Cluj(8)

Cluj(8) | Autor: mariana tache

Link direct la acest mesaj

Fetelor, nu ar fi cazul sa deschideam un alt subiect???
M-as baga eu, dar nu vreau sa ma certati.

mariana, Stefan (20.04.04) si bebe din burtica (9 sapt.).
http://community.webshots.com/user/tachemas - pozici.
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377 - O poveste de suflet.

Sanatate Maxima!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caarra spune:

Sunt si eu f.de acord cu intalnirea numai ca noi in we avem program cu tati,deci am prefera sa fie in timpul sapt.Oricum,daca nu ne sincronizam acum,sper ca vor mai exista ocazii si incercam sa nu ratam data viitoare.

Cristina,multa bafta la examene si la interviuri! Iar la Paris,relaxare totala!

Aura si Diana(1 an jumate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Salut fetele!
Dragele mele, eu vreau sa ne intalnim, chiar daca in etape si pe bucati, astfel incat sa ajungem sa ne cunoastem cat de cat. Eu cred ca pot si Duminica aceasta, dar si candva in timpul saptamanii, dar numai dupa ora 6 respectiv 18, fiindca trebuie sa ajung acasa, de la job, sa hranesc bb-le. Asadar, daca doreste cineva sa ne intalnim Duminica aceasta la MC D, lista e deschisa. Sa hotaram la care Mc D, sa ne dam pe PM ceva numere de telefon, etc. Pentru cine vrea in timpul saptamanii, la fel, hai sa hotaram o zi, o ora si sa-i dam bataie. Eu astept inscrierile pe lista ;).

Pupici!

Serban

cazut la datorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

SAlut, fetele!!!
Noi abia asteptam intalnirea...ma apuc de lasat telefonul cu cate un pm, bine fetelor.....va astept si pe voi cu telefoane, o.k.???
Roxana, primiti la petit???.....dulce foc e feciorul vostru..........
Carrie, ce n-as da sa fiu in locul tau....au n-am fost in vacanta de 1 an jumate'....abia astept sa vina vara, sa creasca beba si hop si noi..... veniti duminica???
Va pupi fetelor
Florina& Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Florina, deocamdata suntem noi doua...primim si la petzit ;-). Hai sa hotaram la care Mc, la ala din Piata M. Viteazul, nu? Cred ca e mai aproape si de tine, nu? Zi la ce intervale poti sa vii si sa ne hotaram, daca ne vad si celelalte fete, poate se hotarasc.

Serban

cazut la datorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caarra spune:

Fetelor,eu am inceput sa ma interesez de cresa/gradi pt.Diana si mi se pare destul de complicata problema. Ma intereseaza in special zona Grigorescu care sta bine la capitolul asta numai ca mi-e greu sa ma orientez.Deocamdata cochetez cu cresa de stat si cu gradinita Milenium si as fi f.bucuroasa daca as gasi printre voi persoane care sa imi ofere ceva informatii/opinii/sugestii despre acestea si nu numai(chiar si la nivel de zvon).Toate prezinta avantaje si dezavantaje si tb.analizate atent.

Aura si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Buna dimineata!
DA, se pare ca deocamdata doar noi doua suntem, Roxana....pai, si eu zic la Mc din Mihai Viteazul...dar in ceea ce priveste ora nu stiu ce sa zic, ca nu suntem conditionati de nimic, iar singura repriza de somn pe care o respecta albinutza e aia din jurul orei 12, mai mult sau mai putin... ar fi bine pe la 14, sau 16.....sau tu si duminica poti dupa 18??? Ca si asa ar fi o.k......Noi mai avem inca o repriza de somn, dar aia variaza intre toate orele dupa amiezii, ca poate dormi o data la 11, se trezeste la 12, si iar i se face somn in 2 ore sau poa' sa nu doarma pana pe la 5....asa e bubustrumpfina noastra!!!
Te astept cu un mesaj....si pe restul fetelor la fel!
Si va mai trebui sa repetam experienta(daca se concretizeaza, bineinteles) ca si Mariana tare si-ar dori sa va cunoasca
Pusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Florina, ora la care pot eu cel mai bine sa ies este 14:30, ce zici e ok?

Aura, despre gradi Millenium am auzit numai de bine si cica au si limbi straine intensiv. Nu am numar de telefon, dar din vorba-n vorba am auzit si deja ma gandesc si eu desi Serban e doar de 7 luni..


Serban

cazut la datorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mai Roxi, cum nu-s si eu pe acolo, ca am fi 3 la intalnire....
Pupici!

Ioana si bebe Alesio (08/10/2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anneliese spune:

Fetelor, ramine intilnirea pe duminica la Mc in P-ta Mihai Viteazul in jurul orei 14?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Roxana, in principiu e bine 14.30....daca intervine ceva dau un mesaj ori sun maine, o.k.? Sper sa vina si restul fetelor, ca oricum suntem o mana de oameni!!!
Pupici

Mergi la inceput