Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:







Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



A venit toamna,
Acopera-mi inima cu ceva....




Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Ce frumos e-afara...



Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Venim si noi la plimbare, cam in 2 saptamani .

Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

otilia pai poate asa ne motivam si ne intalnim totusi pana nu apar primii fulgi de zapada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Fetelor,de ce e asa greu sa va gasiti?
Eu am o scuza...am fost Marina acasa,dar doar 3 zile am fost in total prin Bucuresti,Comuna!!!
Totul e asa de schimbat...de strain...nimic din ce stiu nu mai e la fel...pana si scoala e ascunsa...ma intristat parca...si m-am si certat cu tutele de la patiserie...tare nepoliticoase...dar le-am pus la punct...am intrebat si eu ca extraterestul venit dupa 9 ani pe planeta ce pateuri au...si aia din spate care arunca in plictiseala pateuri congelate pe tava ma intrebat ca ce nu stiu sa citesc...i-am zis ca probabil stiu mai bine ca ea...am mai schimbat cate politeti si dupa ce mi-a impachetat a doua cam 1 kg de diferite pateuri si a doua mormanea ca ursu si injura pe din-nauntru...am zis ca multumesc,dar de la asa magazin nu pot cumpara si nu pot plati nepolitetea...s-a uitat tuta la mine cu tupeu si cica......nu cumperi????????? NU...ce sunt obligata!!!

Hai ca v-am zapacit cu amanunte...
Eu intru aici sa va citesc,din pacate nu am mereu ceva de adaugat,dar ma bucur ca existati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

teodora imi pare rau ca ai trecut prin asa ceva dar sunt sigura ca se poate intampla oriunde oricui, nesimtiti sunt peste tot.

de ce e greu sa ne vedem? pt ca fiecare are un program, cate ceva de facut, copii cu ore de papa, de somn, etc. dar o data si o data trebuie sa ne vedem si sa punem si poze, nu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

Buna,
am citit tot subiectul pentru ca in curand o sa ma mut in Comuna Pantelimon, desi vad ca pe site sunt doar 2 fete de acolo, Irinabobe si Mariana75, vad ca locuiesti deja de ceva vreme in noul oras Pantelimon, cunosti vre'un dr.de BBlusi in apropiere?.
Ma intereseaza un medic pediatru/de familie in apropiere bun care sa vina acsa la copil, mai ales cand este mic. Sunt insarcinata in 35s si am nevoie de doctor pentru BB.
Va rog mult sa ma jutati cu aceste informatii, nr. de telefon, medici in zona, in cartierul Pantelimon, prin apropiere de Cora Pantelimon, sa nu fie nici f. departe.

Va multumesc pentru ajutor,


34s+, Maria +? cu codite

"Fiecare om se afla in inchisoarea sa, dar fiecare poate obtine dreptul de a se elibera. Sa nu te opresti niciodata sa te zbati" Buddha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

quote:
Originally posted by tzuc

Buna,
am citit tot subiectul pentru ca in curand o sa ma mut in Comuna Pantelimon, desi vad ca pe site sunt doar 2 fete de acolo, Irinabobe si Mariana75, vad ca locuiesti deja de ceva vreme in noul oras Pantelimon, cunosti vre'un dr.de BBlusi in apropiere?.
Ma intereseaza un medic pediatru/de familie in apropiere bun care sa vina acsa la copil, mai ales cand este mic. Sunt insarcinata in 35s si am nevoie de doctor pentru BB.
Va rog mult sa ma jutati cu aceste informatii, nr. de telefon, medici in zona, in cartierul Pantelimon, prin apropiere de Cora Pantelimon, sa nu fie nici f. departe.

Va multumesc pentru ajutor,


34s+, Maria +? cu codite

"Fiecare om se afla in inchisoarea sa, dar fiecare poate obtine dreptul de a se elibera. Sa nu te opresti niciodata sa te zbati" Buddha



sarcina usoara si nastere la fel! uite ce te sfatuiesc eu. la pta socului, cu trei statii mai spre centru fata de cora, exista o policlinica. acolo gasesti mai multi medici buni. noi suntem la dna dr. pop. vine acasa si, cel mai important, are o asistenta nemaipomenita care vine si te invata tot ce ar trebui sa stii. eu sunt extrem de multumita de alegere. asadar, cum mergi de la cora spre centru, la a treia statie, cand faci stanga pe socului, dupa primul bloc faci iar stanga si dai in usa cabinetului. bafta!


Luana si Hora - 14 Mai 2006

www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

“Daca ti se da o coala liniata, scrie pe cealalta parte”
(Juan Ramon Jimenez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns csylla spune:

Buna,
Am si eu o mica intrebaciune daca ma poate ajuta cineva.
Cit costa un apartament cu 2 camere,etaj1,chiar in capatul Pantelimonului?
Multumesc mult.

Mergi la inceput