Povestea mea! (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La multi ani Lorellay si nastere usoara! Sa ai o viata frumoasa alturi de copilutzul tau!
Elena
PS: Cine stie ceva de ea? Ma rog sa ii fie bine si sa fie optimista!

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vianne spune:

La multi ani, Lorellay! Sa te intareasca Dumnezeu!
O sa fie bine, o sa vezi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iga spune:

LA MULTI ANI !Multa sanatate si fericire iti dorim,tie si tau! http://community.webshots.com/user/robe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

La multi ani! sa fii fericita alaturi de bb!
Nastere usoara! Abia asteptam sa ne povestesti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

La Multi Ani, Lorelay!!!

Iti doresc ca toate lacrimile care au curs pana acum sa se transforme in lacrimi de fericire!
O sa vezi ca atunci cand o sa-ti ti puiul in brate nimic nu va mai fi la fel, vei fi cea mai fericita mamica!



Tina si
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Lorellay, LA MULTI ANI!!!
Sa te ajute Dumnezeu sa ai parte numai de fericire si impliniri alaturi de Codrin!
Ti-am citit toata povestea si imi pare nespus de rau pentru tot ceea ce ti s-a intimplat. Dar cred ca toate acestea sint incercari in viata care te fac mai puternica, mai inteleapta si mai curajoasa. Inveti ce sa iubesti ceea ce merita si sa nu te afecteze partile negative ale vietii.
Si stii ce mi-am spus mereu (si mi s-a adeverit!)? Ca Dumnezeu te pune la incercare. Daca esti om bun, te va ajuta si vei fi foarte fericita.
Si eu am "bataturi" in suflet de genul asta. Mi-am invatat si eu lectia, dar am sperat ca totul va fi bine si asa este acum!!! Nu cu acelasi barbat, pentru ca el nu v-a invata sa te respecte, aprecieze si sa te iubeasca cu adevarat niciodata.
Si, oricit ti-ar fi de greu, aminteste-ti mereu ca mama ta te va iubi si ajuta intotdeauna. Cred ca deja simti lucrul asta cu bebelusul tau. Asa ca cel mai bun prieten iti este mama; discuta cu ea cind vrei sa discuti cu cineva, plingi pe umarul ei cind iti vine sa plingi si ea sa fie prima care afla toate bucuriile tale si tot ce te face sa rizi.

Multa sanatate si tie si bebelusului, Lorellay!!!

Oana 17 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

La Multi Ani Lorellay ! Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de noua minune din viata ta ...

fetelor m-ati impresionat f mult ... cum sunteti alaturi de EA si nu ati uitat-o ... frumos din partea voastra ...

Va urez tuturor sa vi se indeplineasca dorintele, sa fiti fericite si sanatoase !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

La multi ani, Lorellay!
Sa fii sanatoasa, fericita, si sa te bucuri toata viata de copilasul tau minunat. Nastere usoara si bebe sanatos!!!


Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica P spune:

Am vorbit mai devreme cu Lorellay si i-am transmis mesajele voastre.
A fost foarta bucuroasa ca nu ati uitat-o va multumeste pentru urari, va saluta si va pupa pe toate.

Ea este bine inca nu a nascut urmeaza luni sa mearga la medic. A venit mama ei sa sta cu ea pina la 1 martie asa ca nu o sa fie singura cind va naste.

O sa va tin la curent cu situatia ei si o sa va anunt cind va naste.

Din marea familie DC:

Rodica si Stefan-Daniel
poze o-1 an , www.babiesonline.com/babies/s/stefandaniel10" target="_blank">poze , Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubita spune:

Am urmarit acest subiect inca de la inceput si ma bucur ca Lorellay,cat si bb-ul sunt bine.Ma bucur ca mama ei este alturi de ea si sa dea dumnezeu sa aiba parte de o nastere usoara si sa fie fericita.

Mergi la inceput