Mamici din Arad...??? (24)

Mamici din Arad...??? (24) | Autor: mamicidinarad

Link direct la acest mesaj


-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick




Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutareeeeeeeee! Am aparutttttttttt! Sper ca nu m-ati dat la disparuti?!
Fetelor,groaznic....de vineri nu am avut net.Au venit si cei de la RDS si nu era de la noi problema,dar nici ei nu stiau ce poate fi.Azi la 15 am vazut ca merge.URAAAAAAAAAA!
Am facut o dezintoxicare de DC.
Vad ca voi ati scris destul de mult cat am lipsit eu,v-ati pus pe construit case...
Clau,imi pare rau de Raul ca face injectii,saracutul.
Ti-am trimis mesaj pe telefon duminica si azi dupa ce l-am primit pe al tau.Le-ai primit?

Am deschis eu subiectul ca am vazut ca sunteti la pagina 11.Am primit PM la "mamicidinarad" de la o tipa claudia_maria din Arad.I-am trimis PM sa vina aici la noi la "mamici din Arad".

Ma duc sa mananc ceva ca nici n-am mancat de cand am ajuns de la lucru si mai revin diseara(daca merge netul!).

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, bine ai revenit!
Sa sti ca nu am primit nici un mesaj de la tine, nici macar cel de azi...nu stiu de ce
M-am gandit eu ca e ceva cu netu, dar luni m-am asteptat sa reintri si tu nimic, abia atunci am inceput sa-mi fac griji...bine ca s-a rezolvat Cum ai rezistat???



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Salutare,ce fain ninge afara!!!!!!!Dragos e inebunit sa mearga prin zapada.
Duminica s-a plimbat cu saniuta cu Tudor si mamica lui Tudor ca-i mai usurica si a adormit dragul de el.Sper sa puna Gabi pozele.
Eu inca nu pot vedea pozele voastre ca n-am flash da o sa-l am.
Claudelule insanatosire grabnica ,saracutul de Raul,sta la injectii?Sa stii ca nu sunt body-uri cu mineca lunga la Teba ca am fost vineri si special m-am uitat si n-am vazut marimea lor.Dar poti merge la Lebada la magazinul ala cu hainute pentru pitici s-ar putea sa fie acolo.Eu n-am mai ajuns.Spune-mi si mie ca-mi trebe!
Avem scaunel si masuta de papat!!1Ce faain ca mai sta si acolo sa manince biscuiti......desi tot singur pe jos e mai fain.
Ne-a mai iesit un dinte si mai asteptam unul.
Noi inca mai asteptam raspunsul de la Primarie in legatura cu terenul.Asa presimt ca o sa se lungeasca pina s-o sista.
Prost a mers net-ul zilele astea.
Ioana tu ii faci injectiile lui Raul?!

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,

Alinush, bine ai revenit, te-am dat disparuta.
Clau, sanatate lui Raul .Saracutul, ia si injectii.
Alina, felicitari pt dintisori.
Ioana, dar dolofanel e Alesio! Sa va traiasca!
Am inteles ca va inzapeziti pe-acolo.Aici sunt 5 gr si soare.
Gizele mele dorm, in ultima vreme nu mai vor sa doarma de amiaz. Ma termina si spre seara sunt rele daca nu dorm.
Anto, Linda voi ce mai ziceti?

Va pupam,
Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Alina, bine ai revenit!
Sa sti ca nu am primit nici un mesaj de la tine, nici macar cel de azi...nu stiu de ce
M-am gandit eu ca e ceva cu netu, dar luni m-am asteptat sa reintri si tu nimic, abia atunci am inceput sa-mi fac griji...bine ca s-a rezolvat Cum ai rezistat???


Clau,m-am gandit ca poate nu primesti mesajele de la mine ca nu stiu ce are telefonul meu,mai face figuri cateodata.Am rezistat cam greu fara net,dar a fost fain intr-un fel,am putut face multe lucruri la care renuntam in favoarea DC.
Nu am vazut nici eu body cu maneca lunga la teba,am fost cu o prietena si ii cauta si ea la baietel.Numai cu maneca scurta erau.

Alina,felicitari pentru dintisori! Ii place la Dragos in scaunel? Dragos al meu nu prea avea rabdare la inceput,dar cand a vazut ca nu-l iau nicicum nu a mai comentat si s-a obisnuit.

Cristina,ce fain la voi ca e mai cald.Sincer,eu m-am saturat de zapada deja.La Dragos ii place tare mult,iese in fiecare zi cu femeia la plimbare si-l plimba cu saniuta.El nu prea are rabdare sa stea in saniuta,vrea s-o traga el.

Ioana,ce mare si grasunel e Alesio!

Am vazut ca discutati de fular la bb,eu nu-i pun la Dragos ca tot e ud pe fata de la el.Nu s-a racit pana acum,speram sa scapam cu bine.

Gabi,cand iti mai faci echo sa vezi cum stai cu pietricica de la fiere? Tudor e bine,nu e bolnavior?

Diana,Vladut ce face,nu s-a imbolnavit cu frigul asta? L-ai dus cu saniuta sau doar cu caruciorul?

Linda,tu ce mai faci? Mai da un semn de viata.



Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Gabi,cand iti mai faci echo sa vezi cum stai cu pietricica de la fiere? Tudor e bine,nu e bolnavior?


Nu stiu cand o sa mai vin la echo.stii ca mi-am facut ulei de masline cu miere si lamaie si mai am inca de luat(m-am satura sa iau de 3/zi, si i-au cand imi aduc aminte).
Tudor are muci, dar cred ca e o congestie nazala, duminica a cazut cu fata in zapada, si a fost si frig afara. Nu tuseste si nu are alte simptome.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, felicitari pentru dintzoc!!! Cat ai dat pe scaunel?? ca eu l-am pus pe tati sa-mi faca si vad ca deocamdata tot in faza de proiect a ramas La Lebada n-am fost si nici nu stiu daca voi ajunge in graba ca acum sunt si eu bolnava Si da, Ioana ii face injectiile la Raul...biata de ea, dimineata la 8 e la noi, seara iar...

Alinushule sa sti ca si eu tocmai din cauza faptului ca nu-mi prea ajungea timpul am rarit statul pe DC...acum am timp de tot, de Raul, de casa, de Clau, etc...Dragos ce face??

Gabi, vara-mea nu stiu la ce numar sta pe Turdei...poate o sti, o cheama Adina



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Trimise - 01/02/2005 : 19:01:24
--------------------------------------------------------------------------------

Buna fetelor si din partea noastra dupa o indelungata lipsa din forum
Eu nu prea mai am timp sa stau la calculator pentru ca lucrez la un restaurant ,in bucatarie,in fiecare zi ^,numai marti am liber
WStefan e un adevarat domnisor acum,e foarte destept si a devenit si foarte obraznic
Cu sotul apele sa mai linistit,de cam o saptamana sa certatr cu amnata si tot incearca sa se impace cu ea,dar se pare ca ea a aflat ca nu are bani si nu il mai vrea.Eu am inceput sa ma inteleg cat de cat mai bine cu el,nu ne mai certam ca inainte,poate ca din cauza ca tot las de la mine.
Acum voi incerca sa pun noile poze cu Stefan sa il vedeti ce mare sa facut.
Va pup pe toate.


<

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Gabi, vara-mea nu stiu la ce numar sta pe Turdei...poate o sti, o cheama Adina


Clau, eu nu-i stiu nici pe vecinii mei de la bloc bine, si suntem 10 apartamente pe scara, ii stiu din vedere dar nu stiu cum ii cheama pe totiscara cealalta nu intra in calcul.
Pe Turdei, ii stiu doar pe vecinii din stanga, dreapta si vizavi de socrii. Atat.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!
Eu nu mai apuc sa scriu, ca nu ma lasa gaza al meu, care-i tare prapaditut si rasfatat.......numa'n brate ii e bine......
Alina, da, eu ii fac injectiile la Raul.......si mi-e tare mila de el, saracutul.......si ma tot ascund sa nu ma vada cu seringa in mana, dar tot cred ca stie ca eu sunt cea care-l chinuie....
Alina M, Cristiancsa, chiar ca e mare gaza al meu.......cum sa nu fie grasun cand el toata ziua papa????
Iarasi am pus poze noi(de ieri)! Cina are nervi si rabdare(ca-s o gramada!), sunt tot pe site-ul lui Alesio.
Pupici!!!



Ioana si bebe Alesio (08/10/2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput