Pestoiaicele sunt pe aici? (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

mai fetelor ... inebunesc ... ce s-a intamplat cu baietelul lui Feliss ?????

lipsesc si eu putin si iata cum ma intampinati ... off off

ma duc sa caut sa vad ce s-a intamplat ...

ma omorati cu zile ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Buna fetileee!!

Daniela e super ideea ta!!! Dar cum, unde sa organizam o petrecere? Sau mai bine zis ce intelegi prin petrecere? Intalneala la o cafea si o prajitura sau cu tot tacamul de la bufet rece pana la dantuiala pana in zori???

Fulguletz esti o scumpa! Mey in curand nu va mai fi buna cadita de baie a lui David!!! V-a trebui sa o inlocuiti cu alta mai mare!!! Si ce cuminte e! Numai doarme prin pozele tale!

pufy bine ai venit! Cum sa nu fie loc si pentru tine!? Te trec in listuta imediat ce termin mesajul asta!

Vanessa sper sa ii iasa cat mai repede dintisorul nr. 6 lui Cata!

Maruta si nu muri fata draga!




Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

NALLY, NU STIU CUM VRETI SI VOI SAU CUM PUTETI.
AM PUTEA SA NE INTALNIM LA O CAFEA , DAR SEARA INTR-UN CLUB UNDE SE SI DANSEAZA.
ASTEPT IDEI.NUMAI SA NU FIE PE 26.02.2005 CA ATUNCI TREBUIE SA MERG LA O NUNTA.

IN REST, TOATE BUNE ?

VA PUP!


Dana

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

mai fetelor ... am cautat peste tot si nu vad nimik c-ar fi ceva in neregula cu baietelul lui Felis ... spuneti-mi si mie despre ce-i vorba ?

sau m-am speriat aiurea ? mai bine ...

cu petrecerea ... ce sa spun, eu as fi mai incantata de o petrecere cu bebei ... ca as vrea sa-i vad pe toti ... dar poate la vara ne vedem in parc cu ei ...

ei bine si ce idei aveti ? unde sa ne intalnim ? cu mancarica ? sau doar cafeluta ? am putea sa ne intalnim la Mall-ul din Militari ca-i mai liber ... unim multe mese .... si sa vezi petrecere ...


salutari la toti pestisorii ... si puiutilor lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Maruta citeste aici ce a scris Felis (dupa prima mea postare din acest capitol de la pestisori) :
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40697&whichpage=2


Felis mai vino si pe la noi!

Daniela poi cu cafeau ar merge - desi nu beau cafea - dar in club noaptea la dans nu merge de nici o culoare in combinatie cu copiii ! Nici cu timpul stat la palevre eu nu stau bine! Fimiu nu sta departe de mine mai mult de 3 ore!!! Si alea cu indulgenta si daca scad timpul pe drum facut dus intors ... nu stiu ce mai ramane! Trebuie sa alegem o locatie undeva la mijloc si la indemana pentru toate ca altfel riscam sa ne vedem 1-2-3 pesti rataciti!

Pana acu la intalnire nu si-au anuntat intentia decat Maruta - Daniele Daneza - Nally!!!

Sebastian a zis ieri MAMA - pentru prima data!!!! Ce bine suna sid gurita lui!!! Maruta nu am mai inregistrat momentul!!!Desi mi-ar fi placut tare mult! Da il filmez io o data si zic ca e prima data atunci!!!!





Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

Felis - iubita mea

Nally - cred ca esti asa de fericita ... mamico

sper sa venim cat mai multe la petrecere ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

Si eu vreau la petrecere si la intalneala...Ce ziceti de Mc Donald's? Copiii se pot juca la bile iar noi putem chatui putin...Zic si eu, dar va rog, mai peste o luna ca sunt in sesiune.
Felicitari pentru primul MAMA...al meu a zis prima oara la 2 ani, cand a inceput sa-l zica pe m.Pana atunci am fost Babi si-mi placea la nebunie..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Am mai venit si pe aici si v-am citit.

Va multumesc la toate pt gandurile voastre.

NALLY ... felicitari pt primul MAMA.

Nu prea stiu ce sa va zic... Incerc sa fiu optimista ca totul va fi bine... Sperantza mea izvoraste din faptul ca el aparent nu are nimic... E ca orice bb de varsta lui: suge la san, se taraste, ridica capul cand e pus pe burta, zambeste si rade in somn, zambeste cand e treaza daca il pup pe obraz..., scoate tot felul de sunete: "A^... GU", "Eiiii!" etc...

Am facut poze duminica si imi pare rau ca nu am prins momentul cand ridica capul. Sunt in albumul 23.01.05

Sanatate si Dumnezeu sa va ocroteasca.

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Felis iti doresc sa ai multa putere si speranta ca totul o sa fie bine. Dumnezeu sa fie alaturi de voi, sa va dea multa sanatate! Am vazut pozele cu puiutul tau... Mihaita este un scump.

Nally mutumim ca ne-ai trecut si pe noi in lista

Pufymic suntem 4 mamici de la sept-oct 2004. Cred ca nu ma-nseala memoria...





Elena

Eliana si Elena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Nally eu am fost emotionata la fiecare cuvant nou spus de Mariuca dar intr-adevar cand a spus MAMA a fost cel mai frumos moment. Cand a facut primii pasi singurica am plans de bucurie.
Dar ar fi cazul sa ma prezint aici la acest subiect nu? Sunt Cristina nascuta pe 23 februarie 1972,mama Mariucai(3 septembrie2002).Vin alaturi de voi cu dorinta de a colabora cat mai mult cu putinta.Deja am intalnit multi oameni minunati.
Cristina si Mariuca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea
nasterii

Mergi la inceput