Dr. Nayel CF2 (2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

rrox3, felicitari !!! Sa fiti sanatoase si norocoase ! Recuperare rapida si laptic cat mai mult!!!
Crinuta, ce ai hotarat? mergi la control maine??

Adema&Codrut
http://community.webshots.com/user/eoncioiuro
Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41021

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Adema, nu cred ca ma voi duce. Mai astept. Vreau sa mai merg cu Rayan la eco pentru sold si de asemenea vreau sa il mai duc la o alta clinica de oftalmologie.
Eu sunt ok, pentru siguranta mea voi da cu Baneocin acolo.
Daca stau bine sa ma gandesc asta era asa de la operatie, si Nayel a vazut si nu a spus nimic.
Daca nu trece, ma voi duce curand.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Multumesc Adema! Cu lapticul stau bine din fericire.

Crinuta eu am stat intai in salonul 3 si ultima noapte in salonul 2. In 3 era o gaura mare in plafon si cand a plouat se facuse balta, din fericire nu era nici un pat pe acolo Nu i-am povestit lui Nayel de anestezist, dar o sa-i zic cand ma duc la controlul de 6 saptamani. I-am zis ca il vizitez. Vreau sa verifice el ce a decupat colega lui. Sunt convinsa ca e mai lunga taietura, dar macar sa nu fie si alte probleme. Nu numai sotul meu s-a speriat de cat sange era pe acolo, dar si infirmierele a doua zi dimineata cand au intrat sa curete. Le-am auzit mirandu-se si intrebandu-se ce s-o fi intamplat acolo. Acum, eu sunt bine, mi-am revenit chiar mult mai repede decat data trecuta. O sa vad la control.

Anca ma bucur ca a trecut tot ce povestesti tu si ca sunteti bine si tu si fetita. Iti tin pumnii cu alaptatul.

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si Ioana Alexandra (n. 23 martie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Roxana, daca era Nayel acolo ai fi stat in 14.E cel mai bun salon si el lupta ca pacientele lui sa stea acolo.
Pe mine m-a trimis din prima zi acolo, pentru a nu se ocupa a doua zi. Asta imi place la el, are mare grija de paciente.


Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianamat spune:

buna...
eu voi naste la sf lui februarie - inceputul lui martie 2007 cu dl doctor isreb....va rog sa imi spuneti si mie cam ce ar trebuie sa am in bagaj la nastere, cui si cati bani ar trebui sa dau...
am niste emotii, de abia mai dorm...si simt ca inebunesc cand 2-3 ore nu se misca...

Multumesc si pupici

Mergi la inceput