Cate kg au copiii nascuti in 1998?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Salutare mamici.

Sa va scriu despre al meu pui mare (7 ani pe 25 martie) : 28 kg la 1,35m.
E bine, zic eu, da' nu-l mai pot duce in brate.
La nastere avea 53 cm si 3,7kg.

(off topic, la aceeasi virsta eu aveam 19 kg).

Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabela spune:

La 6 ani si 7 luni, fiica-mea are 22kg. Eu nici nu vreau ca ea sa fie mai grasuta. Este foarte bine asa cum este. Am o matusa care de cate ori o vede, imi spune ca este tare slabuta, ca un copil sanataos trebuie sa fie mai grasut. O mare prostie, dar in fine fiecare are propriile lui conceptii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Intru si eu in discutie, desi fata mea e mai mare, are 9 ani. La varsta asta are 1,32 m si 27 kg. Nu e foarte slaba, mie imi place asa. Am vazut fete de varsta ei si sunt aproape cat mine. Asa ca nu va plangeti, mamicilor, copiii vostri sunt foarte bine! Imi aduc aminte de mine prin clasa I, eram un dop.

http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinap spune:

Buna mamicilor,

Baietelul meu Andrei are 7 ani (impliniti pe 14 martie) si are 25 kg...eu cred ca e ok!
Multa sanatate la puisorii vostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_antoaneta spune:

Buna!
Andreea la 6,4 ani are 1,19cm si 20kg imbracata arata bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuminitaB spune:

Si noi pentru statistica:
Cristian 6 ani si 3 luni 23kg si 120cm. E sanatos tun, face sport tenis, ski, e numai fibra.

LuminitaB
mami lui Tudor 2.12.2004 si a lui Cri 24.12.1998
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Nick la 7 ani are 133cm si 36 kg.

Anamaria mama la Nick (7)& Alex (4)

People who say they sleep like a baby usually don't have one.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

Maria -6 ani si 8 luni=127 cm si 30 de kg.mi-e frica sa nu se ingrase si sunt cu ochii pe ea la ce si mai ales cat mananca.e o gurmanda.


http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=ortansa

"ohh,maama!"(Johnny Bravo):-D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

fetelorrrrrrrrrrrr..........inseamna ca theo al meu e super nedezvoltat.......are 6 ani si 5 luni si are 18 kg si aproape 1,20 cm......ma speriati.......si in toamna merge si la scoala....ma gandesc ca acum il voi da si la inot si poate poate....
Cary tu parca l-ai vazut pe theolino al meu la intalneala DC.
Cum ti se pare?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bia spune:

Andreea,nu-ti face probleme....fiecare copil se dezvolta in ritmul lui,iar baietii,in general,se dezvolta un pic mai tarziu decat fetele;acum,mai sunt si exceptii printre baieti,care sunt foarte dezvoltati.La Bianca in clasa(este in cl.I),baietii sunt mult mai mici,unii dintre ei nu ajung cu picioarele la podea.

Mergi la inceput