Cumpar Abtronic

Cumpar Abtronic | Autor: Oana Irina

Link direct la acest mesaj

Are cineva de vanzare? As vrea sa-l achizitionez la un pret mai mic decat cel din comert - 3 milioane

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudiap spune:

Sa vorbesc cu sotul meu si iti spun maine daca vrea sa-l dea au ba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Irina spune:

super, abia astept..la voi a dat rezultate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiap spune:

hahahah...cand il foloseam da, dar cum entuziasmul mie una mi-a trecut repede, acum doar sotul il mai pune cand mai da de el...

Faza e ca dupa ce s-a terminat gelul, am tot uitat sa cumparam si asa a "cazut in dizgratie"...adevarul este ca sunt si niste comozi notorii.

Altfel sa stii ca dupa ce l-am folosit vreo saptamana am facut febra musculara, ceea ce inseamna ca a facut ceva treaba p-acolo.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Irina spune:

ok, claudia..ganditi-va daca mi-l dati si la ce pret..adresa de mail pe care imi poti raspunde direct daca vrei este oilie@wh.softwin.ro..multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Abtronic in Canada a fost scos de pe piata din cauza ineficientei, au fost multe "complaint-uri"...personal va asigur ca nu a dat nici un rezultat din pacate...Toate cele bune

Cristina & Yasmine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Asheaaa, cred ca nu e prea buna vestea pe care v-o dau io... in bazarul sucevean (vestitul bazar)... se vind aparate dintr-astea la.... 400 de mii de lei cu 2 tuburi de gel... io personal inca nu mi-am cumparat dar a primit recent o prietena de-a mea cadou de ziua ei (si am inteles ca e in jur de 400.000 de lei)... cel mai nasol mi se pare faptul ca la compararea unui AbTronic de bazar cu unul de firma (ala la peste 3 meleoane)... nu iese nici o diferenta si tare ma tem ca firma in cauza cam fenteaza cumparatorii!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

Danuta, cum peshte e ab...ala 4oo mii abtronicul cand pe acilea se vinde la Costco (un fel de metro) cu 40 CAD (adeca vreo 800000 + taxe)? Bine, aia cu trei milioane.... blah!

PS: si nu uita ca exista si...copii... sau falsuri...sau cum vrei sa le spui....
Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat.
Lidia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Daca-ti zic!! pa'sute de mii... fara misto... acu io nu zic ca-i ala originalu.... dar atita e... si la control... fara misto... e identic cu ala de firma (ma refer la aia cu teleshoppingul)

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Irina spune:

Fetelor, eu mi-am luat o imitatie la 600000 si il folosesc de trei zile si chiar se simte..muschiuletzii sunt obositi bine, iar eu dupa fiecare sedinta zilnica de 30 minute ma simt ca dupa trei ore de tras la fiare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Am unul in plus, (imitatie), dar sint bune. le-a adus sotul de-afara, daca vrei, pot sa ti-l dau tie. Sa zic la 500.000, daca iti convne! Iti mai trebuie gelul de la Ideea Studio (150.000 lei - 125 ml) sau orice gel pe baza de apa.

Catalina+Andrei(bb-6 luni pe 27.01.2003)

Mergi la inceput