Locatii pentru petreceri aniversare

Locatii pentru petreceri aniversare | Autor: bia

Link direct la acest mesaj

In afara de Mc Donalds,unde s-ar mai putea organiza petreceri pentru copii,la niste preturi cat de cat rezonabile,caci pe net am cautat si am gasit pentru 10 copii,sume intre 8 si 10 milioane?M-ar interesa sa fie si verificate de cineva care a fost intr-un astfel de loc.In februarie Bianca va implini 7 ani si as fi vrut sa-i serbez ziua intr-un loc mai deosebit.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micaels spune:

Si noi avem nevoie de o astfel de locatie pentru baietelul nostru care va implini 9 ani. Noi am fost de mult prea multe ori la McDonalds ca sa ni se mai para interesant. Am fost si la clubul acela din piata Alba Iulia ... dar nu baietelul meu nu prea pare interesat de acel loc. Orice sfat pe tema asta este mai mult decat bine venit pentru noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Noi am facut petrecerea Sandicai de 5 ani intr-o vilutza cu ajutorul unei firme specializate. Vilutza se afla intre Vatra Luminoasa si Piata Muncii. Uite aici am povestit despre petrecere www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37847&whichpage=5" target="_blank">click aici
site-ul lor www.petrecericopii.ro/" target="_blank">click -sper ca nu-l vor considera reclama.

Am mai fost si la alta petrecere pentru copii la alta locatie, pe Viespareilor/Stefan Cel Mare, pe langa spitalul Colentina si am povestit www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37847&whichpage=8" target="_blank">aici
site-ul lor - click

Aici sunt Poze de la petrecere.

Sper sa gasiti ceva dragutz, mai exista inca cateva locatii, dati cautare pe google cu cuvintele cheie "petreceri copii"

Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Pentru Bianca, care face 7 ani, poate ar fi interesant, dar pentru baiatul lui micaels de 9 ani nu shtiu...La petrecerea Sandicai au fost 3 copii mai mari ( 11 - 8 ani) si s-au simtit bine si s-au jucat, dar nu stiu ce sa zic ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaels spune:

quote:
Originally posted by ticka

Pentru Bianca, care face 7 ani, poate ar fi interesant, dar pentru baiatul lui micaels de 9 ani nu shtiu...La petrecerea Sandicai au fost 3 copii mai mari ( 11 - 8 ani) si s-au simtit bine si s-au jucat, dar nu stiu ce sa zic ....



Ticka, multumesc foarte mult pentru sugestii. Azi si eu tocmai asta am facut: am cautat locatii si am gasit si site-urile pe care mi le-ai recomandat. Aveam de gand ca saptamana asta sa ma duc in vizita la cele doua locatii sa vad ce si cum.
Este foarte complicat pentru noi...deja ne-am facut maricei si e cam greu sa gasim ceva. Sper sa reusim. Multumesc foarte mult, inca o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

sper sa gasiti ceva dragutz, daca mai gasiti vre-o solutie magica sa ni-o vindeti si noua :). Eu mai gasisem o solutie pentru copii mai mari. Incearca site-ul Harry.ro. E undeva pe mosilor si e cu si despre Harry Potter. Ori stiu ca majoritatea copiilor mai maricei sunt vrajitzi de Harry Potter. Mai e si varianta cu teatrul Libelula ( libelula.ro) dar iarasi mi-e ca e pentru copii mai mici si e cam scump. Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana71 spune:

Baietelul meu (a implinit luna asta 5 ani) si-a serbat ziua de nastere la Mc Donalds. Cu o zi inainte de petrecere am descoperit din intamplare un loc foarte dragut petnru petrecere in incinta Home&Design Mall din Drumul taberei (mai exact vis a vis de stadionul Ghencea). Magazinul s-a deschis recent (in decembrie 2004) si locul de joaca arata superb, cu un topogan mare (gonflabil), cu multe bile, masute si o sala de cinematograf in miniatura pentru copii. Inchirierea spatiului costa 40Euro/ora. Se poate aranja contra cost meniul, se pot angaja actori pentru distractia copiilor. Noi nu am facut acolo pentru ca era totul aranjat la Mc Donalds si nu aveam timp sa mai alergam dupa meniu (eu sunt si gravida in luna a 8-a) si pentru ei era prea ta.

Alt loc dragut unde si-a facut ziua un prieten al copilului meu (tot 5 ani) este balonul copiilor din Herastrau. E un spatiu imens cu tot felul de atractii pentru copii (ce-i drept cred ca i-a costat destul de mult mai ales ca au angajat si clovni, pe Super-man si alte personaje.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tynadiana spune:

Am fost la petrecerea baietelului nasilor nostri cu Diana si a fost super pt. copilasi venisera toti copii de la el de la gradinita..
Eu poate nu am inca posibilitatea de asa ceva dar daca as avea acolo m-as duce... Se prepara acolo in bucatarie papa si e foarte curat...
Clubul se numeste EVIS. cred ca mai am pe undeva si o adresa web, sper sa n-o considere reclama...

Revin cu adresa...

TYNA SI DIANA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Evis party sunt aia la care am facut si noi ziua Sandicai, am dat si linkul catre paginutza lor.
Dar poate ati fost la altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tynadiana spune:

Deci nu stiu daca ticka are dreptate sau nu Evisul nostru e viz-a -vis de Sp.Colentina pe str. Viesparilor nr.32...

www.dreamparty.ro

programarile se fac la tel:0723.470.166

Daca ma repet imi cer mii de scuze!!!!!
Distractie placuta oriunde o fi petrecerea...SA VA TRAIASCA PUII!

TYNA SI DIANA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Ai dreptate Tyna, mia culpa. Acolo unde am facut noi e Events party, dar am fost si la Evis pe Viesparilor.
Noroc ca ai din ce alege..... Veti spune ca am luat-o razna, dar deja imi si imaginez cum am putea face petrecerea de la anu'

Mergi la inceput