Bebelusi de iulie-august 2004 (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Andreea, scaunul ala se prinde dand gaura in tocul usii, sau altfel?

mitzura cu bebe Tudor Codrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Da Mitzura se prinde un cirlig si de acolo se agata....


Luca cel frumos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi verzi spune:

EMA,curaj si credinta ca totul va fi bine! E greu dar trebuie sa lupti si sa speri! Sunt cu gandul alaturi de tine si de familia ta! Da-ne vesti bune!

ALINA SI IRIS MARIAM 30.06.2004 http://community.webshots.com/user/rafaela192

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

He, he .. de cee nu zici asa mai Olivia !!! baga si la mine una bucata carte pe :simona.dinu@gmail.com Sa traiesti 1000 de ani !!!pupici
si eu vroiam sa va povestesc ca am avut o zi tare ciudata dar cand am citit pe aici am zis ca nu ma mai plang cu angoasele mele...
Lucaciu are la 5 1/2 luni 8600 g si 70 cm .. unii zic cam mult .. dar mie imi place asa pufos cum e !!! sunt multumita ca papa bine si doarme bine !!! dar vreau si eu sa zica mama .. sau ma rog ceva acolo .. azi dimineata canta cu o voce de vrabiutza de ziceai ca se pregateste ptr. Steaua fara Nume .. ahhaaa si vreau si dintzisori !!!
vreau cam multe ...
hai pupici si sa avem o seara linistita ..
ma gandesc la Ema si ma rog sa fie totul bine !!!


Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

mai .. io nu pot sa-mi iau leagan din ala .. ca nu mai am usi decat la dormitoare si la bai !!! in rest .. le-am scos !! deci nu am unde sa bat carliguul !!!da-i fain , rau !!

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maaria spune:

Ia uite cine ne-a scris!! Bine ai revenit Ochi Verzi!!!

Faina surpriza, ca tot intrebau fetele de tine! hai povesteste-ne cum a fost!! la poze am tras cu ochiul sa stii...e dulcica foc fotomodeala ta!!!!!!! a crescut mult de tot!

Olivia, hai ca-ti facusi pomana cu noi! te anunt daca e in neregula, pe email!





Maria si BB Luca (26.08.2004)
POZ(n)E

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maaria spune:

Olivia, gata am primit! ma pun cu burta pe el:))
sar'mana

Maria si BB Luca (26.08.2004)
POZ(n)E

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

KIM, despre ce carte de bucate e vorba? am tot cautat si prin mesajele trecute si cred ca-s tare ametita de nu vad despre ce carte ati povestit insa o vreau si eu, te rog frumos, daca se poate mihaela30lia@yahoo.com ...azi si eu am fost tare necajita cu ale noastre pe aici si plus ca am mai aflat ca mai sunt mamici si puiuti ncajiti...ce sa spun ? Sa ne dea Domnul sanatate !!!

somn usor tuturor
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Lia noi vorbeam de un roman....despre cartea de bucate nu stiu nimic :))


Luca cel frumos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Buna!
Kim, primit cartea, multumesc foarte mult!
D-na Bibi, sanatate multa sisa treaca mana rapid!

Stef iar si-a facut de cap in noaptea asta. Acum am reusit sa il fac sa adoamr asingurel in patutul lui pt somnul de pranz.
SI el care manca bine, azi mai mult mi-a scuipat supa. Nu vad nici un semn pe gingie, se intampla insa din senin sa ii curga saliva din gurita, o fi semn de dintisori?

Fug sa mananc si eu ceva si apoi iesim afara (cu toate ca e un firg, dar macar numai ploua). O zi mai buna!

mami Eliza & bebe Stefan Takeshi (16/08/2004)
www.geocities.com/flakeherald/Moments_of_our_life.html" target="_blank">Pozici, povestiri www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Povestea nasterii "proaspete"

Mergi la inceput