Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana75 spune:

Buna fetelor, eu am stat prin mai multe cartiere (Floreasca, Unirii, Colentina), dar de aproximativ 1 luna ne-am mutat la casa in fosta comuna Pantelimon.
Si fiidca ai mei copii curand vor incepe scoala (peste 2 ani), as vrea sa stiu parerea voastra cu privire la scolile generala de pe sos. Pantelimon si care ar fi acestea?
Multumesc mult, pupici si sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Fetele mai sunteti pe aici???

Eu locuiesc la stadionul national Lia Manoliu dar lucrez la "cap. lui 14" in fata la blocul Cosmos....poate ne intalnim aici la o barfa mica....vad ca subiectul e vechi
Mariana 75....eu am mers la scoala gen nr 77 de langa clubul sportiv....vreo 5 ani cls. I - V.......asta se intampla acum vreo 13 ani cand locuiam pe str. Marcuta (acum gentiana)
Ehhe ce vremuri frumoase..profesorii oki, conditii bune...dar acum nu mai stiu ........mai nimic!

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Buna fetelor

Acum am vazut subiectul, bine ca l-a adus Maria pe prima pagina. Eu stau pe la Electroaparataj, dar pe partea su sos. Pantelimon. As vrea si eu sa iesim impreuna la plimbarica, doar ca eu nu am bb. ma primiti si fara????

Va pup si sper sa ramana subiectul pe pag. 1

marinar
http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisia spune:

Buna.
Ma inscriu si eu pe listuta voastra: noi stam langa stadionul National, in spatele casei fotbalului. Stam acolo de 22 de ani...
Am mers la scoala 4, daca o stie cineva.
Cu pustoaica ne plimbam prin stadion, Riviera, IOR.
Pupici,

Crisia & Iulia-Nicole (2.12.2002):
http://community.webshots.com/user/iulianicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:


Am stat si eu in Pantelimon,la Piata Delfinului, dar m-am mutat de 1 an, insa tot ala ramane locul meu preferat, acolo au ramas ai mei si toate amintirile frumoase.....
Cat despre scoala, imi scapa acum nr... insa e cea de la biserica din fata sectiei de politie, insa am auzit ca cea din spate de la Miramar ar fii mai buna.

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana75 spune:

Andreea... si pe unde este Miramar? (ca sa ma pot orienta si sa caut scoala respectiva).
Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Miramar-ul e in zona delfinului. Imi pare rau ca nu pot da detalii despre scoli dar eu stau in Pantelimin de aproape 2 ani, de cand m-am casatorit.

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana75 spune:

Multumesc mult fetelor.
Poate ma ajutati cumva cele care stiti si cunoasteti scoala si imi dati si numarul scolii?!
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by marinar

Miramar-ul e in zona delfinului. Imi pare rau ca nu pot da detalii despre scoli dar eu stau in Pantelimin de aproape 2 ani, de cand m-am casatorit.

marina

pozici



Este chiar vis-a-vis de fostul sediu Orange un pic mai la stanga si acolo este o biserica... iar scoala este chiar in spate...

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

O... de cand nu am mai vazut subiectul... Renuntzasem sa si scriu la el...
Si eu am auzit tot de scoala din spate de la Miramar ca e buna... Dar mai stiu ca e o scoala si in spate la Mega Image... De aceea nu stiu mare lucru, dar ma interesez...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput