Cu dragoste,din IASI.......(11)

Cu dragoste,din IASI.......(11) | Autor: palmyrah2002

Link direct la acest mesaj

Bine v-am regasit la partea a 11-a !
Un sfirsit de saptamina minunat
!
Sper sa revin in forta de luni,daca trec cu bine peste examenele din acest wk-end!
Cristina19 s si Mihnea

Partea a-10-a,aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41757

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Fetelor care mai "bintuiti"prin tirg ,am nevoie de o locatie faina cu meniu bun pentru 8 MARTIE.
Eu si gacicile de la serviciu vrem sa ne "destrabalam" cum se cuvine de ziua noastra,asa ca astept cu interes locatii pentru a face rezervare!

Cristina19 s si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Recomand: Casa Lavric
NU recomand: restaurantul chinezesc
Acuma depinde si de cati bani aveti....


Ramonika si pisicile Vladutz Tigrutz si Alina Bubulina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

cristina, mie imi place la manhattan. e undeva in tudor, cam pe unde a fost inainte magic pizza. acolo am sarbatorit ieri dragobetele. au mancare buna si muzica mai...altfel. mai veche, mai de calitate. la pret nu ma pot pronunta ca e cam singurul loc pe care il frecventez. deci nu am cu ce sa compar

lacri, vorbeam serios cand am spus ca vreau si pot sa te ajut pentru examenul la logica. cum nu am inca serviciu - si in functie de timpul pe care mi-l acorda stefan - ar fi o mare placere si pentru mine sa mai fac si altceva. ca sunt doi ani de cand nu am mai lucrat ceva sistematic. nici de citit nu-mi mai vine si asta ma supara cel mai rau. imi pun asa mari sperante ca imi voi gasi un job. tot spun ca "dupa aceea" voi avea mai multa grija de cum arat, ca imi voi organiza mai bine timpul etc. oare nu ma mint?


OANA SI STEFAN-VLADIMIR

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

a venit si minunea mult astepatata azi dupa masa de pranz, denisa mea m-a strigat: mamiiiiiii..., pe fata ei citindu-se ca vrea sa faca o treaba.... am fugit amandoua dupa oala, si....... victorie asta doar asa ca sa ma laud!
bafta la examene in continuare!


diana si denisa
http://community.webshots.com/user/dianadumitroaie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Diana, felicitari!! Sa dea Domnul sa tina.
Si eu ma laudam asta vara cu Matei si abia in toamna am reusit pe deplin. E drept ca inca dorma cu pampers.
Pupici si WK placut fetelor,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

si eu iti recomand Manhattan, am facut botezul lui Patrick acolo si a iesit fain, zic eu...:)

Cristina

accepta, sau schimba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

La Manhattan e fum - au o aerisire defectuoasa, adica nu au -si nu cred ca pentru tine e bine, Criss. Au o bucatarie f. buna si deservirea e OK.
La casa Lavric e super insa trebuie sa va faceti din timp rezervari.
Bafta!

Carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacri spune:

buna!
iti multumesc Oana pt. oferta dar sa stii ca am trecut de acest examen,nu cu o nota prea mare dar sunt bucuroasa ca am trecut si nu mai am puterea sa ma mai apuc din nou de ea ,deocamdata .daca ai sti statistica mi-ar fi de mare ajutor.asa ca mai am maine si poimaine dar am hotarat sa nu ma duc la ele pt. ca nu m-am pregatit asa cum trebuie,cum vreau eu si nu mai vreau nota mica asa ca m-am hotarat sa le mai aman.desi sunt cu inima cam indoita.sunt foarte obosita si stresata si din cauza nu mai dau randament.
Diana felicitari.s-o manance mama soacra pe scumpa de ea ti-am spus eu ca o sa-l invete pe "domnu'presedinte" treaba cu olita.Fabian a stat ieri (la vrajit taica-miu)pe olita 3 ore si tot nu a facut c...si nici dupa insa a recuperat astazi dar in pantaloni a facut de 4 ori.
va pup dulce,dulce

Fabian si mami Lacramioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

quote:
Originally posted by l_carmen2003

La Manhattan e fum - au o aerisire defectuoasa, adica nu au -si nu cred ca pentru tine e bine, Criss. Au o bucatarie f. buna si deservirea e OK.
La casa Lavric e super insa trebuie sa va faceti din timp rezervari.
Bafta!

Carmen


hm, noi am stat cu tot cu copii acolo si nu am simtit fum, dar e adevarat ca nici nu a fost seara tarziu...

Cristina

accepta, sau schimba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

multumesc pentru felicitari!!! si sper ca minunea sa tina mai mult de o zi!
spuneti-mi si mie unde e manhattan!? eu nici nu mai tin minte de cand am iesit in oras.... si inca o intrebare: preturile la casa lavric cum sunt, comparativ cu onix sau little texas? mai scump, mai ieftin?
lacri, cuscra draga, statistica mi-a dat si mie batai de cap si nu am inteles-o, dar din fericire/pacate pana ma apuc iar de facultate mai am timp, poate atunci o s-o pricep....

diana si denisa
http://community.webshots.com/user/dianadumitroaie

Mergi la inceput