Povestea mea! (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

LORELLAY, am citit toata povestea ta si m-a impresionat profund.Te apreciez pentru faptul ca esti puternica.Ai un bebelus superb si va doresc la amandoi tot binele din lume.Poti gasi pe altcineva pentru ca din ce am vazut din poze esti tanara si superba, ai un viitor in fata.Cat priveste tatal copilului nu mai are nici un rost in viata ta,dar lupta pentru drepturile bebelusului tau.Mergi la un avocat si intereseaza-te ce ar trebui sa faci.Iti doresc mult succes in continuare si multa sanatate tie si bebelusului tau.pupici la amandoi

Nunta noastra-16 iulie 2005
mihaela&adrian16iulie2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Salut...
Am plecat din Craiova....am reusit sa ma rup de toate...de tot ce m-a durut in orasul ala....acum sunt bine...foarte bine...Codrin are deja 1 an jumate....va scriu mai multe cand am timp.
Va pupic pe toate.

Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

lorellayam citit povestea ta care ma surprins foarte tare
insa tu ai fost o femeie puternica si ai luptat esti o adevarata luptatoare.....
eu nu asi fi putut ...dar te felicit
sa-ti traiasca copilasul si sa iti aduca numai bucuri am vazut pozicile si este un copil reusit ...
iti doresc numai bine ...


pozici MALAYSIA
malaysia2006


irina &emilica2005.01.06
POZICI NOIEMILY zana noastra poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Sa va spun ultima "bomba" pentru cele care mai intrati aici...taticutul lui Codrin are acum o fetita cu o alta femeie...

Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Lorelay, acum 2 ani cind ai inceput sa ne scrii de necazurile tale cu acest tip, vazut din afara, povestea nu parea deloc in favoarea lui, desi tu puneai tot sufletul in ea.

Acum timpul se pare ca a confirmat si inca urit impresia lasata atunci.

Ai mare grija de tine si de copil.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinutza78 spune:

Draga Lorellay, am vazut pozele cu voi si vreau sa-ti spun ca amandoi sunteti extraordinar de frumosi !!! E prost tatal lui Codrin daca nu vede ce pierde.Te admir,esti o adevarata luptatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticasigogosica spune:

Lorellay sa fiti sanatosi amandoi,uite ce baiat frumos ai facut!!!
Am fost langa tine de la inceput.Faptul ca tatal copilului mai are o fetita e o alta dovada a iresponsabilitatii lui.Nimic nou.Tu mergi inainte

poze
Iri 10 si Iris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Nu se deschide prima parte.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Ma poate ajuta cineva sa-mi scriu povestea...adica sa scriu o carte?

Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serendipindity spune:

Lorellay, ai un baietzel superb! ca sa nu mai spun ca tu esti o dulce!
Cu ce te putem ajuta, ca nu stiu exact ce putem face pentru tine. Vrei sa aduni toate mesajele tale intr-o singura poveste, sa o postezi la un subiect nou? Mai da-ne amanunte.
Pupici!

Mergi la inceput