Pestoiaicele sunt pe aici? (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Buna fetilee!!!

Am sosit si noi acum acasica!!! Multumesc pentru urari si va transmit pupici si din partea mamei mele careia i-am transmis urarile voastre!

Daniela poti edita mesajul iubita si sa stergi ce nu vrei din mesaj! E semnul - o pagina cu un creion!

Felis lui Mihaita!!! Lasa ca ia el in greutate! N-a avut chef de papa probabil! Se ia de mana cu Sebi care de 2 zile face niste mofturi de numa!

Alice succes maine cu vaccinul! Sa nu uiti sa pui compresa rece pe piciorusul vaccinat! Si dat imediat dupa vaccin Panadol sau Nurofen!! Noua ne-a fost de folos de fiecare data! A facut ceva mai urat la 6 luni decat la 2 si 4 luni! Sper ca acum la un an sa nu faca si mai rau ca la 6 luni ca imi iau campii!

Fetele as mai sta dar nu mai pot tine ochii deschisi! Mai vorbim maine ca acu nu mai stiu ce sa zic si ce citesc nu inteleg din prima tre sa procesez la greu...soooo...
Noapte buna pestisori!!!







Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

Data, daramator mesajul tau. si sa stii ca nu am citit decat sfarsitul. ha ha.
am pus poze noi in album.
vestea buna e ca am slabit 6 kg in 3 saptamani.
mai am vreo 10. sa vedem daca reusesc pana la vara.
in rest, suntem bine dar nu mai avem timp de nimic.
am citit ceva de intalnire. cand, unde??? ca nu am citit tot si nu am timp. dar spune-ti-mi si mie poate ajung si eu....



Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)
ALBUM
BAL@CRACIUN@REVELION@ALTE POZE
CATALIN LA 8 LUNI - SI ANDU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Ce am scris la bbde nov-dec e valabil si aici, deci am sa repet:

Eu va citesc dar nu prea am timp... In medie primesc cam 4-5 PM-uri pe zi, la care incerc sa raspund..., sa mai citesc de pe la subiectele importante, sa mai trimit E_MAIL-uri... ma mai da peste cap cate un PM de nu mai sunt buna de nimic toata ziua si tot asa... DAR VA CITESC!...

A venit cumnata la noi aseara cu un aparat digital si ne-am facut poze... Sunt in albumul 15-02-05.

Am vazut ca ati discutat despre cat de aglomerate sunteti cu bebeii... As fi avut si eu de povestit cat de aglomerata sunt cu bb si cu povestea asta prin care trec, dar e mult de povestit... Poate alta data, sau poate pe la alte subiecte (consultatii psihologice)... simt ca cedez psihic... ca nu mai fac fatza... cam asta e ideea...

Bun venit noilor pestisori in acvariu!...

Pupici la toata lumea...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Povestea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Felis, iubito, lasa nu te necaji ca o sa ia iarasi in greutate Mihaita, cat despre unele PM-uri care "te dau peste caP' cum zici tu, incearca si nu le mai pune pe toate la suflet....ai tu la ce sa te gandesti, nu la toate prostiile.
Am vazut si pozele noi! E o dulceata de bb Mihaita al tau....!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu' lu' mama si urlaciosu' lu' tata(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

quote:
Felis, iubito, lasa nu te necaji ca o sa ia iarasi in greutate Mihaita, cat despre unele PM-uri care "te dau peste caP' cum zici tu, incearca si nu le mai pune pe toate la suflet....ai tu la ce sa te gandesti, nu la toate prostiile.



are dreptate pufmic ... nu-i mai lua in seama pe toti ... stai linistita ... si ai grija de bebe

am vazut pozele si sunt tare frumoase ... bebe Mihaita este un vesel si'un voinic ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna pestisori,

Vanessa cum ai reusit sa slabesti?ai o dieta miraculoasa?o vreau si eu te rog frumos!

Felis sa-ti traiasca flacaul scump si frumos!!




Emilly cu gaza ei
Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

'Neata peshtiuci!

Sunt tare suparici azi, ca piticul meu s-a trezit innecandu-se cu tusea si cu muozitatile din gatut.....adica s-a racit saracutul.... Sper sa se faca repede bine!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu' lu' mama si urlaciosu' lu' tata(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Aseara am fost f impresionata de baietii mei... Eram la baie si imi auzeam baietii gangurind (tati incearca sa vorbeasca uneori liba lui bb ), cand vad ca vine tati si ma cheama sa imi arate ceva: bb era pe burta, se aseaza si tati pe burta langa el si incepe tati sa faca precum bb cand ridica capusoru: ii zicea mai intai- "Hai tati, hai ridica capul" si ridica el capul (tati) si bb facea la fel. Am crezut prima data ca e coincidentza dar a facut de 4 ori la rand si imediat ce vedea ca tati ridica capul ridica si el!.. Cand s-a oprit tati credeam ca v-a continua, dar nu a mai ridicat capul. El ridica frecvent capul, da nu asa la "comanda" si are tendintza mai intai sa intoarca fetzisoara in jos si apoi sa ridice capul (de parca s-ar impinge in nas), dar cand il vedea pe tati ca ridica capul il ridica si el asa pe o parte uitandu-se la tati. S-a ridicat tati, bb s-a mai odihnit putin si apoi a mai ridicat capul, dar ducand mai intai fetzisoara spre cearsaf... Deci nu a fost o coincidentza... Eram asa de emotionata... nu-mi venea sa cred...
Bb seara e mai plangacios, nu vrea decat in bratze (ziua mai sta singur in patutz cu ochii pe pereti), dar aseara tati a stat "de vorba" cu el aproape 2 ore si bb mau nu a plans, ci "vorbea" cu tati stand unul langa altul in pat

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Povestea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Ma bucur ca v-au placut pozele cu bb meu!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Povestea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denii mic spune:

Fetelor ma inscriu si eu!
Sunt pestoaica de 18 martie!
Pana acu' nu stiam ca exista pagina pentru pestoaice. e acu' ma simt mai bine.
Va pup!


Deni mic

Mergi la inceput