medieseni adunati-va!

medieseni adunati-va! | Autor: christineee

Link direct la acest mesaj


sper ca sant cat mai multi medieseni pe acest site!
va astept, sa ne cunoastem....noi cei din inima romaniei


''in conceptia unei femei,egalitatea sexelor inseamna,in mod invariabil,superioritatea femeii'' JEROME

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristina spune:

quote:
Initial creeata de christineee


sper ca sant cat mai multi medieseni pe acest site!
va astept, sa ne cunoastem....noi cei din inima romaniei

buna christineee! tot din medias sunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

si eu m-am nascut in medias, dar locuiesc in bucuresti de mult! ma primiti? cu sufletul sunt tot acolo!
pupici multi.

cgaby
http://community.webshots.com/user/cgaby100
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Salutare! Ajung si eu saptamana viitoare in Medias pentru o zi. E prima data cand am ocazia sa vad orasul (sotul meau are ceva treaba si ma va lasa singura la plimbat). Imi puteti da ceva sugestii de locuri care merita vazute in oras? Magazine? Unde sa beau o cafea? Unde sa mancam ceva bun? Va multumesc!

mamica de baietel 2,6 ani si de fetita 10 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Buna sa va fie inima mediesencelor si.... nu numai lor!

Claujro - langa Politie este un magazin de incaltaminte LEONARDO, vis-a-vis este un magazin de cadouri si daca o tii drept inainte, spre centru ai sa gasesti multe magazinute cu lucruri frumoase si poate mai ieftine ca in Bucuresti.Cafea se putea bea la Cafe Bar(din centru imediat pe dreapta-am glumit).Daca stai langa Farmacia din centru(care e chiar pe colt)o sa vezi cladirea Cafe Barului, daca nu cumva s-a contruit intre timp altceva.Eu sunt plecata din Medias de peste 3 ani si foarte multe magazine isi modifica profilul avut anterior.Centrul e inconjurat de cladiri vechi care sunt incet, incet retrocedate vechilor proprietari sau urmasilor acestora care fie ca le vand, fie le schimba vechea infatisare.
Sper sa gusti linistea unui orasel de provincie.Iti doresc toate cele bune.

Aristina, Christineee, Cgaby s-ar putea sa ne cunoastem din vedere, deci anul nasterii sau scoala....

Sper ca mai intrati la acest subiect!!!!??????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Multumesc frumos!

mamica de baietel 2,6 ani si de fetita 10 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput