem numai 4-5, asta e... 4-5, dar bune ;) . Si poate vin altii care or sa si ramana.



_
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenicuta spune:

bine team gasit Gen68....sunt din suceava..am 28..sper sati placa moldovencele....sunt frumoase...tu de unde esti.?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikomiko spune:

Miha, uite asta pare chiar dragut: http://www.hostelruthensteiner.com/index.htm

_
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi

Mergi la inceput