Cuplu vrea sex in grup?

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Rayu, vezi ca Alecsia e fata de fata...
S-ar putea ca Tanya sa-si fi scos pozele, daca nu le poti vedea. mai bine intreab-o.

Ina - ai dreptate, tre sa vedem mai multe ca sa alegem un Miss. da daca mamicile nu isi pun tzatzele "bolonganind", nu ai de unde sa stii daca merita cu adevarat titlul, nu?
Hai sa vedem, cine incepe... mai cautati prin albume si spuneti care e cea mai faina...


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurajr spune:

Va amintiti de filmul Multiplicity, cu ala care-si facuse clone ca sa aiba timp liber si pana la urma iesise o brambureala totala ?
Pai mi-ar trebui si mie fro 3-4 clone de ale lu barbatu meu, una sa munceasca 24 din 24 la slujba ca sa ne intretina pe toti , una sa faca cumparaturi, mancare, spalat calcat si toate ce tin de menaj , una neaparat pt discutii mai culte asa , care sa ma asculte cand povestesc toate prostiile, sa ma tina de mana si sa se uite in ochii mei cand ma destainui si sa discutam de carti, filme, filozofie Sandra Brown si alte sentimentalisme pe care barbatii nu le inteleg intotdeauna ( deci asta e clona prieten intelegator )iar originalul adica sotu' l-as pastra pt plimbari toata ziua, distractii si mai ales .
Si pt ca toate clonele ii vor semana, nu cred ca m-ar deranja un sex in 4-5 ca doar la urma urmei e vorba de aceeasi persoana multiplicata, nu ? Nimeni n-ar fi inselat !

Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi !
Laura si shoricutzu'Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iga spune:

Eu nu am nimic cu cei ce au placerea sa practice acest"sport",dar nu sint nici pro.Ce pot sa zic decit ca ptr.mine personal este ceva dezgustator si nu vad unde ar fi dragosteaEu stiu ca ptr.dragoste e nevoie de 2,nu de 3...deh,fiecare cum poate si cit il tineSi totusi unde se pot vedea poze cu Tanya??/Daca tot am intrat in hora sa jucam pina la capat,nu? http://community.webshots.com/user/robe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sora2001 spune:

eu o declar pe tanya, miss DC.
m-am uitat la albumul alecsiei , da, e draguta dar nu arata nici pe sfert ca tanya.

@ramonika , aici vorbim de femei "betoane" nu de dragutele sau normale.
alecsia, este o fata destul de draguta dar n^are nimic manechinesc in ea.

Ema's si Richard-Sora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Daca tot vreti sa alegeti o miss Dc, eu cred ca ar trebui sa fie o mamica...fara suparare...

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

de ce sa fie neaparat mamica mey ? ... ce o fata care doreste copii nu merita ??? sau una care-i iubeste si atit ... mai ...mai...

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by liris

de ce sa fie neaparat mamica mey ? ... ce o fata care doreste copii nu merita ??? sau una care-i iubeste si atit ... mai ...mai...

***********************
Once a grump, always a grump
http://community.webshots.com/user/s_b2702



Coreeeect liris! De ce numai mamici? Sau putem face 2 miss-uri separate, pentru mamici si pentru "ne-mamici" si apoi sa vedem din cele 2 castigatoare care e mai tare.

cand incepem actiunea? si unde s-o postam? la femina intim?


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by Ina82

ce dom`le vedeti pe una cu titzile bolonganind afara si gata o si alegeti miss...


Ina,asta-i oleac' de atac la persoana!Vezi punctele www.desprecopii.com/forum/rules.asp#rulesid17" target="_blank">4 si www.desprecopii.com/forum/rules.asp#rulesid18" target="_blank">5 din regulament!
Si nu mi se pare fireasca,nicidecum politicoasa,discutia asta depre persoane de pe forum fara acordul si in lipsa lor.(vezi Tanya si Alecsia)



Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput