admin, te rog frumos

admin, te rog frumos | Autor: sorina_aslzos

Link direct la acest mesaj

Ma numesc Aslzos, m-am inscris acum in forum si as dori daca se poate sa-mi creezi si mie un album foto.
Multumesc frumos si iti doresc o zi buna

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

DRAGA SORINA,
In primul rind BINE AI VENIT pe dc!
Albumul de poze,la prima vedere,e ceva complicat,dar e foarte simplu.TOTI membii pot avea album,deci si tu!!!
Ai nevoie de 6 poze care sa nu depaseasca 30kb.Te duci la album,la litera "S",gasesti numele tau si urmatorii pasi ii vei gasi pe drum.E FOARTE IMPORTANT SA NU FUNCTIONEZE NICI UN PROGRAM DE PROTECTIE A COMPUTERULUI!!! Inainte de a intra pe internet,deconecteaza orice program de acest fel! Cind termini,il poti pune din nou in functiune...
Nu stiu cit ai inteles,sa mai ajute si altcineva daca am omis ceva...
O MAMICA FERICITA!!!!

Theodora, Alexandros, Yannis(10 luni...in curind!)mpapad@acci.gr
Pagina personala www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora Album www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numex=Theodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_aslzos spune:

Theodora iti multumesc pentru sfaturi, dar acesti pasi i-am parcurs deja de ieri, dar nu stiu cum sa ma adaug in lista de membrii la album foto, caci acolo nu apar.Probabil trebuie sa mai treaca timp, sau nu stiu eu m-am inscris in forum de abia ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Draga Sorina, vei avea cont de album la sfirsitul lunii in care te-ai inscris! Avānd in vedere ca suntem in Februarie deja ar trebui sa ai deja album, deci spor la treaba, si mai departe urmezi pasii pe Care ti i-a spus Theodora!
Daca inca nu poti sa ne spui!
Pupici

Un An Nou plin de bucurii si impliniri!!!http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_aslzos spune:

Draga Reliana
Multumesc frumos pentru album,dar am probleme, nu pot sa pun fotografii in el, apare mesajul "fisierul nu a fost primit in conditii optime. Contactati administratorul"
Poti sa ma ajuti in aceasta problema?
Un week-end placut


asorina

Mergi la inceput