Admin- te rog, nu pot schimba poza; vrem album

Admin- te rog, nu pot schimba poza; vrem album | Autor: Cretoiu A.

Link direct la acest mesaj

Draga Florin,
Te rog mult admin., de doua zile nu se mai vede poza lui Sebi si am incercat sa pun alta dar nu reusesc. Si mai avem o rugaminte mare, mare, am vrea si noi loc de album, daca se poate.
Pupici multi,
Anto&bb.Sebi

ACretoiu
Un an nou plin de sanatate si impliniri!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Nu stiu ce si cum ai facut la paginuta personala,dar vezi poate ai omis ceva?!Ca sa schimbi poza(chiar daca aia veche nu se mai vede) te duci la "editeaza pagina personala la desprecopii" si in primul rind stergi poza(este un buton in josul paginii)Abia dupa asta ii dai "browse",alegi alta poza si ii dai "upload".Teoretic ar trebui sa mearga..practica ne maninca!!!
Daca nu e asta problema si ai incercat deja,nu mai stiu...
Cit despre album stiu ca toata lumea are cont,inafara de cei noi,inscrisi luna asta,cred.Ai incercat si nu-l poti edita?


Irina & Veve cea cumintzica foc!

Daca n-am avea atitea defecte,nu ne-ar face atita placere sa le observam pe ale celorlalti (La Rochefoucauld)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cretoiu A. spune:

Veve draga,ma chinui de-o ora si la paginuta pers, si la album si degeaba....La album mi-a primit 3 poze dar nu se vizualizeaza(apare doar un chenar cu un x in colt-am dat dublu click pe el- nu vrea....), la paginuta la fel imi da o eroare si apoi ma scoate afara de pe site...
Nu stiu de ce nu merge...Oricum mai incerc miine.
Am vazut albumul vostru suntei coool.
Pupici lui Veve mica.
Anto&Sebi

ACretoiu
Un an nou plin de sanatate si impliniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Imi pare rau!Alta solutie nu stiu!
Multumim!Pupici si voua!

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Daca n-am avea atitea defecte,nu ne-ar face atita placere sa le observam pe ale celorlalti (La Rochefoucauld)

Mergi la inceput