Balante (dez)echilibrate (12)

Balante (dez)echilibrate (12) | Autor: ticka

Link direct la acest mesaj

- !!!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43264&whichpage=1" target="_blank">partea a 10-a
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43940&whichpage=1" target="_blank">partea a 11-a

www.balantzedc.go.ro/" target="_blank">Noi, balantele


Continuam?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Gata am rezolvat si cu linkul in capitolul 11.

Deci continuam!!!!!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Sa speram ca de data asta este cu noroc!
Am revenit.
Ticka si daca tot ai fost la cumparaturi ai primit cumva cadoul de 8M sau tu nu te-ai ales cu nimic,tot Sandica-furnica!??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Pai mi-am cumparat 11 bucatzi de de toate. Sotul n-a zis ca ar fi de 8 martie...dar, sa avem pardon, n-a avut nici o obiectzie si a rezistat stoic la cumparaturi. Am luat pranzul si cina in oras, am fost la film. Deci acum : ciocu' mic si mers pe burta..... Ori eu primesc cadouri fara ocazii si de ocazii pot sa n-am nimic decat o floare. Asa e el si daca nu l-am putut schimba in 12 ani, acum e cam prea tarziu ....

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Te-ai scos Tickuta cu 11 BUCATI!!!!!mama mea!bine asa.
Andreea cum a fost la munte,te-am intrebat si dimineata dar n-a vrut sa plece mesajul catre tine!??

I-a priviti,afara ninge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

acum am vazut Cary.....si eu care credeam ca vine primavara. Si apropo ca te laudai cu baba ta. Uite-o si pe-a mea! O frumusetze de baba, sa vezi si sa nu crezi...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Pai sa stii ca nu semanati,ca tu esti faina tare in poze,iar Baba de afara.......e nasoala rau!si mai e si frig pe deasupra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Cary - hai ca-mi mai trecu supararea cand te-am citit....

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Dragele mele, se pare ca maine vom avea liber de la birou.
Asa cum aflasem ceva zvonuri, ne-au cadorisit cu un set deodorant + apa de toaleta CALDION (imi place !).

Maine voi merge cu Oana la mama mea, sa o bucuram de 8 martie... asa ca voi fi destul de ocupata.

Tocmai de aceea va spun acum LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!! Sa fiti iubite si sa aveti parte de o zi excelenta .

Si... v-am pregatit un mic cadou... uitati-va in albumul meu (linkul de jos), la Balante. (va dura ceva pana cand se face actualizarea pe webshots, dar reveniti in cateva minute).

Din pacate nu am gasit ceea ce-mi trebuia pentru a inscrie acolo balantze foarte, foarte dragi (Salmidutza, Qsar, Adyna...)

Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003)
ALBUMUL OANEI MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Salmida spune:

Unul din mesajele mele se pare ca s-a risipit in neant! :(

Acum vreau doar sa va doresc sa va bucurati de cadourile primite sau inca nu, sa aveti o zi frumoasa maine, sa va simtiti cele mai frumoase si cele mai iubite.

Eu am primit deja flori de la cel mai galant barbat al familiei: tatal meu. Niciodata nu a uitat!

si distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

quote:
Originally posted by dana_ene



Tocmai de aceea va spun acum LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!! Sa fiti iubite si sa aveti parte de o zi excelenta .

Si... v-am pregatit un mic cadou... uitati-va in albumul meu (linkul de jos), la Balante. (va dura ceva pana cand se face actualizarea pe webshots, dar reveniti in cateva minute).




Dana - Saru'mana!!!!!! asta da cadou!!!! . La multi ani si sa fim iubite!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput