Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hena spune:

Felis, citind si vazand trairile tale, tu mai invatat sa fiu "mai mama" si ma rog ca Dumnezeu sa-ti dea puterea de a iti pastra inima sus. Mihaitza a fost binecuvantat cu parinti ca voi.

Sanatate multa si numai bine!!!


Hena si BB Mihnea - 08.nov.2004

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi spune:

Si noi suntem alaturi de voi, cu gandul si inima.
Puiutului ii dorim sa creasca mare si sa va lumineze viata, iar voi, parintii, sa aveti multa putere sa infruntati greutatile.
Dumnezeu sa ne ajute!


Cosmina, Diana-Maria & Amalia-Ioana
http://community.webshots.com/user/amadia2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Tinem pumnii lui Mihaita sa se faca repede bine! Cu asa parinti nu are incotro!:)
Sanatate multa si noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Sunteti speciali! Acum dupa ce am citit povestea voastra si mesajele trimise de comunitatea dc simt ca nu-mi gasesc cuvintele pentru a-ti spune sentimentele care ma incearca.......
....esti mama in adevaratul sens al cuvantului, si ma rog bunului Dumnezeu sa fie totul bine pentru mica voastra Raza de Soare...
Mihaita este intradevar un bebelush al comunitatii dc!!!
pentru voi trei....cu iubire totul e posibil!
Florina, mamica lui Elise(9.o7.2004)
Eu si sotul meu suntem alaturi de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianna_r spune:

Si eu ma rog la Dumnezeu sa va dea putere, putere multa si sa ajungeti cu bine la operatie, sa reuseasca operatia cu bine si Doamne-Doamne sa mai faca o minune si SD sa dispara!
Rugati-va mult la Doamne-Doamne, eu zic ca asta este o incercare...pe langa suferinta mare, uriasa!

Desi inca nu sunt mamica- desi imi doresc foarte mult- m-a emotionat mult povestea Razei de Soare!

Pupici si santaate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adana spune:

Felis...nici nu stiu ce sa spun..decit ca mi-au dat lacrimile citind povestea voastra si suferintza prin care treceti..
Dar fi-ti tari si nu va pierdeti sperantza caci totul va fi bine..
Multa sanatate si Dumnezeu sa va aiba in paza

Mamica de Sebastian
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vrnamo/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzelu spune:

Draga Felis,
Ma rog Domnului pt Mihaita si pentru voi. Sunt alaturi de voi...
Ma intrebam daca , cumva, informatiile care se afla si pe acest site http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30307&whichpage=4
nu te-ar putea ajuta. Este vorba de schimb de informatii tot in legatura cu un medic cardiolog din Bucuresti. Poate ai citit deja.. nu stiu... Si-apoi, vreau sa te intreb: ai gasit deja un medic bun care sa faca operatia?
Va imbratisez cu drag


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Felis, eu am la servici un prieten neamt al carui baiat s-a nascut cu o cavitate in inima. Si ei au fost disperati. Doctorii de aici le-au spus insa ca daca cavitatea nu creste nu trebuie operata. Cel putin nu acum. Copilasul are acum 2 ani si e bine mersi sanatos si fericit dar a fost tinut sub o supraveghere extrem de atenta. Parerea mea este sa mergi la cei mai buni doctori de inima din tara (cel putin doi) sa afli ce pareri au. Am auzit de multe ori cazuri cind un doctor a spus "operam" iar a;tul a spun nu, se poate trata si altfel. Pe sleau spus doctorii stiu una si buna "cutitul". Avind in vedere ca e operatie pe inima si ca bebe e mic, daca as fi in locul tau asta as face, as merge la cei mai buni doctori sa aflu o parere. Curaj si sint alaturi de voi in incercarea prin care treceti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

ADRIENNE12 ... m-am gandit si eu (e drept, si la sfatul altor persoane) sa merg la mai multi dr (chiar maine sau joi sper sa ajung...)
Ancutzelu De dr la care am fost am auzit numai lucruri bune si el mi-l supravegheaza... El imi ma va trimite la momentul oportun in tara sau in strainatate (depinde de cum va evolua problema la inima) pt operatie.

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Povestea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Muuulta sanatate lui Mihaita si sa stii ca si noi ne gindim la voi si sunteti prezenti in rugaciunile noastre. Nici eu nu-mi gasesc cuvintele, stiu doar ca va dorim tot binele din lume si multa, multa sanatate, iar la parinti multa putere.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)

http://community.webshots.com/user/a_mironeanu

Mergi la inceput