Cuplu vrea sex in grup?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dpintilie spune:

quote:
Originally posted by descintec

Insuportabila usuratate a fiintei ... Cat de departe trebuie sa fii de dragoste ca sa nu simti ca te spargi ca un pahar cand privesti omul pe care il iubesti topindu-se in alta femeie.

_
Sapte dintr-o lovitura!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

biby, io nu-s incuiata la chestiile astea (cel putin asa imi place sa cred... ), dar nu poci suporta treaba aia. am incercat putin putin si m-am lamurit.
oi fi eu mai sensibila, cine stie...


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by descintec

Insuportabila usuratate a fiintei ... Cat de departe trebuie sa fii de dragoste ca sa nu simti ca te spargi ca un pahar cand privesti omul pe care il iubesti topindu-se in alta femeie.

_
Sapte dintr-o lovitura!




Da n-ai auzit ca o iubea si pe femeie tot asa de mult?


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

mai fetelor! m-ati dat pe spate cu subiectul asta! felicitari pentru curaj! eu nu cred ca as putea fi vreodata asa de sincera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Mela, depinde, daca cunosti in realitate multe fete de pe DC, atunci intr-adevar, e cam delicat sa intri in amanunte de genul asta. dar daca esti sub protectia anonimatului, sa zic asa, de ce nu?


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

ok, nu zic ca nu sunt o anonima, dar tot ma simt dezbracata si judecata. jur cu mana pe inima ca nu o judec pe tanya si bibirox, dar eu inca mai am unele inhibitii. mult mai usor as discuta cu o prietena buna sau cu un psiholog(daca consider ca am o anumita problema)
dar cine stie, daca discutia continua la fel s-ar putea sa intru in joc. nu-mi trebuie decat curaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Multe subiecte nu le abordam si multe lucruri nu le facem pt. ca nu avem curajul, nu pt. ca nu ne-am gandit la ele sau nu ne-ar tenta , iar daca apare cineva mai curajos hop ciulim urechile (a se citi cascam ochii). Recunosc ca eu asta am facut cand le-am citit pe Tanya si pe Bibyrox si ma intereseaza ce au de spus. Apreciez mult faptul ca tot ce s-a comentat pana acum e natural si lipsit de vulgaritate si sper sa ramana asa.
Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Acum ceva timp...sa fie vreo 3 ani, am cunoscut o tipa pe net. Vorbeam zi de zi pe messenger, devenisem foarte dependente de discutiile noastre...pana cand intr-o zi mi-a dezvaluit secretul ei: era les. Chiar asa mi-a spus-o: "sunt les". La inceput ma tot gandeam ce naiba o insemna "les" asta pana cand mi-a cazut fisa. Recunosc ca la inceput am ramas foarte socata, mai ales ca ii vazusem pozele si pur si simplu nu mi-o puteam imagina in postura de... stiti voi! M-a rugat sa nu mai discutam niciodata despre asta si sa ne continuam discutiile ca si pana in acel moment ca si cum nu mi-ar fi spus nimic. Mi-a fost greu la inceput dar i-am respectat decizia. Si uite asa vorbind noi azi, maine..etc. mi-a propus la un moment dat sa ne intalnim ca ea are ceva sa-mi spuna intre 4 ochi. Parca m-a lovit ceva in crestet... tot timpul imi aduceam aminte de acel cuvant "les" si.. a trebuit sa o refuz. Poate daca nu mi-ar fi spus m-as fi intalnit cu ea... cine stie?! Am refuzat-o si nu pentru ca nu mi-as fi dorit sa o cunosc sau de ce nu sa incerc ceva nou... ci pentru ca imi place prea mult barbatul fir-ar sa fie! Asa nesuferit cum e el uneori nu l-as schimba nici pe o mie de femei. Nu stiu... cum ati spus si voi, toti avem aceste fantezii si poate uneori e mai bine sa visam in continuare. Visul sa ramana vis si realitatea sa ramana realitate!



Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

quote:
Originally posted by descintec

Insuportabila usuratate a fiintei ... Cat de departe trebuie sa fii de dragoste ca sa nu simti ca te spargi ca un pahar cand privesti omul pe care il iubesti topindu-se in alta femeie.

_
Sapte dintr-o lovitura!




da, da, super film/carte, cu un mesaj la fel de "super"!


Andreea & Majestatea Sa Tudor (9 dec 2003)
primul anisor :)
noutati!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

quote:
Originally posted by mara03

quote:
Originally posted by descintec

Insuportabila usuratate a fiintei ... Cat de departe trebuie sa fii de dragoste ca sa nu simti ca te spargi ca un pahar cand privesti omul pe care il iubesti topindu-se in alta femeie.

_
Sapte dintr-o lovitura!




da, da, super film/carte, cu un mesaj la fel de "super"!


Andreea & Majestatea Sa Tudor (9 dec 2003)
primul anisor :)
noutati!!!






Mara, sa inteleg ca este un citat dintr-un film/carte? Spune-mi si mie, care anume, te rog. Cum se numeste filmul/cartea ?

In alta ordine de idei, Descantec felicitari pentru ce ai spus, ai reusit sa exprimi atat de frumos exact ce cred si eu si as fi vrut sa spun....


Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii


Mergi la inceput