Balante (dez)echilibrate (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Mey... Nu va mai gaseam... L-am inscris in concurs pe Mihaita... Ne votati si pe noi?... Da ne dati 10?...
http://www.ro-internet.com/modules.php?op=modload&name=PNHotorWhat&file=index&next=39

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Povestea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Mey... Indragostita cum sunt de fii-miu... uitai sa va urez ca viatza sa va fie o vesnica primavara, plina de flori si dragoste!!!

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Povestea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Votat sa traitzi si la multzi ani!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

si noi ne-am inscris la concurs - www.ro-internet.com/modules.php?op=modload&name=PNHotorWhat&file=index&next=40" target="_blank">click - linkul nu merge, sorry.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by ticka

si noi ne-am inscris la concurs - www.ro-internet.com/modules.php?op=modload&name=PNHotorWhat&file=index&next=40" target="_blank">click


Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis



Si noi te-am votat!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Povestea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Nu stiu ce se intampla...eu nu ma pot loga...imi tot spune ca autentificarea a esuat. Mai incerc....

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Gata, am reusit si am votat ! E un singur vot pe zi sau pt. tot concursul...?
Multumim pt. superbele flori Sandica...si Ticka !

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Multzam fetele, da eu zic ca e bine sa castige cei mai mititei ca sunt mai frumushei . m-am bagat si eu ca sa ma laud cu fi-mea


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

m-am uitat la pozele de la concurs...pai s-a mutat DC-ul acolo . Cel putin 5 poze cu copilasi le-am mai vazut in albumele userilor . fetele si-au pastrat si nickurile . M-am plimbat ... am votat , cateva poze sunt chiar super dragutze. Succes, sa-mi zicetzi daca cashtiga careva de pe DC

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Dragelor, am primit flori si bombonici de la colegi...acum ma car acasa happy! Pupici si abia astept sa povestitzi cum v-ati petrecut ziua.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42234" target="_blank">Mihaita al lui Felis

Mergi la inceput